خانه » اطلاعیه های مهم » ظرفیت پذیرش آزمون کارگزاران گمرکی دو برابر شد

ظرفیت پذیرش آزمون کارگزاران گمرکی دو برابر شد

متن آگهی:

مدیرکل دفتر مطالعات تحقیقات و ظرفیت‌سازی گمرک از دستور کرباسیان برای دو برابر شدن ظرفیت پذیرش آزمون کارگزاران گمرکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از گمرک ایران، افشین امینی مدیرکل دفتر مطالعات تحقیقات و ظرفیت‌سازی گمرک با بیان اینکه کرباسیان دستور دو برابر شدن ظرفیت پذیرش آزمون کارگزارران گمرکی را داده است، اظهارداشت: با دستور رئیس‌کل گمرک ایران ظرفیت پذیرش آزمون کارگزاران گمرکی ۱۰۰ درصد افزایش و از ۵۰۰ نفر قبلی به ۱۰۰۰ نفر خواهد رسید.
وی با اشاره به رضایت کرباسیان از نحوه برگزاری آزمون، دلیل موافقت کرباسیان با افزایش ظرفیت پذیرش کارگزاران گمرکی را افزایش اشتغال جوانان اعلام کرد و گفت: اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک از سوی دفتر آموزش تحقیقات و ظرفیت‌سازی اعلام خواهد شد.
امینی گفت: آزمون کارگزاران گمرکی در ۲۰ استان با موفقیت برگزار شد و در این آزمون ۲۶ هزار و ۱۰۲ نفر شرکت کردند.
وی در رابطه با نحوه طرح سئوالات آزمون هم توضیح داد و گفت: همه سئوالات آزمون کارگزاران گمرکی از منابع معرفی شده بوده و به‌ زودی جواب سئوالات به همراه صفحه منابع معرفی شده در سایت گمرک ایران قرار داده می‌شود.
مدیرکل دفتر مطالعات تحقیقات و ظرفیت‌سازی گمرک در رابطه با زمان اعلام نتایج این آزمون اظهارداشت: نتایج آزمون کارگزاران گمرکی حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز از طریق سازمان سنجش به اطلاع همگان خواهد رسید.
این گزارش می‌افزاید، آزمون کارگزاران گمرکی در اجرای ماده ۱۹۱ الی ۱۹۲ آیین‌نامه اجرایی قانون امور گمرکی روز پنجشنبه ۶ خرداد ماه سالجاری توسط گمرک ایران و با مشارکت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *