خانه » استخدام در استان بوشهر » طرح توانمندسازی سربازان وظیفه استان بوشهر آغاز شد

طرح توانمندسازی سربازان وظیفه استان بوشهر آغاز شد

متن آگهی:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد لیراوی صبح امروز در نشست با فرماندهی دریابانی استان بوشهر، با بیان اینکه توانمندسازی نیروهای جوان و آماده به‌کار و اشتغال از برنامه‌های مهم اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر است، اظهار داشت: توانمندسازی مهارتی در لایه‌های مختلف جامعه اعم از حوزه شهری و روستای و زن و مرد در استان بوشهر آغاز شده است.
وی با بیان اینکه ارائه آموزش‌های کاربردی نیاز بازار کار را تامین می‌کند گفت: اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بر اساس نیازهای جامعه با بهره گرفتن از ظرفیت‌های موجود مناطق اقدام به مهارت افزایی می‌کند.
لیراوی با اشاره به طرح توانمندسازی سربازان وظیفه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: طرح توانمندسازی سربازان وظیفه در راستای تحقق منویات رهبر انقلاب با هدف توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، ایجاد اشتغال از طریق توانمندسازی نیروی انسانی و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در دستور کار آموزش فنی و حرفه‌ای است.
معاون برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر یکی از دغدغه‌های اصلی کشور را فقدان مهارت در جوانان که سبب افزایش بیکاری آنان پس از خدمت سربازی می‌شود، عنوان کرد و افزود: بالاترین رسالت فنی و حرفه‌ای فراهم کردن بسترهای ایجاد اشتغال و ورود نیروی جوان به دنیای کار با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است.
وی با اذعان این مطلب که سربازان می‌توانند با رشد توانایی‌های مثبت خود به یک کارآفرین و نیروی انسانی ماهر تبدیل شوند گفت: اگر جوانان در دوران خدمت به سمت مهارت آموزی و فعالیت‌های تولیدی و صنعتی سوق یابند و دوره‌های آموزش فنی و مهارتی خود را در بخش‌های مختلف تکمیل کند با آشنایی با دنیای واقعی کار به یک تولید کننده و کارآفرین تبدیل می‌شوند.
لیراوی با اشاره بر توانمندسازی نیروهای جوان وظیفه در امر اشتغال از طریق متناسب ساختن استعدادها و مهارت آنان با نیاز بازار کار اظهار داشت: فرماندهی دریابانی استان بوشهر با نیازسنجی در بین نیروهای خود دوره‌های آموزشی مورد نیاز را شناسایی و به اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اعلام دارد تا نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی در آن فرماندهی اقدامات لازم صورت گیرد.
معاون برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر تاکید کرد: طرح توانمندسازی مهارتی سربازان وظیفه در استان بوشهر توسعه می یابد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *