خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » سهمیه ۴۸۶ نفری استان خراسان شمالی در آزمون های استخدامی

سهمیه ۴۸۶ نفری استان خراسان شمالی در آزمون های استخدامی

متن آگهی:

تنها یک درصد پست های خالی سازمانی استان تکمیل می شود
 سهمیه استان از آزمون های استخدامی امسال ۴۸۶ نفر است.
معاون نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: سهمیه استان در ۲ تا ۳ آگهی منتشر شده است که در اصلاحیه اول سهمیه استان ۳۱۴ نفر بود.«گریوانی» با بیان این که در اصلاحیه مرحله بعدی ۶ نفر به سهمیه استان افزوده شد، اضافه کرد: با مشخص شدن سهمیه ۱۴۶ نفری استان در آزمون آموزش و پرورش در حال حاضر سهم استان به ۴۸۶ نفر افزایش یافته است.وی ابرازداشت: آزمون استخدامی، ماه جاری برگزار می شود و متقاضیان در ۱۸ دستگاه متقاضی پذیرفته می شوند.وی با بیان این که ۴۲ درصد پست های سازمانی استان خالی است افزود: با جذب سهمیه ۴۸۶ نفری استخدامی ها تنها یک درصد از نیاز پست های سازمانی استان تأمین می شود. وی درباره قول دکتر«نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر پذیرش تمام نیروهای مورد نیاز استان، افزود: با این که قول های شفاهی داده شده است اما تخصیص سهمیه با اعلام وزارت خانه ها به استان ها انجام می شود.وی با اشاره به این که به درستی نمی توان گفت که سهمیه بندی چگونه انجام شده است، اظهارداشت: سهمیه کنونی مجموع سهم استان در آزمون استخدامی سراسری، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی است.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *