خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » شهردای تبریز مجوز استخدام ندارد

شهردای تبریز مجوز استخدام ندارد

متن آگهی:

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه شهرداری حق آوردن هیچ نیرویی را نداشته و مجوز استخدام نیز ندارد، گفت: نیروهای جدیدی که بعضا مشاهده می شود، در قالب خرید خدمت از شرکت های مرتبط با شهرداری جذب شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی اظهار کرد: با روند جدید، توسعه عمرانی شهر تبریز با پیشرفت چشمگیری مواجه خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید روزهای اخیر خود از شرکت واحد اتوبوسرانی اشاره و تاکید کرد: برای توسعه حمل و نقل باید چشم انداز وسیع داشته باشیم.
نجفی با اذعان بر این که وضعیت ایستگاه‌های اتوبوسرانی تندرو ایده‌آل نیست، تصریح کرد: بی آرتی از اولین موضوعات رسیدگی شهرداری در دوره مدیریت جدید بوده است.
وی افزود:  قرارداد ایستگاه‌های تازه‌ احداث و اصلاح مسیرهای بی‌آر تی ، در سال ۹۱ منعقد شده و بر این اساس حدود ۷۰ درصد از ایستگاه‌ها نیز طراحی و اجرا شده است. با این حال همزمان با رسیدگی به وضعیت مسیر، در صدد اصلاح نقایص ایستگاه ها هستیم.
شهردار تبریز گفت: ارتفاع ایستگاه‌های بی آر تی، با در نظر گرفتن ارتفاع اتوبوس‌ها طراحی شده است.
وی افزود: در مورد لزوم آسفالت رسانی در نقاط مورد نیاز، با وجود تذکرات داده شده، در پاره ای اوقات با برخی اتفاقات مواجه بودیم و البته با قاطعیت تمام با موارد تخطی برخورد کرده‌ایم.
نجفی تاکید کرد: از شورای اسلامی شهر می‌خواهیم هرگونه سستی و اهمال در اجرای برنامه‌های مختلف را گزارش کند، مطمئناً با چنین مواردی برخورد قاطع خواهیم داشت.
وی با اشاره به چالش‌های فضای سبز شهری گفت: با توجه به افزایش چشمگیر دمای هوا، شهرداری در روزهای اخیر در حفظ فضای سبز شهری، با مشکل جدی روبه‌رو بوده است.
نجفی اضافه کرد: بخش عظیمی از آب فضای سبز توسط شرکت آب و فاضلاب قطع شده و هم اکنون از مسیر دیگری آب مورد نیاز فضای سبز را تامین می کنیم.
شهردار تبریز اضافه کرد:  شدت گرما و تبخیر به گونه ای است که گاهی برخی از فضاهای سبز، روزانه دو بار آبیاری می شود. در پاره ای اوقات، به منظور جلوگیری از بروز تبخیر، آبیاری، از آغازین ساعت شب تا صبح روز بعد نیز ادامه دارد.
نجفی تاکید کرد: باید برای سال های آتی، در مورد آبرسانی فضای سبز، برنامه های اساسی داشته باشیم.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که شهرداری حق آوردن هیچ نیرویی را نداشته و مجوز استخدام نیز ندارد، خاطرنشان کرد: نیروهای جدیدی که بعضا مشاهده می شود، در قالب خرید خدمت از شرکت های مرتبط با شهرداری جذب شده است.
وی گفت: شهرداری حق ندارد فرد خاصی را به شرکت همشهری تحمیل کند؛ بلکه با اعلام نیازهای خود در حوزه ها و تخصص های مختلف، خدمات مورد نیاز را خریداری می‌کند.
شهردار تبریز اظهار کرد: به زودی لایحه این موضوع، برای رسیدن به انسجام بیشتر به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *