خانه » استخدام در استان خراسان رضوی » شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی سهمی از تسهیلات احیای تولید ندارند ‌

شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی سهمی از تسهیلات احیای تولید ندارند ‌

متن آگهی:

شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی سهمی از تسهیلات احیای تولید ندارند ‌

سید حسن علم‌الهدایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: باید در نظر داشت که تسهیلات احیای تولید برای شرکت‌هایی در نظر گرفته شده‌ که ورشکسته و راکد بوده و یا با مشکلاتی در این حوره دست به گریبان هستند، درحالی که شرکت‌های دانش بنیان این وضعیت را ندارند.
وی تصریح کرد: تسهیلاتی که در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار می‌گیرد بیشتر از ‌طریق صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری است.
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی افزود: بهره تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی بین ۱۰ تا ۱۲ درصد و بهره‌های صندوق پژوهش و فناوری با نرخ ۴ درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
علم‌الهدایی خاطرنشان کرد: در بازه زمانی یک سال گذشته ۲ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی پرداخت شده است.
وی با اشاره به اهمیت شرکت‌های دانش‌بنیان در نهادینه‌کردن اقتصاد‌مقاومتی تصریح کرد: باید ساز و کارهای مربوط به ارائه تسهیلات و بروکراسی‌های اداری مربوط به حمایت از این شرکت‌ها تسهیل شود تا انگیزه جوانان در این بخش کاهش پیدا نکند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *