خانه » استخدام در استان البرز (کرج) » سهمیه استخدام آموزش وپرورش البرز در سال جاری ۱۳۱ نفر است

سهمیه استخدام آموزش وپرورش البرز در سال جاری ۱۳۱ نفر است

متن آگهی:

خبر ۳۱ مرداد ۹۴ – سهمیه استخدام آموزش وپرورش البرز در سال جاری ۱۳۱ نفر است 

خبرگزاری مهر : کرج- مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: سهمیه استان البرز از ۵ هزار استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری ۱۳۱ نفر است.
خسرو ساکی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص میزان سهمیه استان البرز از  استخدام ۵ هزار نفری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در این آزمون رشته ها و نیاز استان ها مشخص شده است سهمیه آزاد، شاهد و ایثارگران استان البرز در مجمع ۱۳۱ نفر است.
ساکی در پاسخ به این پرسش که آیا مربیان پیش دبستانی در این سهمیه بندی و استخدام امتیازات ارجحی دارند یا نه گفت: مربیان پیش دبستانی در این آزمون شرکت می کنند پس از اعلام نتایج، امتیازاتی برای آنها در نظر گرفته می شود.
از مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در خصوص چگونگی نظارت بر سرویس مدارس، تعیین نرخ کرایه پرسیدیم که گفت: نظارت بر سرویس مدارس و همچنین نرخ کرایه ها در کارگروه ماده ۱۸ مورد بررسی قرار می گیرد باید بر اساس مصوبات این کارگروه عمل شود.
ساکی در ادامه افزود: در کارگروه ماده ۱۸ در استان نماینده استاندار و در شهرستان ها با حضور فرماندار یا نماینده فرماندار، نماینده تاکسیرانی، نماینده راهنمایی رانندگی و نماینده آموزش و پرورش تشکیل می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با نظارت اداره تاکسیرانی نرخ هر مسیر مشخص و در جلسه مصوب می شود تمامی مدارس موظف به اجرای مصوبه هستند. چنانچه در مدارس غیر دولتی نرخی بیشتر از تعرفه دریافت شود آموزش و پرورش ورود پیدا می کند و نظارت های کافی اعمال می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *