خانه » دسته‌بندی نشده » طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات آزمون های استخدامی در مجلس

طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات آزمون های استخدامی در مجلس

متن آگهی:

طرح شفاف سازی و اعلام کتبی نمرات آزمون های استخدامی و ممنوعیت به کارگیری غیرقانونی افراد در دستگاه های دولتی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی نیا عضو هیات رییسه در جلسه علنی امروز مجلس موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.
وی از اعلام وصول لایحه اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از مرزهای زمینی رازی و پای کوی نیز اعلام وصول می شود.
عضو هیات رییسه مجلس از دیگر موارد اعلام وصولی را لایحه موافقتنامه دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در استفاده مشترک از دروازه زمینی حسن دره عنوان کرد.
سبحانی نیا ادامه داد: طرح قانونی اصلاح ماده ۹۲ قانون شهرداری و الحاق ۴ تبصره به آن و همچنین طرح اصلاح تبصره یک بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری مصوب ۱۳۳۴ و الحاق تبصره یک مکرر به آن که از سوی شورای عالی استان ها ارایه شده است، اعلام وصول می شود.
وی، لایحه تسری مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را از دیگر لوایح اعلام وصول شده در جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد.
نماینده مردم نیشابور در مجلس همچنین از اعلام وصول لایحه ارزیابی زیست محیطی ایران و همچنین لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی خبر داد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *