خانه » استخدام در استان خوزستان » اطلاعیه تغییر مکان وزمان آزمون نیروهای شرکتی علوم پزشکی دزفول

اطلاعیه تغییر مکان وزمان آزمون نیروهای شرکتی علوم پزشکی دزفول

متن آگهی:

خبر ۱۹ دی ۹۶ – اطلاعیه تغییر مکان وزمان آزمون نیروهای شرکتی

قابل توجه شرکت کنندگان فرآخوان جذب نیروهای شرکتی پشتیبانی و فنی زمان برگذاری آزمون که در آگهی مربوطه ۹۶/۱۰/۲۱ قید گردیده به زمان زمان دیگری موکول گردیده است که متعاقاً از طریق همین سایت جهت دریافت کارت شرکت در آزمون بهمراه تاریخ برگزاری آزمون و مکان برگزاری آزمون اطلاع رسانی می گردد.


خبر ۴ آبان ۹۶: زمان دریافت کارت آزمون استخدامی علوم پزشکی دزفول

اطلاعیه شماره۲ تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه
قابل توجه ثبت نام کنندگان آزمون جذب نیروی کمک پرستاری بیمارستانهای گنجویان دزفول،  نظام مافی شوش و کارون گتوند که دارای گواهی کمک پرستاری یک ساله بوده اند، تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه و زمان و مکان آزمون به شرح ذیل می باشد:
۱- تاریخ تحویل کارت ورود به جلسه آزمون، چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶ از ساعت ۱۰ لغایت ۱۵
۲- تاریخ برگزاری آزمون پنج شنبه ۱۱ آبان ۹۶ رأس ساعت ۸:۳۰ دقیقه در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی به نشانی : دزفول – انتهای کوی آزادگان – جنب اداره راهنمایی و رانندگی

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.