اطلاعیه استخدامی 4000 نفر نیرو در صنعت آب و برق کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه استخدامی 4000 نفر در صنعت آب و برق کشور

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از جذب چهار هزار نفر در بخش های دولتی و غیردولتی وزارت نیرو خبر داد و گفت : آزمون استخدامی این افراد دی ماه برگزار می شود.

 

  • نوع خبر : اطلاعیه استخدامی صنعت آب و برق کشور

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه

تهران- معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از جذب چهار هزار نفر در بخش های دولتی و غیردولتی وزارت نیرو خبر داد و گفت : آزمون استخدامی این افراد دی ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا،ˈعلیرضا قاسمی پور افشارˈ روز جاری (دوشنبه ) در نشستی خبری درباره زمان برگزاری آزمون متقاضیان استخدام در وزارت نیرو اظهار داشت: در صورتی که آزمون استخدامی این افراد تا زمان مقرر انجام نشود ، وزارت نیرو در پست ها و خطوط انتقال و مراکز راه اندازی شده ، با کمبود نیرو مواجه خواهد بود.

وی عنوان کرد : از ابتدای برنامه چهارم توسعه تاکنون وزارت نیرو مجوزی برای استخدام نداشته ، اما با توسعه چشمگیر این صنعت و خروج نیروهای کارآمد ازاین وزارتخانه جذب نیروی انسانی ضروری است.

قاسمی پور افشار ادامه داد: طی برنامه چهارم توسعه ۱۴ شرکت آب منطقه ای و بیش از ۲۵ پست برق احداث شده و اداره این مجموعه ها نیازمند نیروی انسانی کارآمد است.

قاسمی پور افشار با اشاره به خروج ۹ هزار ۹۰۰ نفر از کارکنان وزارت نیرو طی سال های اخیر اظهار داشت: به منظور جایگزینی این نیروها در برنامه پنجم توسعه کشور درخواست استخدام سه هزار و ۳۰۰ نفر ارائه شد و مجوز این استخدام ۱۷ اردیبهشت ماه امسال صادر گردید.

معاون وزیر نیرو تصریح کرد: ۲ هزار نفر از این تعداد در بخش های فنی و یک هزار و ۲۰۰ نفر در بخش های کارگری به کار گرفته می شوند.

قاسمی پور افشار همچنین گفت : وزارت نیرو طی برنامه چهارم توسعه ۷۰۰ نفر از نیروهای نخبه را جذب کرد که بر این اساس در مجموع حدود چهار هزار نفر در وزارت نیرو استخدام می شوند.

قاسمی پور افشار همچنین از تمدید زمان ثبت نام استخدام ۶۲۹ نفر در بخش های غیر دولتی وزارت نیرو تا آخر وقت اداری ۱۶ آبان ماه جاری خبر داد و افزود: جذب نیرو در این بخش با تصویب مجمع شرکت ها و تایید وزیر نیرو انجام می شود.

وی اضافه کرد: این افراد در هشت شرکت توزیع برق پنج شرکت مدیریت تولید برق و ۲۰ شرکت آبفای شهری استخدام خواهند شد.

براساس اظهارات ، معاون وزیر نیرو در زمان کنونی ۲۳ هزار و ۷۲۰ نفر در بخش های دولتی و ۴۹ هزار و ۹۱۵ نفر در بخشهای غیر دولتی وزارت نیرو مشغول به کار هستند.

** تبدیل وضعیت ۱۵ هزار نیروی شرکتی

قاسمی پور افشار در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی این وزارتخانه گفت: ۲۵ هزار و ۵۱۷ نفر نیروی شرکتی در وزارت نیرو مشغول به کار بودند که از این تعداد ۱۵ هزار ۲۰۴ نفر تبدیل وضعیت شده و سایر افراد هم باید شرکت تعاونی تشکیل دهند.

وی همچنین درخصوص سهم وزارت نیرو از ۲ میلیون ۵۰۰ هزار شغل ایجاد شده در کشور گفت: تعهد وزارت نیرو از این تعداد در سال گذشته ۳۶ هزار نفر بود که این رقم محقق شده است.

قاسمی پور افشار افزود: در سال جاری نیز باید ۴۵ هزار و ۳۴۱ شغل ایجاد شود که تا کنون ۲۷ درصد از این برنامه در سال جاری محقق شده است.

 

منبع خبر ایرنا

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
هشدار مهم : طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، هرگونه دریافت وجه بابت آزمون استخدامی، بررسی رزومه و مصاحبه منوط به دریافت مجوز رسمی از مراجع قانونی است. در صورتی که شرکت یا موسسه ای در مراحل گزینش یا تکمیل فرم استخدام، تقاضای واریز هزینه داشته باشد، از هرگونه واریز وجه خودداری نموده و مراتب را از طریق فرم تماس با مای سایت استخدامی اطلاع دهید.
دیدگاه ها
sepideh
۱۲:۵۴ ~ ۱۷ آبان ۱۳۹۱

امیدوارم دخترا رو هم ببینن و فقط باز همه رو پسر نخوان

[پاسخ]

hitasb پاسخ در تاريخ آبان ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۷:۱۸ ب.ظ:

خانم عزیز.
اینهمه خانم سرکار هستند و بعضی هاشون هم چند شغله هستند ولی یه بعضی مردا یا به قول شما پسرا بیکارند.
خداوکیلی بعضی این خانمایی که بدون نیاز سرکار میرن دارند در حق جوونایی مثل من جفا میکنند

[پاسخ]

! پاسخ در تاريخ آبان ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ:

بیکاری که مرد وزن نداره مسلما خانم هایی هم که میرن سرکار نیاز دارن که میرن.. اونها هم نیازهای مالی دارن …
مشکل جمعیت زیاده ه ه …. حالا جامعه کشش 2برابر این جمعیت رو داره…!!!!!!!!!

[پاسخ]

hitasb پاسخ در تاريخ آبان ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۷:۲۷ ق.ظ:

وجدانا شما برید خودتون از چندتا خانم تو فامیلتون پیدا کنید که شاغلند؟ ببینید واقعا نیاز دارند؟

امیر شایگان
۲۲:۱۱ ~ ۱۷ آبان ۱۳۹۱

2 موضل مهم اشتغال ایران
………………………………………………..
1.بکارگیری زنان در سطح جامعه(ناشی از ترس عزیزان بالا دست از همسرانشان)
2.بکارگیری عزیزان باز نشسته مجددا در ادارات(لابد جوانان شایسته کم هستن)
این 2 دلیل اگه حل شه مشکل خیلی ها حلللللههه.حتی ما جوانان فارغ التحصیل بیکار با 7 سال رزومه بیکاری.
خدا عاقبت ما را به خیر کند…اجر همه کارشناسان جدا از بازی با خداوند منننننان

[پاسخ]

راضيه
۱۳:۲۸ ~ ۱۸ آبان ۱۳۹۱

سلام رشته فوق ليسانس شيمي آلي هم ميگيره

[پاسخ]

سمیه بهادر پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۱ ۳:۱۳ ب.ظ:

سلام رشته فناوری اطلاعات هم شامل آگهی تان میشود؟

[پاسخ]

حسرت
۰۸:۵۵ ~ ۲۳ آبان ۱۳۹۱

شرکت گاز اصفهان هرچی بچه شهید دیپلمه بوده استخدام کرده چرا ما با بدبختی درس بخونیم واسه لیسانس گرفتن اونوق بیکار باشیم و آدمای بیسواد…چی بگم؟اگه میخوان یتیم نوازی کنن پس به سر اونی که باباش از غصه مرد-تصادف کرد یا.. دست نوازش بکشن

[پاسخ]

دکتر علی رضای
۲۱:۳۰ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

خواهش می کنم به مامردم (الیگودرز_لرستان)بگوید چه چیزی به مامردم الیگودرز می رسد که آب مارا به قم بردن… چه سودی به ما میرسد بررسی کنید .ما الیگودرزی هاباید حق وحقوقی داشته باشیم که باید به آن برسیم…

[پاسخ]

الهه
۱۴:۳۶ ~ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

سلام.رشته عمران-آب هم شامل آگهی تان میشود؟

[پاسخ]

محمد
۱۱:۴۴ ~ ۱۵ آبان ۱۳۹۳

این استخدامیا فقط برای نورچشمیا و کسایی ک سهمیه دارن هست دیدم ک میگم و ما با لیسانسمونو بذاریم درکوزه آبشو بخوریم واگ میدونستم بعد اینهمه زحمتی ک برا درسم کسیدم باید اینجور صحنه ها رو ببینم لیسانس ک هیچی دیپلم هم نمیگرفتم،خدا از سرتقصیر کسایی ک توروز روشن حق خوری میکنن بگذره یاعلی.

[پاسخ]

امید
۱۵:۱۲ ~ ۱۷ آبان ۱۳۹۳

رشته فوق لیسانس ریاضی کاربردی هم میگیره

[پاسخ]