خانه » اطلاعیه های مهم » شرایط اولیه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

شرایط اولیه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

متن آگهی:

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲- ۹۴/۲/۷ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود ۳۷۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ  ۹۴/۶/۲۷ طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش وپرورش سال۹۴

شرایط عمومی استخدام :
– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۲۵، لیسانس ۳۰، فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.
موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان – فرزندان و همسر شهدا – فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر- فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل : پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
هـ ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربوط خواهد بود.
شرایط اختصاصی:
– دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
– برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
– الزام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.
مراحل ثبت نام :
– تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱).
– فایل عکس اسکن شده.
– داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ )
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
۳-پرداخت وجه ثبت نام :
– متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱ به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org  مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نامی به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه ی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد و متقاضیان باید درمهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
– هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان برای مرحله مصاحبه خواهد بود.
۴-مدارک ثبت نام
– داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
– کارت ملی.
– شناسنامه .
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
– مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
– مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از مواردی که در اطلاعیه ثبت‌نامی در تاریخ ۱۵/۵/۹۴ درج خواهد شد) بخش امتیازات و سهمیه‌های قانونی.
تذکر مهم : با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در فرم ثبت  نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و…)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
گروهها و رشته‌های شغلی:
رشته‌های شغلی در این آزمون به سه گروه تقسیم می‌شوند که داوطلبان با توجه به رشته‌ و مقطع تحصیلی خود می‌توانند متقاضی یکی از این رشته‌های شغلی شوند:
گروه اول: بخش استادکار که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کاردانی می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه دوم: بخش هنرآموز که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه سوم: بخش عمومی که مربوط به مدارس ابتدایی و متوسطه نظری می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۲۷ باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.
مواد آزمون عبارتند از:
الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
– فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
– ریاضی و آمار مقدماتی
– زبان و ادبیات فارسی
– معارف اسلامی
– زبان انگلیسی عمومی
– اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
– هوش و توانمندی های ذهنی
– آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
– اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.
ب : مواد آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۱۵/۵/۹۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت).
امتیازات و سهمیه های قانونی:
جذب نیرو بر اساس بوم گزینی صورت خواهد پذیرفت (دامنه پذیرش بر اساس جداول مربوط که در اطلاعیه مورخ ۹۴/۵/۱۵ درج می‌گردد، خواهد بود). جزئیات مربوط به امتیازات و سهمیه‌های قانونی در اطلاعیه مورخ ۹۴/۵/۱۵ اعلام می‌گردد.
 

 تذکرات مهم :
– از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر ۱۰ سال خدمت، در محل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ می‌گردد.
– به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را کسب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن درآزمون، حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
– مدرک تحصیلی که داوطلب، براساس آن استخدام گردیده است آخرین مدرک وی تلقی و مدرک تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از تاریخ آگهی استخدام، پس از جذب به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.
– داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند. به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی پس از جذب به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
– انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحل گزینش، معاینات پزشکی و …. صورت می پذیرد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
– کلیه پذیرفته  شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت‌های تعلیم و تربیت در دانشگاه فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا می باشند و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور  می  باشد. ضمناً تأمین بخشی از هزینه دوره مذکور با اعلام قبلی دانشگاه فرهنگیان به عهده پذیرفته شدگان خواهد بود.
لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط پذیرش، عناوین و کدهای رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی و تکمیلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۹۴/۵/۱۵ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش وپرورش سال۹۴

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴۹ دیدگاه تاکنون.

 1. حسین گفت:

  یعنی مدق زمان خدمت وظیفه عمومی به حداکثر سن اضافه نمیشه؟مگه ما برای یه کشور دیگه خدمت کردیم؟

  [پاسخ]

 2. سعیده گفت:

  با سلام. متاسفانه هنوز برنامه شروع ثبت نام روی سایت فعال نیست.حدودا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه است. قرار بوده از ساعت ۱۷ ثبت نام شروع بشه. چرا هیچ اطلاعاتی روی سایت مبنی بر شروع ثبت نام قرار نمیدین؟ با تشکر

  [پاسخ]

 3. مجید گفت:

  سلام.
  چرا شرایط سنی پایین در نظر گرفته شده است؟!
  متولدین دهه شصت همیشه باید نسل سوخته باشند!!!

  با سپاس از شما

  [پاسخ]

 4. نام من؟؟؟؟ گفت:

  خدا وکیلی بچه ها بگین واسه آزمون عمومی چی میخونین؟؟
  من که مردم از بس تو این آزمونا شرکت کردم هر چیم عمومی میخوندم بازم نتونستم آزمون عمومی رو خوب بزنم.
  خداییش عمومیا رو چی میخونین؟؟؟

  [پاسخ]

 5. javid گفت:

  اخه این وضعشه با این شرایط سنی…واقعا دهه شصتیا رو سوختن

  [پاسخ]

 6. sahar گفت:

  آره میشه کنکور یه کنکور پر درآمد!

  [پاسخ]

 7. زهرا گفت:

  لطفا فرم ثبت نام را به صورت واضح و آشکار روی سایت سازمان سنجش ، نمایان کنید تا ما بتوانیم ثبت نام کنیم با تشکر

  [پاسخ]

 8. سیتا گفت:

  سلام بنظرتون شرط معدل داره؟

  [پاسخ]

 9. جاوید گفت:

  اخه این چه وضعشه,این چه شرایط سنی که گذاشتید پس ما چند ماه از سی سال گذشتیم چه خاکی بریزیم به سرمون,این همه عمرمونو گذاشتیم مدرک گرفتیم اینم از شرایط افتضاش

  [پاسخ]

 10. parsa گفت:

  همین که شرط معدل نذاشتین معلومه دنبال حل معذل بیکاری هستید،مگه اونایی که یک صدم کمتر از ۱۴ شده معدلشون آدم نیستن؟که هیچ کجا نمیتونن ثبت نام کنن؟
  خدا خیرتون بده

  [پاسخ]

 11. یه دوست گفت:

  نه ادعا میکنم نه شوخی
  شخصی بودم باکلی اطلاعات علمی و عملی و مقام هایه اول و دوم و…
  رفتم استخدامی شرکت نفت که وقتی به مصاحبه رسید طرف میگفت چندساله کار میکنی اطلاعاتت خیلی خوبه,,,آخرش:مردود…. حالا دارم توکار برق سگ دو میزنم , هیچکسی رو هم نگرفتن آمار منطقه ای که قراربود استخدام بشم رو دراوردم کسی رو نگرفته بودن
  قربونتون بشم برید سرکارایه دیگه,اینا کاسبی را انداختن…یخورده فکر کنین مگه میشه چندساله طرف حق التدریسیبوده الان نگیرنش بعد بیان ماهارو بگیرن!!!!!؟؟؟مثل شرکت نفتی که یکی از اقواممون تو شرکت بود پسرشو امریه کرد الانم پسره سرکارشه تو شرکت نفت
  نکنید عزیزان با خودتون اینکارارو نکنید,غصه نخورید,ایناهم به سزای کارشون میرسن

  [پاسخ]

 12. سمیه گفت:

  ماده شصتیها چه گناهی کردیمه ک تمام بدبختیا رو مابود الانم شرایط سنی طوری گذاشتینه ک فقط هفتاد هشتادیا میتونن شرکت کنن چرا مگه ما آدم نیستیم قیافهی مارو ببینین میگین کوچکتر از هفتادیا هستیم چرا ب خاطر شرایط سنی باید حق ما خورده بشه وقت برا ای سنای بیست ساله زیاده ماهارو استخدام میکردین ترو او دینو مذهبتون شرایط سنی رو بردارین

  [پاسخ]

 13. نام شما گفت:

  با سلام
  دوستانی که اصل فقط برگه معرفی به نظام وظیفه دارند و خدمتشان تموم شده، با گواهی می تواننئد ثبت نام کنند؟
  بعد آزمون اصلشو بیارن
  لطفا راهنمایی نمایید……………… ممنون

  [پاسخ]

 14. فریده گفت:

  دلم واسه جوونامون می سوزه خیلی…خدایا یه عده که خودشونو راحت کردن چسبیدن به نون حرام دست اونایی که دنبال نون حلال هستن بگیر

  [پاسخ]

 15. نام شما گفت:

  من مدتهاست منتظر این آگهی هستم حالا که اومده شرایط سنیش به من نمیخوره ما چه گناهی کردیم آخه تا قبل ۳۰ سالگی هیچ استخدامی به ما تمیخورد حالا که میخوره شرایط سنیشو نداریم آخه ما چکار کنیم

  [پاسخ]

 16. reza گفت:

  سلام
  یک بار دگر به ما لطف دگری شد
  از جانب این نظام مهر و ظفری شد
  اینقدر زدم دور باطل شب و روز
  دیگر نرود بر سر من نقشه و دوز

  [پاسخ]

 17. .... گفت:

  تو رو خدا ریاضی کاربردی هم بخواهید
  عاشق تدریسشم ….

  [پاسخ]

 18. ماری گفت:

  سلام از مسئولین محترم میخوایم که رشته ریاضی کاربردی را هم جزء نیازمندیها در جداول استخدامی قرار بدهند مثل آزمون قبلی نشه که نیاز نداشتند آخه اصلا ریاضیه که بیشتر نیاز به آموزش داره درس ریاضی باید از بقیه درس ها جدا بشه و معلم های ریاضی آن را درس بدهند.

  [پاسخ]

 19. ریاضی نه زیاد خوش شانس گفت:

  سلام
  لطفا رشته ریاضی کاربردی هم لحاظ کنید برای شرایط استخدام

  [پاسخ]

 20. الهام گفت:

  شرط سنی؟ مگر دانش و قدرت انتقال مفاهیم یک معلم به سنش ارتباط داره اصلا ؟ بسیار متاسفم

  [پاسخ]

 21. بردیا گفت:

  نظر دادن بدون جواب مسوولین به چه درد میخوره؟

  [پاسخ]

 22. نا امید گفت:

  با وضعی که مملکت ما داره خانم ها مجبورن کار کنن که چرخ زندگی بچرخه والا ما که از خدامونه که زیر باد کولر جلوی تلویزیون بشینیم
  خخخخخخخخخ

  [پاسخ]

 23. سماء گفت:

  همتون بیکارین به این استخدامی دل خوش کردین برین آزاد کار کنید زودتر به هدفتون میرسید

  [پاسخ]

 24. نا امید گفت:

  ناراحت نباشید استخدامی فرمالیتست باز آموزش پرورش پول کم آورده میخواد پول جمع کنه

  [پاسخ]

 25. الع گفت:

  جالبترین قسمتش یکسال اموزش بدون حقوقه که قسمتیش هم باید توسط خود دانش پذیر پذدتخت شه!

  [پاسخ]

 26. محمد گفت:

  من که به هیچ کدومش امید ندارم

  [پاسخ]

 27. علی گفت:

  دوستان عزیز اینها از قبل انتخاب شده اند فقط می خان یه پولی به جیب بزنند جوش شرایط سنی را نزنید برین به مسافرکشی تون برسید

  [پاسخ]

 28. elena گفت:

  این همه کامنت …. این همه داوطلب …. کنکوری میشه واسه خودش !!!!

  [پاسخ]

 29. سارا گفت:

  تو رو خدا شرایط سنی رو لااقل بکنید ۳۲
  تجدید نظر کنید لطفا
  ما دهه شصتیا سوختیم، شمام دامن نزنید به این آتش
  من بیچاره به خاطر ۴ ماه نمیتونم شرکت کنم
  چقدر امید داشتم به این ازمون و مدتهاست منتظرشم
  تو رو خدا این شرط سنی رو تغییر بدید

  [پاسخ]

 30. بدو دنبال كار گفت:

  الان ما که متولد ۶٣ و لیسانس داریم و فرزند فرهنگی باید بریم بمیریم پیر شدیم و کار گیرمون نیومد. شرایطتون بدرد خودتون میخوره

  [پاسخ]

 31. محمد گفت:

  کی راست گفتن اینم دومیش باشه
  احتمالا اینم ازاختلاس های چند صد میلیاردی سر در بیاره

  [پاسخ]

 32. رویا گفت:

  ببخشید کسی که سرباز معلمه و یه سال از سربازیش مونده باشه کارت پایان خدمت نداره باید چیکار کنه؟

  [پاسخ]

 33. حسن گفت:

  من ٩۴/۴/٣٠ درسم تموم شد گواهی فراغت از تحصیل گرفتم ولی هنوز نه گواهی موقت مدرکم حاضر نه اصل مدرکم ، باید چی کار کنم
  تو رو خدا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 34. ایمان گفت:

  با سلام .خانوم ها چرا اینقدر شاکی ان ؟نمیدونم اونا سرپرست خانواده یا بابا هاشون پول تو جیبی بهشون نمیدن که فرصت شغلی ما پسرا رو خراب میکنن.تقاضا دارم از مسئولین که برای نام نویسی این مورد در نظر داشته باشند که دختران مجرد و از این نام نویسی محروم کنن حداقلش اینه پسرایی که برا ازدواج کردن نیاز به این شغل دارن رو شانس بیشتری داشته باشند.ما پسرا مرخصی زایمان هم نمیخوایم.خخخخ

  [پاسخ]

 35. زهرا گفت:

  سلام شرط سنی چرا اینقدر پایینه باید بلاتر باشه لطفا پیگیری نمایید
  ممنون

  [پاسخ]

 36. نازنین گفت:

  شلام یعنی کسانی که بعد از تاریخ آگهی استخدام، مدرک بالاتر رو کسب کنن، بعدا میتونن این مدرک رو هم ارایه بدن؟

  [پاسخ]

 37. بيتا گفت:

  امیدوارم اونایی که شرط سنی برای استخدام میزارن برن بمیرن و به درک واصل بشن

  [پاسخ]

 38. aras گفت:

  ۵هزار شد ۳۷۰۰٫ مگه همش نگفتن قراره ۵۰۰۰نفر استخدام کنند

  [پاسخ]

 39. حاحایی گفت:

  یک سال بدون حقوق ؟؟

  [پاسخ]

 40. نام شما گفت:

  سلام چراسن لیسانس را۳۰ سال درنظر گرفتین حداقل ۳۲ سال در نظر بگیرید

  [پاسخ]

 41. متین گفت:

  دلتون خوشه بخدااااااااا
  اینا همه از قبل تعیین شدند
  این ازمون ها و گزینشها فرمالیته ست
  فقط میخوان اعلان عمومی بشه که ما استخدامسی داریم – بعدش هم سازمان سنجش یه ازمونی برگزار کنه و یه پولی بگیره و چندنفر طراح سوال و مراقب و چند تا مکان که استفاده ای نمیشه یه کاسبی کنند تو این فاصله – من تا حالا ۲بار اموزش و پرورش شرکت کردم چندبار بانک ها و یکی دوبار هم ارگانهای مختلف دیگه هیچکدوم نتیجه نداشت – و جلوی چشم خودم کسانیکه مثلا تو اموزش و پرورش حق التدریس بودند قبل از ازمون داشتند مقدمات گزینششون رو انجام میدادند و این یعنی همون فرمالیته بودن این ازمون ها
  ———————-
  خدایا در حقانیت و عدالتت شکی نیست – ازین همه ظلم و حق خواری به تو پناه میبریم

  به امید موفقیت برای همه
  انشاءالله بتونیم جای خودمون را تو این دنیا پیدا کنیم – نه اینکه به زور و جبر و پارتی جای دیگران رو اشغال کنیم

  والسلام

  [پاسخ]

 42. نسل سوخته‌ي دهه 60 گفت:

  آقای وزیر محترم
  لطفاً شرایط سنی را در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تغییر دهید.
  سن ما که سوخت شد و رفت. شاید این آخرین فرصت خیلی از ما جوانان باشد.
  الان سالهاست که آزمون‌های استخدامی ادارات فرمالیته هستند.
  لطفاً افزایش سن داوطلبان را در اولویت قرار دهید.

  [پاسخ]

 43. جوياي كار گفت:

  همیشه که سن آموزش و پرورش بین ۲۰ تا ۳۵ سال بود ؟؟؟؟
  چرا شرایط سنی اینگونه است؟؟؟؟
  تا ما زیر ۳۰ سال بودیم استخدامی نبود و همه فرمالیته بود و فامیل‌هاشونو می‌بردن. حالا هم که شرایط سنی را تغییر دادن.
  چرا؟؟؟؟ خدا نبخشه مسبب‌شو.

  [پاسخ]

 44. جوياي كار گفت:

  همیشه که سن آموزش و پرورش بین ۲۰ تا ۳۵ سال بود؟؟؟؟
  چرا شرایط سنی اینگونه است؟
  تا ما زیر ۳۰ سال بودیم استخدامی نبود و همه فرمالیته بود و فامیل‌هاشونو می‌بردن. حالا هم که شرایط سنی را تغییر دادن.
  چرا؟؟؟؟ خدا نبخشه مسبب‌شو.

  [پاسخ]

 45. سمیرا گفت:

  اخه این چه شرط سنی هستش تنها امیدمون نا امید شد

  [پاسخ]

 46. سمیرا گفت:

  پس تکلیف من که متولد ۶۳ هستم لیسانس مهندسی نرم افزار دارم چی میشه بریم بمیریم بهتره

  [پاسخ]

 47. نعمت الله عطانسب گفت:

  حداکثرسن برای استخدام طبق قانون مدیریت خدمات کشوری۴۰ساله ل پیگیری کنید

  [پاسخ]

 48. zhuli گفت:

  اگه بازم دروغ نباشه

  [پاسخ]

 49. سهیل گفت:

  سلام لطفا رشته ها رو اعلام کنید تا پنجشنبه صبرمون تمومه
  زوتر بگید تا خیالمون راحت بشه
  ایا مدیریت میخوان؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *