خانه » اطلاعیه های مهم » فارغ‌التحصیلان رشته نفت به علت کثرتشان باید جذب شرکت‌های خصوصی شوند

فارغ‌التحصیلان رشته نفت به علت کثرتشان باید جذب شرکت‌های خصوصی شوند

متن آگهی:

فارغ‌التحصیلان رشته نفت به علت کثرتشان باید جذب شرکت‌های خصوصی شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، مدتی قبل دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و مهندسان رشته نفت بارها اعتراض خود را در قالب تجمع در جلو مجلس به مسؤولان نشان دادند، عمده اعتراضات آنها به علت عدم استخدام و وجود شغل و آینده مناسب از سوی وزارت نفت بود.
عبدالله سامری در این رابطه جمع خبرنگاران با اشاره به اعتراضات و تجمع‌های صورت گرفته از جانب فارغ‌التحصیلان رشته نفت، اظهار کرد: در پی اعتراضات و تجمع‌های صورت گرفته، جلسه‌ای در کمیسیون انرژی مجلس با حضور زنگنه وزیر نفت تشکیل شد.
وی ادامه داد: زنگنه اذعان داشت که قبل از انقلاب و زمان جنگ تحمیلی، بیشتر از ۱۲۰ نفر مهندس نفت نداشتیم، اما در زمان کنونی دانشجویان نفت حدود ۲۰ الی ۳۰ هزار نفر مهندس نفت داریم.
نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس گفت: در جلسه تشکیل شده، این نظر مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به کثرت دانشجویان و مهندسان نفت، امکان استخدام آنها در وزارت نفت وجود ندارد، ولی کسانی که لیسانس گرفتند و کارشناسی شیمی دارند، در شرکت‌های اغداری یا شرکت‌های خصوصی حاضر و مشغول کار شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *