خانه » استخدام در استان همدان » زمان بندی مصاحبه داوطلبان استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان همدان

زمان بندی مصاحبه داوطلبان استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان همدان

متن آگهی:

اطلاعیه ۲۳ فروردین ۹۶: نحوه گزینش آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش استان یزد 

پذیرفته شدگان از ۲۳ فروردین به اداره کل آموزش و پرورش مراجعه کنند

رئیس اموراداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش خبرداد و از داوطلبان خواست جهت اطلاع از وضعیت خود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش “محمد حسین پارسائیان ” از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی اموزش و پرورش خواست از تاریخ ۲۳/۰۱/۱۳۹۶ لغایت ۲۶/۰۱/۱۳۹۶ جهت انجام معاینات پزشکی و سایر مراحل مرتبط با استخدام نیروی انسانی ،   به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مراجعه نمایند .

پارسائیان خاطر نشان کرد قبول شدگان درهنگام مراجعه به این اداره کل ، کارنامه قبولی  (  دریافت از سایت سنجش  )  ، اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن  ، اصل کارت ملی و تصویر پشت و رو آن  و شش قطعه عکس ۴*۳ جدید را همراه داشته باشند


اطلاعیه ۲ بهمن ۹۵: زمان بندی مصاحبه داوطلبان استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان همدان اعلام شد.

اطلاعیه مهم : قابل توجه داوطلبان محترم استخدام پیمانی آموزش و پرورش

با سلام

ضمن آرزوی موفقیت ، به اطلاع میرساند اطلاعیه زمان بندی مصاحبه داوطلبان استخدام پیمانی آموزش و پرورش بهمن ماه ۱۳۹۵ را از فایل ضمیمه دریافت نمایید.

مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی پردیس شهید مقصودی همدان

دریافت فایل به صورت زیپ (فشرده)

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه داوطلبان

 

 


خبر ۱۱ دی ماه ۹۵ – اطلاعیه استان همدان

قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابرظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵سهمیه استان همدان باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدام ۹۵/۸/۲۱ آموزش وپرورش، مقتضی است جهت بررسی مدارک ومستندات وتشکیل پرونده استخدامی براساس جدول زمانبندی ذیل ،بادردست داشتن مدارک به اداره کل آموزش وپرورش استان همدان – ساختمان شماره ۵ مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان همدان اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *