خانه » اطلاعیه های مهم » طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری ها

طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری ها

متن آگهی:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب یک فوریت طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری ها بررسی این طرح را در اولویت کار جلسه علنی قرار دادند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی یک فوریت طرح بازنگری در مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری ها در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای به عنوان طراح این طرح گفت: حداقل ۱۲ درجه در رده های استخدامی شهرداری ها وجود دارد که حقوق این ۱۲ درجه با هم متفاوت است. این طرح تلاش دارد که پرداخت حقوق ها را به عدالت نزدیک تر کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه این طرح با اصل ۷۵ قانون اساسی در خصوص اینکه طرح ها نباید بار مالی داشته باشند مغایرتی ندارد گفت:  شهرداری ها بودجه مجزا دارند و با بودجه دولت کاری ندارند بنابراین این طرح با قانون اساسی مغایرتی ندارد.
وی با تاکید بر اینکه مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها در کما به سر می برد گفت: قبلاً قانون نظام هماهنگ استخدامی اداری دولت برای شهرداری ها و دهیاری ها اجرا می شد اما مجلس مقررات استخدامی جدیدی نوشت که اداره تصویب قوانین مورد ایراد قرار داد، قانون خدمات کشوری نیز شهرداری ها را مستثنی کرد. بنابراین هم اکنون هیچ قانون اداری و استخدامی  برای شهرداری ها وجود ندارد.
نمایندگان با ۱۱۸ رای موافق، ۱۴ رای مخالف، ۸ رای ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در مجلس یک فوریت این طرح را به تصویب رساندند تا هر چه زودتر این طرح در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *