خانه » دسته‌بندی نشده » زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها سال ۹۲

زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها سال ۹۲

متن آگهی:

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در سال ۱۳۹۲

 • عنوان خبر: تاریخ آزمون استخدامی و دریافت کارت آزمون استخدام  شهرداری ها

——————————————————————————————————————————

متن آگهی

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها

لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شهرداری ها

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در سال ۱۳۹۲

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبی‌ که‌ درآزمون‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در‌ سال ۱۳۹۲ ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدین‌ وسیله‌ به‌اطلاع‌ می‌رساند آزمون در صبح وعصر روز جمعه مورخ ۱۴/۴/۱۳۹۲ در ۸ استان (به شرح جدول مندرج در بند «د» این اطلاعیه) برگزار خواهد شد.کارتهای شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۲ براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی می‌بایستی به آدرس مندرج در بند «د» این اطلاعیه مراجعه نمایند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
   کارتهای‌ شرکت در آزمون‌ کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرارخواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نیمروز برگزاری ، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت‌کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی ویا اصل‌شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب- داوطلبان چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند.
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲،  ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۱ ،۱۲، ۱۳، ۱۴و ۱۵(شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه‌، کد ملی ، دین ، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه ایثارگری، معلولین عادی و محل جغرافیایی مورد تقاضا جهت استخدام ) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۱۴/۴/۹۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند. شایان ذکراست چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط آزمون باشدمورد یا موارد اصلاحی لحاظ نخواهد شد و در صورتیکه نسبت به بندهای ۳، ۹ و ۱۰ (جنس، رشته شغلی مورد تقاضا و مقطع تحصیلی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه  مورخ ۱۲ و ۱۳/۴/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه­ی رفع نقص براساس جدول مندرج در بند «د» مراجعه نمایند.
۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله ، واضح نبودن عکس واشتباه عکس می باشد و یا چنانچه موفق به پرینت کارت  شرکت در آزمون نشده اید ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ  ۱۲ و ۱۳/۴/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با بهمراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ´ ۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه (براساس جدول مندرج در بند «د») مراجعه نمایند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.
ج- تذکرهـای مـهم:
۱- همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  بمنظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون ، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی سایت قرار داده می شود تا هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام نمایند. در صورت ضرورت داوطلبان می­توانند از آن پرینت تهیه نمایند.
۲- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ ، مدادتراش ، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- درب‌های ورودی حوزه های امتحانی صبح راس‌ ساعت‌ ۰۰/۸ (هشت صبح) و در نوبت عصر ساعت ۳۰/۱۴ ( دو و نیم  بعدازظهر) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ ۳۰/۸ (هشت و نیم صبح) و در نوبت بعدازظهر راس ساعت ۰۰/۱۵ (۳ بعدازظهر) می باشد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، هرگونه  نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.
۶- باتوجه به اینکه داوطلبان می­بایستی در زمان ثبت نام نسبت به مطالعه و رعایت شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدامی ( از قبیل تناسب رشته شغلی با نوع جنسیت پذیرش و رشته تحصیلی‌ و .. ) اقدام می­نمودند، لذا چنانچه در هر مرحله از آزمون مشخص شود داوطلب فاقد شرایط لازم می باشد، مسئولیت ناشی از عدم رعایت شرایط و ضوابط به عهده داوطلب میباشد.
 د‌ – جدول نام استان و شهر برگزاری آزمون و آدرس محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون :
.
ردیف
نام استان
نام شهر
آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون
۱
البرز
کرج
کرج – انتهای رجایی شهر – بلوار موذن – دانشگاه آزاد اسلامی – ضلع جنوبی دانشگاه
۲
فارس
شیراز
شیراز – خیابان ساحل غربی – مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
 ۳
چهارمحال و بختیاری
شهرکرد
شهرکرد – رحمتیه – دانشگاه آزاده واحد شهرکرد – ساختمان اداری
۴
یزد
یزد
یزد – بلوار دانشگاه – پردیس اصلی دانشگاه یزد – جنب بانک تجارت
۵
قم
قم
قم – پردیسان – درب ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم
۶
اصفهان
اصفهان
اصفهان-خیابان توحید- بعد از مجتمع فرشچیان- کوچه امامت – مرکز آموزش جهاد دانشگاهی
۷
تهران
اسلامشهر
اسلامشهر – میدان نماز – خیابان ادارات (صیادشیرازی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
رودهن
رودهن – بلوار شهید مطهری – مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن
۸
کرمانشاه
کرمانشاه
کرمانشاه- طاق بستان- باغ ابریشم- پردیس دانشگاه رازی- دانشکده علوم
تذکر مهم: آدرس دقیق محل برگزاری آزمون در کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲ دیدگاه تاکنون.

 1. آزاده گفت:

  از کدوم قسمت سایت سنجش کارت و پرینت بگیریم؟؟؟؟؟
  ———–
  مدیر سایت : هنوز لینکشون رو فعال نکردن http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=987

  [پاسخ]

  آزاده پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۲:۲۶ ب.ظ:

  از این همه سرعت عمل در پاسخگویی ممنونم.من خیلی وقته تو سایتتون میام.درسته هنوز کار پیدا نکردم ولی شما واقعا زحمت میکشید.خدا ایشالله آرزوهای شما رو براورده کنه.حداقل استرس روزنامه خریدن و تمام سایتای دنیارو گشتتن و ندارم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.