خانه » استخدام در استان تهران » شیوه‌نامه “نقل و انتقال” نیروهای رسمی و پیمانی شهر تهران اعلام شد

شیوه‌نامه “نقل و انتقال” نیروهای رسمی و پیمانی شهر تهران اعلام شد

متن آگهی:

به گزارش ایسنا،  بر اساس این شیوه نامه همکاران متقاضی  می‌توانند نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه آموزش و پرورش شهر تهرانTEHRANEDU.IR از  ۲۸ مرداد ماه ۹۵ تا ۱۵ شهر یور ۹۵ اقدام کنند.

شایان ذکر است، همکاران آموزشی متقاضیان باید کد فعالسازی را از آموزشگاه مربوطه و همکاران شاغل در پست‌های اداری مناطق جهت دریافت کد باید به امور اداری منطقه مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام اقدام  کنند.
شرایط متقاضیان انتقالی:
حداقل ۵ سال سابقه از زمان استخدام رسمی و پیمانی تاپایان شهریور ۹۵، اخذ و ارائه ابلاغ رایانه‌ای برای سال تحصیلی جدید از منطقه مبداء ، نداشتن تعهد به منطقه است.
تاکید می شود ، هر یک از متقاضیان واجد شرایط ، مجاز به انتخاب سه منطقه به ترتیب اولویت هستند.
لازم به ذکر است همکارانی که در سال های گذشته جابه جا شده اند یا پس از اعلام نتایج انصراف داده‌اند تا سه سال حق شرکت در نقل و انتقالات را ندارند.
گفتنی است نقل و انتقلات در بین مناطق شهر تهران یک مرحله ای است و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.
لازم به ذکر است، شروع ثبت نام متقاضیان انتقالی از  ۲۸ مرداد ماه ۹۵ تا ۱۵ شهر یور ۹۵ است.

زمان اعلام نتایج قطعی نقل و انتقالات ۲۸ شهر یور ماه ۹۵ است.

منبع ایسنا

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *