خانه » استخدام در استان کرمان » فراخوان ثبت نام و آزمون جهت دریافت پروانه صلاحیت نظارت بر حفاری کرمان

فراخوان ثبت نام و آزمون جهت دریافت پروانه صلاحیت نظارت بر حفاری کرمان

متن آگهی:

فراخوان ثبت نام و آزمون جهت دریافت پروانه صلاحیت نظارت بر حفاری – مهر ۹۵
شرکت آب منطقه ای کرمان اقدام به برگزاری فراخوان جهت شناسایی، ثبت نام، کارآموزی و صدور پروانه صلاحیت ناظر حفاری از بین فارغ التحصیلان، می نماید.شرکت آب منطقه ای کرمان در اجرای دستورالعمل نظارت بر عملیات حفاری، لوله گذاری، شستشو، توسعه و آزمایش پمپاژ چاههای آب با استفاده ازظرفیت بخش خصوصی* اقدام به برگزاری فراخوان جهت شناسایی، ثبت نام، کارآموزی و صدور پروانه صلاحیت ناظر حفاری از بین فارغ التحصیلان، می نماید.

شرایط احراز و مدارک مورد نیاز :

 • تابعیت ایران و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
 • متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
 • ارائه درخواست
 • تصویر مصدق کارت ملی و شناسنامه
 • دو قطعه عکس سه در چهار رنگی با زمینه سفید
 • تصویر مصدق مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در یکی از رشته های مندرج در ماده ۱۷ آئین نامه اجرایی فصل دوم قانون توزیع عادلانه آب ( فارغ التحصیلان رشته های آب های زیرزمینی ، زمین شناسی و معدن )
 • ارائه گواهی حداقل سه سال سابقه کار مرتبط (سوابق مرتیط به سوابقی گفته می شود که مستقیما مرتبط با نظارت بر حفاری چاه آب بوده و سوابق نیمه مرتبط سوابقی است که در ارتباط با کارشناسی آبهای زیرزمینی مانند حفاظت، مطالعات و یا حفاری های ژئوتکنیک می باشند) مستند به پرداخت بیمه
 • گواهی عدم سوء پیشینه (با معرفی نامه شرکت آب منطقه ای کرمان)
 • تصویر مصدق کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
 • عدم اشتغال به کار رسمی و قراردادی در سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی ( به استثناء اعضای هیات علمی و تحقیقاتی) با ارائه تعهد رسمی
 • نداشتن سهام و عدم اشتغال در شرکت های حفاری با ارائه تعهد نامه رسمی

تبصره۱ : ضروری است افراد به محض دریافت پروانه صلاحیت نظارت بر عملیات حفاری باید نسبت به ایجاد تشکل مهندسین ناظر و یا عضویت در یکی از تشکل ها یا نظام های مهندسی معتبر و مرتبط با موضوع نظارت بر عملیات حفاری، لوله گذاری، شستشو، توسعه و آزمایش پمپاژ چاههای آب که بخش خصوصی* نامیده می شوند اقدام نمایند.

تبصره۲ :بازنشستگان امور آب وزارت نیرو در رشته های مرتبط صرفا از آزمون کتبی معاف می باشند.

بخش خصوصی : تشکل صنفی مهندسین ناظر، شرکت، نهاد، انجمن، موسسه، ویا تشکل صنفی – تخصصی ذیصلاح ویا هر نوع تشکل دیگری از قبیل سازمان های نظام مهندسی قانونی معتبر و مرتبط که تخصص و توان لازم برای انجام فعالیت های ذکر شده در دستوالعمل را دارا بوده و موضوع اساسنامه آن با فعالیت های مذکور مرتبط و مهندسین ناظر صلاحیت دار عضو آن تشکل باشند(لازم به ذکر است ناظرین حفاری هیچگونه رابطه استخدامی با شرکت آب منطقه ای کرمان نخواهند داشت).

متقاضیان بایستی از تاریخ ۹۵/۷/۱۰ لغایت ۹۵/۸/۱ جهت تکمیل مدارک و تشکیل پرونده به واحد حفاری شرکت آب منطقه ای کرمان مراجعه نمایند.

آدرس: کرمان خیابان پاسدارن جنب استانداری صندوق پستی ۷۶۱۷۵/۳۵۴ شرکت آب منطقه ای کرمان

اطلاعات تماس

 • نشانی: کرمان ،خیابان پاسدارن ،جنب استانداری، صندوق پستی ۷۶۱۷۵/۳۵۴ شرکت آب منطقه ای کرمان
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *