خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس در سال ۹۴ 

زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس در سال ۹۴ 

متن آگهی:

خبر ۱۰ خرداد ۹۶: زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس در سال ۹۴ 
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس گفت: تلاش می شود ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام شود.پس از این افراد پذیرفته شده در یک پروسه شش ماه موظف به انجام بقیه مراحل استخدامی خواهند بود.
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس در گفت و گو با خبرنگار برق نیوز گفت: ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

سایبانی افزود: افراد پذیرفته شده در یک پروسه شش ماه موظف به انجام بقیه مراحل استخدامی خواهند بود که شامل مراحل سوء پیشینه، تست های پزشکی و… می باشد.

به گزارش برق نیوز، وی در خصوص تاریخ دقیق شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی خاطر نشان کرد: فعلا نمی توان تاریخ دقیقی برای شروع بکار این پذیرفته شده ها پیش بینی کرد و باید مراحل بعدی طی شود تا برای شروع بکار برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

وی توضیح داد: از بین افراد شرکت کننده  ۱۴۹ نفر در این آزمون پذیرفته می شوند که بر اساس مجوزهای استخدامی که قبلا صادر شده است در نیروگاه بندر عباس مشغول به کار خواهند شد.

معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس گفت: سعی می کنیم نتایج مصاحبه استخدامی را به زودی منتشر کنیم که نتایج از طریق راه های ارتباطی و شماره تلفن های اعلام شده داوطلبان اعلام شده و از طریق سایت خبری برق نیوز نیز اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است این استخدامی مربوط به آزمون اردیبهشت ماه سال ۹۴ وزارت نیرو بوده است که با گذشت بیش از ۲ سال هنوز شرایط استخدامی پذیرفته شده ها فراهم نشده است.

منبع: برق نیوز
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *