خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت

متن آگهی:

خبر ۲۶ مرداد ماه ۹۳

معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت وزیر نفت ازموافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری برای جذب بخشی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پانا نیوز، کریم سلحشور درباره اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، اظهار کرد: درپی درخواست بیژن زنگنه، وزیر نفت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری برای موافقت با استخدام پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، اسامی پذیرفته شدگان بزودی اعلام می شود.
وی افزود: در پی جلسه های برگزار شده با معاونت انسانی رئیس جمهوری، بخشی از تقاضای وزارت نفت مورد تایید این معاونت قرار گرفته و بر این اساس بزودی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت اعلام می شود.
به گزارش پانا نیوز، بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال گذشته در حوزه های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ٩۴ هزار و ٩٢١ داوطلب برگزار شد.
از این میان تعداد ٣ هزار و ۵٣١ نفر (دو برابر ظرفیت) دارای رتبه های برتر برای انجام مصاحبه دعوت شدند و از آنها مصاحبه شد.

خبر ۲۳ تیر ماه ۹۳

نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت نفت به زودی اعلام می شود
وزیر نفت در نامه ای به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری با توجه به درخواستهای مکرر، خواستار تعیین تکلیف افراد منتخب در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت شد.
به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه، وزیرنفت ١١ تیرماه امسال در نامه ای خواستار تعیین تکلیف افراد منتخب در آزمون استخدامی اردیبهشت سال ١٣٩٢ شرکت ملی نفت شده است.
وزارت نفت برای پاسخگویی به درخواستهای مکرر منتخبان این آزمون، مستند به حکم آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال ١٣٩٣، از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری خواسته است که با توجه به مشکلات موجود، نسبت به تعیین وضعیت این افراد و شرکت ملی نفت ایران اظهار نظر کند.
بر پایه این گزارش، بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت سال ٩٢ در حوزه های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ٩۴ هزار و ٩٢١ داوطلب برگزار شد که از این میان تعداد ٣۵٣١ نفر (دو برابر ظرفیت) دارندگان رتبه های برتر برای انجام مصاحبه دعوت شدند و با آنها مصاحبه شد.

خبر ۲۲ تیر ماه۹۳

فرایند برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت در سال ٩٢
مصاحبه های استخدامی شرکت ملی نفت ایران در سال ١٣٩٢، در زمان مقرر انجام شد و نتایج نهایی در مرحله تصویب است.
به گزارش شانا، بر اساس نتایج استخراج تراز نیروی انسانی در سال ٩١، شرکت ملی نفت ایران نسبت به درخواست مجوز استخدامی برای  تامین نیاز نیروی انسانی واحدهای تابعه اقدام کرد و پس از انجام بررسی توسط واحدهای ذیربط، در نهایت مجوز مربوطه ٧ آبانماه ١٣٩١ توسط وزیر نفت وقت به تعداد ٢ هزار و ۶٧۶ نفر صادر شد.
پس از آن جلسه های هماهنگی با شرکتها و مدیریتهای تابعه متقاضی جذب نیرو برای تعیین تعداد نهایی نیروی انسانی مورد نیاز آنها برگزار شد.
بر اساس الزامهای قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جلسه های هماهنگی با بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تخصیص و تکمیل سهمیه ٢۵ درصدی جذب فرزندان شهدا، جانبازان ٢۵ درصد و بالاتر و آزادگان با حداقل یکسال سابقه اسارت برگزار شد و در نتیجه ۶۵٢ نفر از سوی اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بهره مندی از سهمیه مذکور معرفی شده اند.
به گزارش شانا، تدوین برنامه زمانبندی، آگهی و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی بر اساس مجوز صادره و مقررات موضوعه، آماده سازی سامانه اینترنتی ثبت نام آزمون استخدامی، تهیه تیزر و زیر نویس تلویزیونی و اطلاع رسانی گسترده  و سراسری از طریق رسانه های عمومی و فراخوان متقاضیان دارای شرایط استخدام در صنعت  نفت از ابتدای اسفند سال ٩١ پس از این اعلام نیاز انجام شد.
پس از اطلاع رسانی گسترده در سطح کشور از هشتم تا ١٨ اسفند سال ٩١، ثبت نام اینترنتی داوطلبان انجام شد که طی آن حدود ١٣٠ هزار نفر با انتخاب گروه شغلی و استان محل خدمت مورد علاقه خود ثبت نام و کد رهگیری دریافت کردند.
بر اساس این گزارش، کارت ورود به جلسه این آزمون استخدامی از ابتدای اردیبهشت سال ٩٢ از طریق سامانه اینترنتی آزمون صادر شد و بزرگترین آزمون کتبی استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال گذشته در ٩ حوزه تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ٩۴ هزار و ٩٢١ نفر داوطلب استخدام در شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
پردازش امتیازها و رتبه بندی داوطلبان آزمون کتبی به تفکیک سهمیه ها مصوب در هریک از گروه های شغلی و استان محل خدمت آنها، اعلام نتایج آزمون کتبی با ارائه جزئیات عملکرد داوطلبان در قالب کارنامه نمرات و رتبه های اکتسابی در هریک از سهمیه ها و رسیدگی به درخواست داوطلبان و پاسخگویی به آنها و مراجع قانونی، تدوین برنامه زمانبندی و حوزه های برگزاری جلسه های مصاحبه با هماهنگی شرکتهای نیازمند نیروی انسانی پس از برگزاری آزمون انجام شد.
به گزارش شانا، دعوت نامه پذیرفته شدگان از طریق سامانه اینترنتی برای دارندگان رتبه های برتر هر یک از گروه های پردازشی به تعداد کل ٣ هزار و ۵٣١ نفر (دوبرابر ظرفیت) برای انجام مصاحبه استخدامی ارسال و پس از آن پرونده و کنترل مدارک داوطلبان دعوت شده در محل حوزه های مصاحبه استخدامی تشکیل شد.
بر این اساس ارزیابی فنی پذیرفته شدگان دارای شرایط توسط مدیران و کارشناسان ارشد واحدهای متقاضی نیروی انسانی انجام شد و مصاحبه فنی با تشکیل ١٧٧ کمیته مصاحبه مجزا بر اساس گروه های شغلی مورد نیاز و با توجه به استان محل خدمت از ٣٠ شهریور ٩٢ تا ٢٩ آبان سال گذشته در ١٢ سراسر کشور انجام شد.
بر اساس نمره های آزمون و مصاحبه  کسب شده داوطلبان در گروههای پردازشی مختلف و سهمیه های مربوطه (اعم از ایثارگران، بومی و سایر داوطلبان) طی فرایند پردازش با یکدیگر به رقابت پرداختند و نتایج نهایی استخراج شد که در این رابطه اعلام نتایج و انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی مستلزم تصویب نتایج  از سوی مقام عالی وزارت نفت است.

خبر ۲۶ خرداد ماه ۹۳

وزارت نفت اعلام کرد: مصاحبه‌های استخدامی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۲، در موعد مقرر انجام شد و نتایج نهایی در مرحله تصویب است.
به گزارش ایسنا، پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت اعلام کرد: داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، مطابق نمرات آزمون و مصاحبه انجام شده در گروه های پردازشی مختلف و سهمیه های مربوطه (اعم از ایثارگران، بومی و سایر داوطلبان) با یکدیگر به رقابت پرداخته و نتایج نهایی استخراج شده است.
بنابر این گزارش هرگونه اعلام نتایج و انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی در مرحله تصویب نتایج است که به محض انجام این مرحله، مراتب از طریق سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.
بر پایه این گزارش، بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت سال ۹۲ در حوزه های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ۹۴ هزار و ۹۲۱ داوطلب برگزار شد که از این میان تعداد ۳۵۳۱ نفر (دو برابر ظرفیت) حائزین رتبه های برتر برای انجام مصاحبه دعوت شدند و با آنها مصاحبه شد.

خبر ۲۴ خرداد ماه ۹۳

به گزارش افکارنیوز، داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، مطابق نمرات آزمون و مصاحبه انجام شده در گروه های پردازشی مختلف و سهمیه های مربوطه (اعم از ایثارگران، بومی و سایر داوطلبان) طی فرآیند پذیرش با یکدیگر به رقابت پرداخته و نتایج نهایی استخراج شده است.

اعلام نتایج و انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی در مرحله تصویب نتایج است که به محض انجام این مرحله، مراتب از طریق سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.

براساس این گزارش بزرگترین آزمون استخدامی کشور در سه نوبت در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در حوزه های تهران، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، ماهشهر و تبریز با حضور ۹۴ هزار و ۹۲۱ داوطلب برگزار شد.

تعداد ۳۵۳۱ نفر (دو برابر ظرفیت) حائز رتبه های برتر شده و برای انجام مصاحبه دعوت شدند.

خبر ۱۵ خرداد ماه ۹۳

مدیر روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران گفت: یکی از مشکلات ما در بخش نفت استخدام‌های بی‌قاعده و بی‌ضابطه‌ای بود که تاکنون وجود داشت، همین امر نیز فرآیند ثبت‌نام را طولانی کرده است.
به گزارش پانا نیوز، محمد ناصری مدیر روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در گفت‌وگویی با اشاره به صحبت با متقاضیان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران گفت: این موضوع در رأس کارهای مدیریت منابع انسانی جناب وزیر قرار گرفته است که البته مقداری زمان‌بر خواهد بود.
وی افزود: متأسفانه واقعیت امر این است که یکی از مشکلات ما در بخش نفت استخدام‌های بی‌قاعده و بی‌ضابطه‌ای بود که تا کنون وجود داشت و همین امر باعث شد که فرآیند ثبت‌نام این افراد این چنین طولانی شود.
ناصری ادامه داد: زمانی که آقای زنگنه وزارت نفت را تحویل دادند ۸۰ هزار نیرو در این بخش وجود داشت، در حالی که این آمار اکنون به ۲۰۰ هزار نفر رسیده است که به هیچ‌وجه از توزیع مناسبی برخوردار نیستند؛ یعنی ما در بخشی با تورم نیرو مواجهیم و در بخشی دیگر نیازمند نیرو. این مسائل باید حل شود.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و بیان داشت: در دوره قبل بدون نیازآزمایی واقعی بخش‌ها، اطلاعیه استخدام داده شد که ما اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم تا متوجه شویم جذب نیروها تا چه اندازه‌ واقعی است.
جانمایی دقیق نیروها در شرکت ملی نفت زمان‌بر خواهد بود
وی خاطرنشان کرد: این کار فرآیندی زمان‌بر است؛ چرا که تعداد افراد زیاد است و همچنین ده‌ها شرکت، منطقه، حوزه و ناحیه داریم که این نیروها باید در آنجا پخش شوند.
ناصری همچنین تاکید کرد: تنها بحث استخدام و جذب این نیروها نیست. نیروی خوب زمانی که در جایی قرار گیرد و استفاده مناسبی از آن نشود، هرز می‌رود و دچار سرخوردگی می‌شود. طبیعتاً این نیرو پس از دو سال دیگر کاربری قبل را نخواهد داشت و نیروی خوبی نخواهد بود که این اتفاق نباید رخ دهد.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران خاطرنشان کرد: بر اساس مباحث علمی نیز می‌دانیم که زمانی نیروی انسانی در بخشی زیاد شود، کارایی نیرو کاهش می‌یابد و کار نیز درگیر بوروکراسی‌ها و دست به دست شدن‌های نابجا می‌شود که تنها نتیجه آن بالای رفتن هرینه نیروی انسانی و کاهش کیفیت است و بس.
وی به متقاضیان استخدام در شرکت ملی نفت ایران اطمینان داد که این موضوع یکی از دستور کارهای دائمی مدیریت منابع انسانی آقای وزیر قرار گرفته و رها نشده است و انشاالله مرتفع خواهد شد.

خبر ۴ خرداد ماه ۹۳

با گذشت بیش از یک سال از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت هنوز نتایج نهایی این آزمون اعلام نشده و وعده تعیین تکلیف پذیرفته شدگان از ماهی به ماه دیگر می رود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ بود که شرکت ملی نفت ایران در چارچوب مصوبه مهرآفرین و کسب مجوز ۵۵۰۰ نفری برای جذب نیرو اقدام به ثبت نام جهت برگزاری آزمون استخدامی کرد.
بر این اساس آزمون استخدامی وزارت نفت در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ با حضور بیش از ۱۲۹ هزار داوطلب به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کشور در شهرهای اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار شد.
این در حالی است که وعده‌های مسوولان برای اعلام نتایج اولیه این آزمون در نیمه دوم اردیبهشت و خرداد ماه عملی نشد تا اینکه در اواسط تیرماه ۹۲ اعلام و به شرکت کنندگان ابلاغ شد. در عین حال در انجام سایر فرایندهای استخدامی نیز تاخیرهایی وجود داشت تا اینکه در پاییزسال گذشته انجام مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون کتبی انجام شد.
با وجود اینکه قرار بود که نتایج نهایی حداکثر تا بهمن ماه سال ۹۲ اعلام شده و متقاضیان تعیین تکلیف شوند؛ اما اکنون با گذشت بیش از چهار ماه از مهلت تعیین شده همچنین تاکید اخیر معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت مبنی بر انتشار نتایج نهایی در فاصله‌ای نزدیک، هنوز خبری از روشن شدن وضعیت داوطلبان نیست.
اما گذشت بیش از یک سال از برگزاری این آزمون، عدم اعلام نتایج نهایی آن در حالی اتفاق می افتد که نتایج اغلب آزمون های استخدامی سازمان هایی که همزمان با شرکت نفت در مورد این موضوع اقدام کرده اند مشخص شده و حتی برخی مراحل استخدام و دریافت کد استخدامی را نیز طی کرده اند. این در حالی است که در برخی موارد با وجود اینکه استخدامی هم انجام نشده است اما با اعلام نتایج آزمون ها شرکت کنندگان می دانند که آیا باید منتظر استخدام بمانند یا خیر.
با این وجود برخی از شرکت کنندگان و پذیرفته شدگان مراحل ابتدایی آزمون استخدامی شرکت نفت در تماس با خبرگزاری ایسنا از تاخیر و عدم اطلاع رسانی وزارت نفت در این زمینه همچنین بلاتکلیفی خود پس از یک سال گلایه کرده و خواهان روشن شدن وضعیت خود پس از ۱۲ ماه انتظار هستند.
این در حالی است که می توان نسبت به تاخیر ایجاد شده و عدم اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت به عنوان یک سازمان دولتی از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور که همواره بر نظارت دقیق بر اجرای فرایند استخدام های دولتی اعم از نشر آگهی، برگزاری آزمون،اعلام نتایج و صدور کد استخدامی تاکید می کند در خواست پاسخ کرد؛ که آیا در طول این مدت نسبت به روشن شدن وضعیت چندین هزار نفر جوان خواهان استخدام و یا تبدیل وضعیت اقدامی کرده و دلایل آن این تاخیر را از این وزارتخانه پرس وجو کرده اند؟
در عین حال به نظر می رسد با توجه به مستثنی بودن وزارت نفت از برخی قوائد ممکن است که درا ین مورد نیز از چارچوب نظارتی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور خارج باشد.

خبر ۶ اردیبهشت ماه ۹۳

با گذشت یکسال از برگزاری ازمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، معاون منابع انسانی وزارت نفت اعلام کرد: تمام تلاش خود را انجام می دهیم که به زودی نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران را اعلام کنیم.

 به گزارش پانا نیوز به نقل از وزارت نفت، کریم سلحشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.

 وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.

 این مقام مسئول، افزود: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.

 معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.

 این در حالی است که با ادامه تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، برخی از پذیرفته شدگان در این آزمون مدعی هستند که وضعیت ازدواج آنها در گروی استخدام در نفت بوده و این در حالی است که نتایج آزمون استخدام در کارتابل برخی از مسئولان ارشد وزارت نفت بایگانی شده است.

 به گزارش پانا نیوز، اسفند ماه ۱۳۹۱ شرکت ملی نفت ایران اقدام به ثبت نام جهت انجام آزمون استخدامی جهت اشتغال در نزدیک به ۲۷۰۰ رسته شغلی نمود و این آزمون در ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۲ با حضور ۱۲۹۰۰۰ نفر انجام گرفت و لقب بزرگترین آزمون استخدامی را به خود اختصاص داد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *