خانه » اطلاعیه های مهم » شکایت های استخدامی؛ بیشترین مسافران دیوان عدالت

شکایت های استخدامی؛ بیشترین مسافران دیوان عدالت

متن آگهی:

خبر ۳۰ تیر ماه ۹۷ – شکایت های استخدامی بیشترین مسافران دیوان عدالت اداری طی ۴ ماه امسال بودند به گونه ای که ۵۳ شرکت کننده در آزمون های استخدامی خراسان شمالی از ابتدای امسال تاکنون نسبت به نتیجه این استخدامی ها به دیوان عدالت اداری شکایت کردند.
مدیر دیوان عدالت اداری خراسان شمالی با اعلام این مطلب در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما گفت: ۲۹ نفر به آزمون استخدامی شرکت آلومینا اعتراض کردند که از این تعداد ۱۷ نفر به نتیجه آزمون کتبی و ۱۲ نفر به نتیجه مصاحبه اعتراض داشتند.
«عرفانیان» افزود: ۱۹ نفر به نتیجه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و ۵ نفر نیز به نتیجه آزمون آموزش و پرورش اعتراض داشتند که شکایت شان را در دیوان عدالت اداری خراسان شمالی به ثبت رساندند.
وی اظهارکرد: پرونده شاکیان برای بررسی دقیق و اعلام نتیجه نهایی به دیوان عدالت اداری کشور ارسال شده است.وی خاطرنشان کرد: اعتراض به استخدامی ها بیشترین آمار شکایت های رسیده به دیوان عدالت اداری خراسان شمالی را به خود اختصاص داده است که با توجه به حساسیت و زمانبر بودن رسیدگی به این موارد، ممکن است حصول نتیجه و اعلام رای از سوی دیوان عدالت اداری، چند ماهی طول بکشد.
وی تصریح کرد: طی این مدت ۱۹ نفر در اعتراض به آرای صادر شده از هیئت حل اختلاف و هیئت تشخیص اداره  تعاون،کار و رفاه اجتماعی شکایت شان را در این دیوان ثبت کرده اند که از این تعداد در ۲۰ درصد رای به نفع کارگران صادر شد و ۸۰ درصد باید رای اداره کار تا زمان صدور رای نهایی از سوی دیوان عدالت اداری، اجرا شود.
وی تعداد پرونده های تشکیل شده درباره رای کمیسیون ماده ۱۰ شهرداری طی ۴ ماه امسال را ۱۱ مورد و پرونده های کمیسیون ماده ۹۹ درباره تخلفات ساختمانی در روستاها را ۶ مورد برشمرد که ۳ مورد از پرونده ها رای موقت گرفته است.
«عرفانیان» با اشاره به این که همچنان مشکل مرخصی زایمان برای زنان شاغل در مراکز خصوصی وجود دارد، گفت:  طی ۴ ماه امسال ۱۸ زن شاغل در مراکز خصوصی درخواست استفاده از مرخصی ۹ ماهه زایمان را به این دیوان ارائه و درخصوص این موضوع شکایت کردند که در تمام ۱۸ مورد رای به نفع آنان صادر شد.
وی تصریح کرد: ۹ شکایت درباره مرخصی زایمان فرهنگیان و ۱۲ شکایت حق مهد معلمان به این دیوان رسید که و به نفع آنان رای صادر شد.

منبع: روزنامه خراسان شمالی
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.