خانه » استخدام در استان خوزستان » آخرین اخبار استخدامی استانداری خوزستان

آخرین اخبار استخدامی استانداری خوزستان

متن آگهی:

خبر ۱۷ فروردین ۹۴-پذیرفته شدگان آزمون ثبت احوال استان خوزستان به زودی مشغول کار می شوند.

اداره کل ثبت احوال خوزستان دراطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۱ به زودی مشغول کار می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خوزستان ، در این اطلاعیه آمده است: مراحل مختلف اداری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ اداره کل ثبت احوال خوزستان مراحل تکمیلی وپایانی خود را می گذارند. و به زودی این پذیرفته شدگان در قسمت های مختلف اداره های ثبت احوال شهرستان ها بکار گیری می شوند.
دراین اطلاعیه با تاکید بر غیرضروری بودن مراجعه حضوری داوطلبان آورده است: به محض تکمیل مراحل مختلف اداری وگزینش، مراتب از طریق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان می رسد.

خبر ۲۵ بهمن ۹۳ – سه هزار نیروی استخدامی جذب دستگاه های اجرایی استان می شوند

اهواز-ایرنا-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه مشکل جذب نشدن نیروهای استخدامی خرداد و اسفند سال ۹۱ حل شده است گفت: سه هزار نیروی متخصص و توانمند در این آزمون ها بزودی جذب ۲۶ دستگاه های اجرایی استان می شوند.

علی عماد در جلسه شورای اداری استان که عصر چهارشنبه در سالن امام رضا(ع)شهرک نفت اهواز برگزار شد گفت:در سال ۹۱ مسوولان بدون تامین اعتبارات لازم این آزمون ها را برگزار کردند که با تلاش های مسوولان وزارت کشور مشکل استخدام این تعداد نیرو حل شده است .
وی گفت: برای قبول شدگان آزمون استخدامی خردادماه سال ۹۱ در نیمه دوم بهمن ماه امسال کد استخدامی صادر می شود و این تعداد نیرو مشغول به کار خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت:همچنین قبول شدگان آزمون استخدامی اسفندماه سال ۹۱ نیز اوایل سال آینده مراحل استخدام آن ها انجام می شود.
عماد با اشاره به اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی استان گفت: رضایت ارباب رجوع از نحوه برخورد و همچنین روند بررسی مشکلات ،هدف اصلی مسوولان دستگاه های اجرایی است که در این راستا با حضور ۳۴ بارزس وضعیت دستگاه های اجرایی استان دراین دستگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی گفت: یکی از مشکلات دستگاه های اجرایی استان توانمندسازی نیروهای بدنه کارشناسی ادارات است که همیشه نیروهای وارداتی موجب از بین رفتن انگیزه در نیروهای کارشناس دستگاه های می شود.
دبیر شورای اداری استان خوزستان اظهار کرد:ایجاد انگیزه در کارکنان ادارات و تربیت نیروهای جوان برای آینده دستگاه های اجرایی نیز باید از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد.
عماد با اشاره به استفاده از بخش خصوصی گفت: برون سپاری و کاهش تصدی گری دولت در راستای اطلاح نظام اداری و جلوگیری از مفاسد اقتصادی بسیار مهم است.
وی با اشاره به اجرای فاز دوم خدمات رسانی دفاتر پیش خوان دولت گفت: فاز دوم اجرای برنامه های پیش خوان دولت از شرکت های آبفا و ادارات برق استان آغاز شده تا بخشی از وظایف این دستگاه ها به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان از راه اندازی سایت ICDL استان خبر داد و گفت: به منظور بررسی استخدام های بخش خصوصی این سایت برای ثبت استخدامی های این بخش راه اندازی شده است.

خبر ۲۶ آبان ۹۲ – پذیرفته شدگان آزمون خرداد و اسفند۹۱ منتظر مجوز معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری باشند

ˈبهروز حسینی فرˈ یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پذیرفته شدگان آزمون خردادماه سال ۹۱، تمامی مراحل قانونی را گذرانده اند و هیچ مشکل قانونی برای این برادران و خواهران وجود ندارد و فقط منتظر اخذ شماره مستخدمی از معاونت جدید نیروی انسانی ریاست جمهوری هستیم.

وی افزود: با توجه به تغییر دولت و بحث های بودجه ای، مشکلات در حال رفع شدن است.

حسینی فر تصریح کرد: مقتدایی، استاندار خوزستان با دل سوزی و جدیت در حال پیگیری است اما از آنجایی که این موضوع در اختیار استان نیست نمی توان تاریخ مشخصی را اعلام کرد.

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استانداری خوزستان ابراز امیدواری کرد: هرچه سریع تر بتوانیم در خدمت این همکاران آینده باشیم.

وی در خصوص وضعیت شرکت کنندگان آزمون اسفند ۹۱ گفت: اسامی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آماده است اما به دلیل صادرنشدن مجوز معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری، هنوز اعلام نشده است.

حسینی فر ادامه داد: امید است با پیگیری های استاندارخوزستان بتوانیم اسامی قبول شدگان این آزمون را نیز اعلام نماییم.

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استانداری خوزستان اضافه کرد: استان خوزستان به اسخدام و به گارگیری جوانان در دستگاههای دولتی نیاز دارد و ما مسولان نیزعلاقه مند هستیم به عنوان خادم مردم ، کاری انجام دهیم.

وی اظهارداشت: البته با عنایت دولت تدبیروامید که توجه به جوانان را سرلوحه کار خود قرار داده است و همچنین اصرار استاندارخوزستان نسبت به این که باید برای جوانان اقدامات مناسبی انجام داد تلاش می کنیم هرچه سریع تر این موضوع به نتیجه برسد.

حسینی فر با اشاره به اینکه این موضوع در اختیار استان نیست وگرنه تا به حال به نتیجه نهایی رسیده بود گفت: بنده از نگرانی این برداران و خواهران و خانواده آن ها اطلاع دارم و از همه آن ها عذرخواهی می کنم.

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استانداری خوزستان تصریح کرد: استان خوزستان قریب به ۱۶۵ هزار نفر نیروی انسانی در دستگاه های وابسته به دولت دارد که طبق برنامه چهارم و پنجم (سال های طی شده) قریب به ۲۷ هزار نفر از شاغلان دستگاههای اجرایی و شرکت های دولتی بازنشسته شده اند.

وی ادامه داد: قریب به هفت هزار نفر از این عده مربوط به ۳۴ دستگاه اداری دولتی می باشند که برای جبران این کمبود با پیگیری های جدی استاندار سابق جناب آقای دکتر حجازی، مجوز آزمون استخدامی (برای رعایت عدالت استخدامی) هزار نفر اخذ شده است.

اطلاعیه ۱۷ مهر ماه ۹۲

پذیرفته شدگان آزمون خرداد در حال جذب
منع قانونی برای استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی استان خوزستان وجود ندارد. مدیرکل منابع انسانی استانداری خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خوزنیوز اظهار داشت: منع قانونی برای جذب پذیرفته شدگان آزمون های خرداد ماه و اسفند ماه ۱۳۹۱ وجود ندارد و هر دو آزمون دارای مصوبه برنامه پنجم توسعه هستند. عبدالعلی امیدی افزود: پذیرفته شدگان نهایی آزمون خرداد ۱۳۹۱ مشخص شده و عده ای جذب ادارات شده اند و عده ای مراحل گزینش را طی می کنند که بستگی به ادارات مختلف فرق دارد. وی ادامه داد: امور مربوط به آزمون استخدامی اسفندماه ۱۳۹۲ هم انجام شده است و منتظر انجام تغییرات و تشکیل سازمان برنامه و بودجه هستیم تا مراحل بعدی این آزمون استخدامی هم صورت پذیرد.

اطلاعیه ۱۳ مهر ماه ۹۲

نتایج آزمون استخدامی ۲۵ اسفند ماه استانداری خوزستان چه زمانی اعلام خواهد شد؟
درحالیکه اعلام شده بود نتایج آزمون استخدامی که در تاریخ ۲۵ اسفندسال گذشته برگزار شده بود در اواخر اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد اما تاکنون نتایج اولیه این آزمون هم اعلام نشده است. پیش از اینها معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان اعلام کرد ه بود”نتایج مرحله دوم آزمون استخدامی که در تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۱ برگزار شده است با سه برابر ظرفیت تا پایان اردیبهشت ماه امسال اعلام می شود و پذیرفته شدگان این مرحله می بایست خود را برای انجام مصاحبه مربوطه آماده کنند! حسینی فر، کل نیروهایی که از طریق آزمون(۲۶ خرداد و ۲۵ اسفند ۹۱ )جذب دستگاه های دولتی خوزستان خواهند شد را سه هزار نفر عنوان کرد و افزوده است با اشتغال به کار این تعداد نیرو مشکل کمبود نیروی انسانی دستگاه ها مرتفع و امر خدمات رسانی به مردم شریف خوزستان بهنگام و گسترده خواهد شد. نتایج آزمون در صورت آماده شدن به روی سایت www.ostan-kh.ir قابل مشاهده خواهند بود.

اطلاعیه ۲ مرداد ماه ۹۲

زمان مصاحبه داوطلبان استخدامی گروه دوم اداره کل ثبت احوال خوزستان اعلام شد.

اموراداری ثبت احوال خوزستان در اطلاعیه ای زمان مصاحبه داوطلبان استخدامی گروه دوم اداره کل ثبت احوال خوزستان را اعلام کرد.
در این اطلاعیه مدارک لازم برای این مصاحبه به شرح زیر اعلام شده است :

 • اصل شناسنامه همراه با تصویر تمام صفحات
 • اصل و تصویر کارت ملی
 • اصل و تصویر مدرک تحصیلی
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت
 • اصل و تصویر گواهی ICDL

گفتنی است حضور داوطلبین حداقل نیم ساعت قبل از ساعت مصاحبه جهت تطبیق مدارک الزامی است.
نشانی امور اداری اداره کل ثبت احوال خوزستان: خیابان شهید چمران (کیانپارس) خیابان ۱۵ غربی

اطلاعیه ۳۰ تیر ماه ۹۲

استاندار خوزستان با اشاره به اعلام اسامی قبول شدگان آزمون اسفندماه سال گذشته گفت: به زودی آگهی جدید استخدام ۲ هزار نفری نیروی بومی خوزستان منتشر می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سید جعفر حجازی در نشست کارگروه اشتغال که پیش از ظهر امروز در استانداری خوزستان تشکیل شد اظهار کرد: رفع بیکاری در کشور مسئله‌ای بسیار مهم است و به تبع آن ایجاد اشتغال موضوع اول خوزستان است.
وی خطاب به بانک‌های استان ادامه داد: بانک‌ها باید همه پرداختی‌های خود را لیست کنند تا مصوب کارگروه اشتغال و در سامانه اشتغال ثبت شود، آمارهای روشن و شفاف باعث می‌شود تا پرداختی‌ها قابل کنترل باشد و با میزان تعهدات تطبیق داده شود.
استاندار خوزستان با بیان اینکه ثبت پرداختی در سامانه اشتغال باعث می‌شود که بتوانیم مسئله اشتغال را مدیریت کنیم تصریح کرد: بانک صنعت و معدن باید پرداختی‌های خود را در سازمان صنعت، معدن و تجارت ثبت کند تا اگر ابهامی در زمینه پرونده‌ها وجود دارد برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه شرط پرداخت تسهیلات اشتغال، بومی بودن فرد متقاضی است بیان کرد: اگر شخصی از استانی دیگر در خوزستان سرمایه‌گذاری کند و بعد متقاضی استفاده از تسهیلات اشتغال باشد این مشکلی ندارد.
حجازی افزود: اما اگر شخصی غیر بومی بدون هیچ سرمایه‌ای مبادرت به دریافت تسهیلات اشتغال از بانک‌های خوزستان کند درست نیست زیرا از منابع استان استفاده می‌شود بدون اینکه برای جوانان خوزستانی اشتغال ایجاد شود.
وی با بیان اینکه مهاجرت از استان‌های دیگر به خوزستان بسیار زیاد است خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری از مشاغل ایجاد شده در استان به افراد بیکار از سایر استان‌ها به خصوص استان‌های همجوار تعلق می‌گیرد در حالی که تلاش ما این است که اشتغال بومی را تقویت کنیم.
استاندار خوزستان عنوان کرد: یکی از مصوبات سفر چهارم رئیس جمهور به خوزستان این بود که طرح‌های پیمانکاری ملزم به استخدام صد درصدی نیروهای بومی باشند.
وی خطاب به مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: دستگاه‌های ذیربط و کارگاه‌ها را باید کنترل کنید و کدهای کارگاه‌ها را در بیاورید و به تامین اجتماعی بدهید تا مدیریت و نظارت شود که به کارگیری نیروهای بومی در آن‌ها تا چه اندازه است.
حجازی با بیان اینکه باید در فرهنگ سازی اشتغال بخش خصوصی تلاش کنیم اظهار کرد: هدف ما این است که به هیچ وجه اشتغال و برنامه‌های اجرایی آن در استان دچار خدشه و کندی نشود و با تلاش دستگاه‌های اجرایی استان را از گرداب بیکاری بیرون بیاییم.
وی بر لزوم حمایت از صنایع دستی در سطح استان تاکید کرد و گفت: با حمایت از این بخش می‌توانیم در ایجاد اشتغال موفق‌تر باشیم، در سال ۸۶، ۳۰۰ هزار دلار صنایع دستی خوزستان صادر شد و این رقم در سه ماهه نخست سال‌جاری به ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار رسید.
استاندار خوزستان از استخدام ۲ هزار نفری در خوزستان خبر داد و خاطرنشان کرد: آگهی این استخدام به زودی منتشر می‌شود و متقاضیان می‌توانند در آزمون شرکت کنند.
وی ادامه داد: قبول شدگان آزمون خرداد ماه سال ۹۱ در مرداد ماه سال‌جاری کار خود را شروع می‌کنند و نتایج آزمون اسفند ماه ۹۱ نیز به زودی اعلام می‌شود.

اطلاعیه شماره یک استخدامی سال ۹۲


استانداری خوزستان در نظر دارد درراستای اجرای مجوز شماره ۶۷۴۳/ ۱۱۰/ دم  مورخه ۵/۳/۱۳۹۲ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور که بر اساس مصوبه شماره ۴۴۴۰۰/۴۹۱۳۱ مورخه ۲۸/۲/۱۳۹۲ هیات محترم وزیران صادر شده است نسبت به استخدام دوهزار (۲۰۰۰) نفراز جوانان بومی استان دررشته های مختلف برای دستگاههای اجرایی استان اقدام نماید.
از کلیه عزیزانی که دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی می باشند دعوت بعمل می آید از طریق سایت استانداری خوزستان به نشانی www.ostan-khz.ir  و سایر رسانه های گروهی نسبت به پی گیری آگهی استخدامی که به زودی منتشر خواهد شد اقدام نمایند.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل
استانداری خوزستان

در صورت هر گونه اطلاع از شرایط و ضوابط استخدام در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

متن اطلاعیه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۲

به گفته ی بهروز حسینی،به نقل از ایرنا نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۰۳/۲۶ تا ۱۵ اردیبهشت ۹۲ و نتایج آزمون مورخ ۹۱/۱۲/۲۵ تا پایان اردیبهشت ۹۲ اعلام می گردد.

داوطلبان با مراجعه به سایت www.ostan-kz.ir می توانند در تاریخ های یاد شده،نتایج را ببینند.

متن اطلاعیه ۲۸ فروردین ماه ۹۲

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان اعلام کرد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مرحله اول استخدامی استانداری خوزستان که درتاریخ ۲۶ خردادماه سال گذشته برگزارشد ، تا۱۵ اردیبهشت ماه ۹۲ اعلام می شود.
بهروز حسینی فرچهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: نتایج این مرحله آزمون استخدامی که مصاحبه های پذیرفته شدگان آن انجام شده ، نهایی است ونامبردگان با طی مراحل تشریفات استخدامی ،جذب دستگاههای دولتی خوزستان خواهند شد.
وی افزود: نتایج مرحله دوم آزمون استخدامی که درتاریخ ۲۵ اسفندماه سال ۱۳۹۱ برگزارشد ، با سه برابرظرفیت انشاءالله تا پایان اردیبهشت ماه امسال اعلام می شود و پذیرفته شدگان این مرحله می بایست خود را برای انجام مصاحبه مربوطه آماده کنند.
حسینی فر، کل نیروهایی که ازطریق این دوآزمون جذب دستگاههای دولتی خوزستان خواهند شد سه هزارنفرعنوان کرد و افزود: بااشتغال بکاراین تعداد نیرو مشکل کمبود نیروی انسانی دستگاهها مرتفع و امرخدمات رسانی به مردم شریف خوزستان بهنگام و گسترده ترخواهد شد.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان افزود: داوطلبان عزیزمی توانند نتایج آزمون را ازروی سایت www.ostan-kz.irمشاهده کنند.

متن اطلاعیه ۲۶ فروردین ماه ۹۲

مجوزهای این ۲ آزمون استخدامی مربوط به سال ۱۳۹۰ و مربوطه به برنامه پنجساله می باشد و مصوب مجلس است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد / امیدی در مورد مشکلات بوجود آمده برای طرح مهرآفرین هم افزود: این طرح هم دارای مشکلات …

خوزنیوز: نتایج نهایی آزمون استخدامی خرداد ماه ۱۳۹۱ استانداری و ادارات دولتی خوزستان آماده شده است و بزودی اعلام می شود.

مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خوزنیوز اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون استخدامی خرداد ماه ۱۳۹۱ مشخص شده است و تاریخ ۱۰ اردیبهشت جهت اعلام نتایج به تهران پیشنهاد شده است که در صورت عدم مشکل در سامانه در همین تاریخ از سامانه کارمند ایران اعلام خواهد شد.

امیدی در ادامه افزود: پذیرفته شدگان پس طی مراحل گزینش جذب ارگانهای مربوطه خواهند شد و در صورتی که فردی انصراف داده و یا نتواند مراحل گزینش را با موفقیت پشت سربگذارد از افراد ذخیره استفاده خواهد شد.

وی همچنین در مورد آزمون برگزار شده برای جذب ۱۴۳۴ نفر در اسفندماه ۱۳۹۱ نیز بیان داشت: کار تصحیح اوراق این آزمون در قرنطینه و با حضور نمایندگان استانداری ، حراست استانداری و سازمان فنی و حرفه ای – که برگزار کننده آزمون بوده است- شروع شده است و مراحل اداری آن در اسرع وقت انجام خواهد شد و طی اطلاعیه های بعدی جزئیات به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون خواهد رسید.

مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خوزستان با اشاره به شایعات مطرح شده پیرامون ملغی شدن این آزمون های استخدامی بیان داشت: مجوزهای این ۲ آزمون استخدامی مربوط به سال ۱۳۹۰ و مربوطه به برنامه پنجساله می باشد و مصوب مجلس است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

امیدی در مورد مشکلات بوجود آمده برای طرح مهرآفرین هم افزود: این طرح هم دارای مشکلات جزئی است که در صورت رفع ، این طرح هم انجام خواهد.

متن اطلاعیه۲۷ اسفند ماه ۹۱

به گزارش خبرنگار مهر، سید جعفر حجازی پیش از ظهر شنبه در شورای اداری به وضعیت تامین نیروی انسانی در استان اشاره کرد و گفت: در این بخش با توجه به برگزاری دو آزمون بیش از سه هزار نفر پذیرفته شده اند که از سال ۹۲ در مشاغل اداری به کار گرفته می شوند.
وی گفت: همچنین تامین نیرو برای دو هزار پست سازمانی در دیگر دستگاههای اجرایی شروع شده و یک هزار نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر نیز در سازمانها به کار گیری شده اند.
حجازی تصریح کرد: به این ترتیب بیش از شش هزار نفر در سال ۹۱ از طریق آزمون وارد مجموعه ادارات و سازمانها شده اند.
وی با اشاره به مجوز استخدام برای سال ۹۲، گفت: پیش بینی می شود در سال آینده بیش از ۱۲ هزار نفر دیگر به استخدام دستگاههای دولتی استان در آیند.
رئیس شورای اداری استان خوزستان به وضعیت تبدیل نیروی شرکتی اشاره کرد و گفت: تمام سازمانهای دولتی استان به صورت ۱۰۰ درصدی اقدام به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی خود کرده اند.
وی تصریح کرد: خوزستان از معدود استانهایی است که تبدیل نیروی شرکتی را به طور کامل انجام داده است و در این زمینه مشکلی ندارد.
خوزستان کم حاشیه ترین استان کشور
استاندار خوزستان گفت: با توجه به تحریمها کشور ما در سال ۹۱ شرایط سختی را پشت سر گذاشت به طوری که در بسیاری از بخش ها با مشکل مواجه شدیم اما این مشکلات باعث نشد که دست از تلاش برداریم.
وی با بیان اینکه در استان خوزستان سعی شده تمام فعالیتها به دور از مسائل سیاسی باشد، افزود: در این بخش خوزستان کم حاشیه ترین استان کشور بود و هماهنگی مطلوبی بین دستگاههای اجرایی وجود داشت.
حجازی تصریح کرد: علی رغم محدودیت منابع و امکانات خوزستان در بخش های مختلف از جمله حوزه سیاسی اجتماعی و فرهنگی رشد مطلوبی داشته است.
وی گفت: در این بخش با استفاده از تمام ظرفیتها فعالیتهای فرهنگی با شدت بیشتری انجام شد و از امکانات کم بیشترین بهره برده شد.
رئیس شورای اداری به بخش ورزش در استان اشاره کرد و گفت: در این حوزه افتخارات زیادی در استان خوزستان کسب شده و در المپیک ۲۰۱۲ لندن قهرمانان زیادی موفق به کسب مدال شدند.
حجازی با اشاره به کسب ۵۱ مدال بین المللی برای استان در سال ۹۱ اظهار کرد: ۱۳۵ تیم خوزستانی مقام کشوری را کسب کرده و دریافت ۲۴ مدال آسیایی و ۱۹ مدال جهانی از افتخارات ورزش خوزستان است.
وی همچنین به تقسیمات کشوری و افزایش شهرستانهای استان اشاره کرد و افزود: در دولت نهم و دهم ۵۷ شهرستان، بخش و شهر تصویب شد که این رقم بیش از دو برابر دولت های قبلی بوده است.
حجازی در بخش دیگر سخنان خود به وضعیت مشکلات کارگری در استان اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیتها و پیگیریهای انجام شده مشکلات کارگری در بسیاری از و احدهای تولیدی تا حدود زیادی رفع شده است.
وی تصریح کرد: براین اساس تا پایان فروردین ماه سال آینده مشکل کارگری در استان خوزستان نخواهیم داشت.
ارتقاء شاخص های امنیتی در خوزستان
حجازی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به ارتقاء شاخص های امنیتی در استان خوزستان گفت: در حوزه امنیت و مرزها با توجه به وضعیت استان خوزستان تدابیر ویژه ای و فعالیتهای بیشتری نیاز بود.
وی با بیان اینکه در این بخش تلاش های زیادی صورت گرفت، افزود: در حال حاضر در بحث امنیتی استان خوزستان به جایگاه مطلوبی رسیده است.
استاندار خوزستان تصریح کرد: با ارتقاء شاخص های امنیتی، هم اکنون کمتر شاهد نارضایتی هستیم.
وی به پاکسازی اراضی آلوده به مین اشاره کرد و گفت: در این بخش بیش از ۳۲ هزار هکتار آلوده ترین اراضی در غرب شوش، دشت آزادگان و غرب خرمشهر پاکسازی شدند و برای انجام فعالیتهای کشاورزی مهیا هستند.
حجازی همچنین با اشاره به پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر اظهار کرد: در این بخش ۲۳۱ قاچاقچی بزرگ دستگیر و بیش از ۱۱۰ منطقه آلوده پاکسازی شد.
۲۰ هزار میلیارد ریال پروژه در خوزستان
استاندار خوزستان به فعالیتهای صورت گرفته در بخش عمرانی استان اشاره کرد و گفت: در این بخش بیش از پنج هزار و ۴۵۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه در این بخش ۳۲ درصد از اعتبارات استانی و ۱۸ درصد اعتبارات ملی تخصیص داده شده، افزود: بیشترین تخصیص اعتبارات عمرانی کشور در استان خوزستان بوده است.
حجازی همچنین از تامین یک هزار میلیارد تومان اعتبار از طریق فروش اوراق مشارکت شرکت آب و فاضلاب خبر داد و گفت: واگذاری شرکت فولاد به بخش خصوصی نیز در حدود ۷۰۰ میلیارد تومان از محل ۴۲ درصد فروش، برای طرحهای خوزستان تامین اعتبار کرده است.
رئیس شورای اداری خوزستان از افتتاح یکهزار و ۷۱۰ پروژه در دو مناسبت دهه فجر و هفته دولت سال جاری خبر داد و گفت: این پروژه ها با یک هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان اعتبار بیش از ۱۵ هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی مستقیم ایجاد کرده است.
وی به طرحهای ماندگار استان اشاره کرد و افزود: بیشترین پیشرفت افتتاح و اجرای طرحهای ماندگار کشور در استان خوزستان است.
استاندار خوزستان گفت: تا کنون از طرحهای مهر ماندگار ۱۸ پروژه بهره برداری شده و ۱۲ پروژه آماده بهره برداری است.

اطلاعیه های قبلی

متن اطلاعیه ۲۱ اسفند ماه ۹۱:

معاون برنامه ریزی وپشتیبانی اداره کل منابع طبیعی خوزستان گفت: ۱۵۲ نیرو در اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان جذب می شوند.

‘ عبدالرضا دانایی’ سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : طی مجوز استانی که دراین زمینه دریافت شده ۷۴ نفر ازطریق آزمونی که در ۲۵ اسفند ماه جاری برگزارمی شود جذب خواهند شد.

وی بیان داشت: با ریزش نیروهایی که در طی سال های گذشته انجام شد ۲۰۰ جای پست خالی وجود دارد که باید این نیروها تامین شود.

معاون برنامه ریزی وپشتیبانی اداره کل منابع طبیعی خوزستان بیان داشت : جذب نیرو در ۱۹ شهرستان استان خوزستان انجام می شود و الویت جذب نیرو با افراد بومی است.

دانایی افزود: مجوز ملی جذب نیرو برای ۷۸ نیرو نیز به اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان ابلاغ شده است و آزمون استخدامی این تعداد نیرو در فروردین ماه سال آینده برگزار می شود.

متن اطلاعیه شماره ۲- ۱۷ دی ماه ۹۱

داوطلبان می‌توانند با ثبت مشخصات فردی شامل شماره داوطلبی و کدملی یا  نام ونام خانوادگی وکدملی در سایت استانداری به آدرس : www.ostan-khz.ir نتیجه آزمون  خود را مشاهده نمایند
همانطوری که در اطلاعیه قبلی ذکر شده بود ، استخراج نتایج براساس مندرجات آگهی استخدام  منتشر شده و با رعایت سهمیه‌های پنج درصد سایر ایثارگران ، سه درصد معلولین و همچنین دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مربوطه صورت گرفته است
ابتدا متقاضیان بومی(محل جغرافیایی رشته شغل های آگهی شده)که حداقل شصت درصد (۶۰% ) نمره عمومی لازم را کسب کرده‌اند ، به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب گردیده‌اندو در صورت عدم تکمیل سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی ، از داوطلبان  غیربومی سایر شهرستان‌های استان که حائز حد نصاب نمره عمومی شده‌اند و متقاضی همان رشته شغل و محل جغرافیایی بوده‌اند به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب صورت پذیرفته است .
طبق مفاد آگهی استخدام و دستورالعمل‌های مربوطه تا زمانی که داوطلب بومی واجد شرایط دارای نمره حد نصاب  وجود داشته باشد داوطلبان غیربومی انتخاب نمی‌گردند .
قابل ذکر است که نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی است واز پذیرفته شدگان این مرحله برای انجام مصاحبه دعوت بعمل خواهدآمد
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت
زمان و نحوه انجام مصاحبه از تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱ازطریق همین سایت و دستگاه‌های اجرایی مربوطه اعلام خواهد شد.
تذکر : جهت رفع هرگونه ابهام و یا اشکال فقط ازطریق دستگاه اجرایی شغل مورد تقاضا اقدام نمائید

برای مشاهده نتایج اینجا را کلیک کنید

متن اطلاعیه

برای مشاهده نمرات خام استانداری خوزستان اینجا کلیک کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه تمامی آزمون های استخدامی ( استخدام ها ، زمان ثبت نام ها ، کارت ها ورود به جلسه ، مصاحبه ها و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۷۵ دیدگاه تاکنون.

 1. nima گفت:

  رشته من مکانیک است جویای کار در خوزستان هستم۲ مدرک بین المللی piping , طراحی با تجهیزات نفتی با نرم افزار PDMS دارم ممنون میشم اگه کاری هست به من معرفی کنید از بابت کمکهایی که به ما جویایی کار می کنید بسیار ممنون هستم

  [پاسخ]

 2. m گفت:

  مردمو مسخره کردن یه آزمون مگه چقد طول میکشه اعلام نتجیش؟ فقط پول برا پول گرفتن زرنگن!!!!!!!!

  [پاسخ]

 3. sara گفت:

  @سلام ببخشید میخاستم بدونم ازمون بعدی استانداری کی خواهد بود تاریخشو میحاستم.باتشکر

  [پاسخ]

 4. abbas گفت:

  با سلام بهتره به جای اطلاعیه های مبهم وبی جوابتون .موعد اعلام نتایج رو به صورت دقیق از آقای حسینی فر میپرسیدید

  [پاسخ]

 5. میلاد گفت:

  سلام نتایج آزمون اسفند۹۱ استانداری خوزستان رو کجا میتونم ببینم؟

  [پاسخ]

 6. armita گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون من لیسانس مهندسی الکترونیک دارم و دنبال کار در دزفول هستم.لطفا اخبار جدید استخدامی خوزستان رو به من هم اطلاع بدین و به ایمیلم بفرستید.بازم ممنون

  [پاسخ]

 7. راضیه گفت:

  سلام ثریا خانوم ممنون که یه جوابی دادین فکر میکردم فقط خودم اینطوریم بازم خیالم راحت شد چون هر چی به استانداری زنگ میزدم کسی چیزی نمیگفت انگار مردن بازم اگه از نتایج مصاحبه بنیاد شهید آبادان خبری داشتین پیغام بزارین .
  با تشکر

  [پاسخ]

 8. soraya گفت:

  سلام راضیه خانوم منم مشکل شمارودارم چندبار زنگ زدم بنیاد اقای حمیدیان گفتش که شمامرحله بعدی هستین خبرتون میکنیم.

  [پاسخ]

 9. راضیه گفت:

  با سلام وخسته نباشی به شما از اینکه نظرات مردم را در سایت قرار میدهید تشکر میکنم.اما یه سوال داشتم تو رو خدا یکی جواب بده کسی نمیدونه باقی اسامی نتایج مصاحبه بنیاد شهید را کی میزنن مال بعضی شهرها را زدن اما مال آبادان را هنوز نزدن امروز ۲۸ خرداد و انتخابات هم که تمام شده پس چی شد اگه کسی چیزی میدونه جواب بده .
  امید وارم خدا استاندار بی لیاقت خوزستان را هلاک کنه

  [پاسخ]

 10. غریبه گفت:

  سلام آقامدیر سایت چی شد؟؟؟ گفتید آخر اردیبهشت اینم آخر اردیبهشت په کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  خدایش سرکاریم
  ———
  مدیر سایت : این اطلاعیه ای بود که خودشون اعلام کردند ما هم در سایت درج کردیم دست ما که نیست نتایج.

  [پاسخ]

 11. سعید گفت:

  سلام خدمت مدیر سایت
  ممنون که با حوصله به سوالات همه جواب میدی.
  خواستم در مورد استخدامی کرکنان دولت که ۲۵ اسفند ۹۱ یه سوال بپرسم.
  بالاخره مشکل بین مجلس و دولت حل نشد؟
  مجلس گفته بود امتحاناتو قبول نداره و زیر بار نمیره و امتحانات غیر قانونی بوده؟
  شما خبری دارید آخرش چی شد؟

  [پاسخ]

 12. موسی گفت:

  سلام میخواستم ار نتایج مصاحبه های گرفته شده در اسفند ۹۱ برای استخدامی استانداری خوزستان ۹۱ اطلاع پیدا کنم

  [پاسخ]

 13. ناصر گفت:

  سلام خسته نباشید ایا اطلاعی از زمان نتایج اولیه استخدامی استانداری که اسفند ۹۱ برگزار شد دارید یا خیر با تشکر سواری
  —-
  مدیر سایت : فعلا خبری نیست.

  [پاسخ]

 14. علی گفت:

  بابا ما آزمون فرمان داری خوزستا ثبت نام کردیم ولی به دلیل برخی از مشکلات که اطلا مشخص نشود کارت ورود به جلسه برای ما اطلا صادر نشود برای حدود ۱۰ نفر.

  [پاسخ]

 15. هوش سرشار گفت:

  هر کسی که مدرک تحصیلی داره اسم و مشخصاتشو و نوع مدرک تحصیلیشو بفرسته.فقط کارشناسیokعمومی نمیخوایم فقط مهندسی

  [پاسخ]

 16. ندا گفت:

  بابا خیلی سرکاریییییییییم گفته عمومی باید بالای ۶۰% باشه من شدم ۵۸% دوستم شده ۵۶% خوب این درصدا رو واسه چی الکی زدید ۱کلام میگفتید جا واسه شما نیست خوشمون نمیاد شما دربیاید اینجاها مال فک فامیلا خودمونه. من رتبه۱ دانشگاه چمران بودم سوالای عمومی به حد بینهایت ساده و الکی بودن یعنی حداقل در حد ۹۵% جواب دادم. آقا جان خودتونید. حق من و امثال من از گلوی هیچکی پایین نمیره ۱جایی بدجور بالا میاریدشون…..

  [پاسخ]

 17. لیدا گفت:

  سلام امیدوارم هرکس با پارتی توی این آزمون قبولش کردن آب خوش از گلوش پایین نره تا بفهمه که با بی عدالتی به جایی نمیرسه

  [پاسخ]

 18. هانیه گفت:

  چ نتایجی دادن الان؟
  فقط میخان سرمونو گرم کنن… آقایون خااانوما جمیــــعاً سرکار تشریف داریم.
  همچنان ادامه دارد…

  [پاسخ]

 19. hamid گفت:

  باسلام
  مرسی از زحمتی که برای من و دوستانی که جویای کار هستن می کشید اما ای کاش سابقه کاری کمتری می خاستن و ازتون خواهش می کنم که فرصتهای شغلی بیشتری درمورد متالورژِی در سایتتون بزنید
  باتشکر

  [پاسخ]

 20. azade گفت:

  این نمراته بقیه اش چی میشه؟
  نتیجه نهایی چی میشه

  [پاسخ]

 21. ندا گفت:

  این نمره هایی که اعلام کردن از ۱۰۰ بوده؟؟؟؟؟ دونستنش به چه دردمون میخوره؟!!!! بابا کنکور با اون عظمتش ۲ماه بعد نتیجش اعلام میشه اینا بعد ۷-۸ماه ۲تا نمره اعلام کردن واقعا خسته نباشن. همینا نشستن استانداری و کشور داری میکنن که ما اینجوری بدبختیم دیگه

  [پاسخ]

 22. آزاده گفت:

  قراربوداولین استان باشیم تواعلام نتایج ولی بازم افتادیم ته جدول
  مسخره کردید ملت رو

  [پاسخ]

 23. احمد گفت:

  باسلام می خواستم عرض کنم که همسراینجانب درآزمون یکی ازاداراتی که بنده شاغل آن هستم شرکت نمودندوامتحان خودراخیلی خوب دادولی متاسفانه قبولش نکردند وبه حضرت امام حسین(ع)قسم یکی از همکاران اینجانب که خودم اززبانش شنیدم که برای امتحان هیچی نخونده بودوبقولش فقط اسمم را نوشتم قبول اعلام نمودندآخربی عدالتی تاکی ؟اتفاقاخانمم دریکی ازمناطق محروم مشغول بکاربودواین امتیازنیزبی تاثیرنبودشکایت خودخودرابه خدامیبریم الان ایشان افسرده ودپرس است ونیزبه سرکارخود نمی رودوانگیزه ای ندارد لطفا این رامنعکس کنید؟پناه برخدامیبریم از این همه ظلم وحق خوری باتشکر

  [پاسخ]

 24. عال گفت:

  اعلام نتیجه سایر استانها شد پس آقای اولین کجایی

  [پاسخ]

 25. فرهاد گفت:

  سلام خسته نباشید من دیپلم مکانیک خودرو دارم تحصیلات دانشگاهی هم دارم ولی دو ترم آخر دانشگاه مجبور شدم انصراف بدم تخصصم تو کامپیوتره یک سال تو یه شرکت نرم افزاری هم کار کردم ممنون میشم از دوستان خوزستانی اگه ادرس سایت یا مکانی رو معرفی کنن که با شرایط من مطابقت داشته باشه با آرزوی موفقیت و قبولی همه بچه های خوزستان این آدرس ایمیل منه farhad_djmaryam@yahoo.com

  [پاسخ]

 26. ویدا گفت:

  میخواستم بدونم کسانی که تابستون باهاشون تماس گرفته بودین قبول شده بودن یا نه؟

  [پاسخ]

 27. عال گفت:

  اخه چرا ای همه دروغ مردم چه چیز را باور کنند

  [پاسخ]

 28. آزاده گفت:

  چه عجب بعداز۵ماه یادشون افتاد هرچند که بازم پارتی حرف اولو میزنه نه معلومات و قابلیتها

  [پاسخ]

 29. javan گفت:

  مطمئن باشید بازتاب این بیکاری ها و زجر کشیدن ها به خاطر بی عدالتی در کشور است و نتیجه این بی عدالتی ها روزی به جائی خواهد رسید که نتوانید جبرانش کنید ۲سال است در به در دنبال کار میگردم تو این مملکت درس خوندم فارغ التحصیل شدم حال با زن و ۱ بچه باید چه خاکی بر سر بریزم لیسانس مملکتی که هیچ ارزشی نداره بنده باید به کجا شکایت کنم به کی پناه ببرم به خاطر نون زن و بچه ام

  [پاسخ]

 30. armin گفت:

  کجای کارید اول ماه رمضان زنگ زدن مدارک را خواستند به پیر به پیغمبر هرکس بهش زنگ نزدن منتظر نباشه ازما گفتن

  [پاسخ]

 31. سامان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من جوان فعال وبا استاداد : دیپلم طراحی کامپیوتر هستم و تخصص در کلیه رشته های نرم افزار تا حدودی سخت افزار تا حد عیب یابی و تعمیرات جزئی شبکه دامین ورک گروپ و مجری نصب شبکه های اداری سیستمهای امنیتی و حفاظتی دوربین مدار بسته
  ولی امان از این مسئولین هرکی کارمند میخواد میگن معافیت غیر پذشکی میخوایم من هم معافیت پذشکی از ناحیه چشم دارم مشکله بینایی ندارم ولی همش بهونه میرارن بگو کار نمیدیم راحت کنید خودتونو
  خواهشت اگه کار در این موارد بود منو بی اطلاع نگذارید ممنون
  در ضمن من در شرف ازدواج هستم به کار خوب احتیاج دارم
  در صورت پیدا شدن کار از وب سایت شما نصف حقوق ماه اولم رو به شما تقدیم میکنم با سپاس فراوان o4es@yahoo.com
  منتظر ایمل از طرف شما مدیر محترم هستم.
  ————
  مدیر سایت : آرزوی ما و همچنین هدف ما کمک به کارجویان و جوانانی هست که دنبال کار هستند امیدوارم شما هم بتونید شغل مناسب خودتون رو از سایت ما پیدا کنید و ما در مقابل این کار هیچ گونه هزینه و کمکی رو از کارجویان خودمون نمیخواهیم
  به امید موفقیت شما و دیگر دوستان

  [پاسخ]

 32. فریبرز نکونام گفت:

  سلام لطفا نتایج را در مورد اساتخدامی استانداری شوشتر هرچه زودتر اعلام نمایید

  [پاسخ]

 33. امیر گفت:

  باسلام خدمت شمابرادران راستگو خدایش نتیجه ازمون بهزیستی چیشد فرمالیته بودازمونی که گرفتین نیروهاتون ازقبل مشخص شده بودن اره.خاک برسرتون کنن با اعلام نتیجتون مردم شدن بازیچه دست شما

  [پاسخ]

 34. لیلا گفت:

  سلام آقای مدیر سایت راست حسینی بگید نتایج از طریق تلفن اعلام شده؟؟؟شما که گفتید تو سایت میزنن.
  ————
  مدیر سایت : با استانداری استان خودتون تماس بگیرید سوال کنید.

  [پاسخ]

 35. بیکار گفت:

  آخرش نتایج استانداری چی شد؟
  نکنه همه کسی رو گیر اوردن و استخدامیاشونوکردن؟
  واقعا واسه استان بزرگی مثل خوزستان متاسفم که جووناشو سرگردون کرده هرچند روز ازمون یه اقایی که تو بهزیستی کارمیکرد بهمون گفت به من گفتن اولویت با شماست فقط بروامتحان بده این یعنی بقیه بیخودکردن اومدن امتحان دادن ولی با نفری۶تومن که گرفتن حقوق این پرسنل رو تهیه کردن
  ای خدا بی عدالتی تا کی؟

  [پاسخ]

 36. م گفت:

  الان چند ماهه ما آزمون دادیم بابا پس کی نتیجه استخدامی ها را میزنید؟
  دیگه مردیم بس که بریم تو اینترنت هی نگاه کنیم.
  تو رو به خدا جواب بدین

  [پاسخ]

 37. ملینا گفت:

  واقعا متاسفم. دارم تو مملکتی زندگی میکنم که کلاهبرداری داره بیداد میکنه…..

  [پاسخ]

 38. فاطمه گفت:

  سلام این همه جوون ثبت نام کردن این همه فیش ۶۰۰۰ واریز شده این مملکت دنبال چیه ؟ اگه بودجه کم اومده بگید کمکتون میکنیم
  دلیلی نداره خودتونو مسخره کنید چرا جوونای ایران باید همش تو استرس باشن چقدر بابا کچل شدیم

  [پاسخ]

 39. فواد گفت:

  صدسال بعد . . . . .
  تو رو خدا به نوه هام بگید که پدربزرگتون خیلی چشم به راه نتایج آزمون موند که بره سرکار و به یک نون و نوایی برسه اما ۲هفته مونده به اعلام نتایج،مرد!!!
  اگه عمر نوه هام کفاف داد، بجای من برن سرکار!!!

  [پاسخ]

 40. بی نام ونشون گفت:

  آرزو میکنم تمام بچه هایی که با شوق ویا از روی بیکاری آزومون دادن موفق باشند.مارو نیز دعا کنید بعد ۱۱سال کار بیکار شدیم وسن از حد مجاز گذشته

  [پاسخ]

 41. عباس آمون گفت:

  سلام
  …………………………………………………………نمی دونم چی بگم منم مثل شما چندین ماهه منتظر نتیجه هستم.
  انشالله ظهور امام مهدی (ع)

  [پاسخ]

 42. حسن محمدی گفت:

  باسلام وتشکراز زحمات مدیریت سایت خواستم فقط بگم واقعا متاسفیم وبس هیچی دیگرنمیتوان گفت؟

  [پاسخ]

 43. reza گفت:

  کدوم مرداد ماه – مرداد سال ۱۴۰۰ با چشم انداز آقا

  [پاسخ]

 44. فقط یه چی میگم و میرم:
  خااااااااااااااااک تو سرشون…

  [پاسخ]

 45. اردلان گفت:

  باسلام وتشکراززحمات مدیریت محترم سایت متاسفانه درمملکت ما به چیزی که هیچ بهاداده نمیشه وقت واحساسات ماجووونهاست آخه استانداری که باید مظهر نظم ومسئولیت باشه این همه سرکار میذاره وای به بقیه واحدها؟

  [پاسخ]

 46. نوید گفت:

  با سلام یه وصیت داشتم
  اناالله وانا الیه راجعون…
  به نواه م بگویید بسی رنج بردم تا نتایج رو بفهمم ولی عمرم به سر امد ، بهش بگید بیاد رو قبرم بهم اطلاع بده اگه به نتیجه ام نرسید…

  [پاسخ]

 47. ارش گفت:

  سلام به دوستان عزیز و مدیر سایت محترم
  آقای مدیر سایت چرا از وزارت کشور یه سوال نمیکنین که چرا بیش از دو هفته طول کشیده؟
  فکر کنم چون معاون نیروی انسانی رئیس جمهور عوض شده طول کشیده
  از شما انتظار داریم که بعنوان یه اهرم بهشون فشار بیارین تا کارها رو زودتر انجام بدن.
  با تشکر فراوان
  ———-
  مدیر سایت : بله حق با شماست ولی وقتی پاسخگو نیستند و درستو حسابی جواب نمیدهند ما هم عین شما چیکار میتونیم بکنیم جز اینکه منتظر باشیم.

  [پاسخ]

 48. عبدالکریم گفت:

  خواهشا به ایمیلم ارسال کنید براتون ارزوی بهترینها رو دارم

  [پاسخ]

 49. عبدالکریم گفت:

  سلام خسته نباشید مرسی بابت اطلاع رسانی شما دوستان پس بگید این نتایج کی اعلام میشه حداقل تکلیف ما هم مشخص بشه مرسی منتظر پاسخ شما هستمایا میشه هم به ادارات مربوطه که برای انها ثبت نام کردیم مراجعه کنیم.
  ———–
  مدیر سایت : متاسفانه نتایج استانداری ها هنوز که هنوزه اعلام نشده و دوستان مرتب سوال می کنند، به خدا این ها دست ما نیست سایت استخدامی سایتی هست برای معرفی مشاغل که آگهی های استخدامی رو درج میکنه امیدواریم هر چه زودتر این نتایج اعلام بشه تا دوستان عزیز ازین همه بلاتکلیفی در بیان.

  [پاسخ]

 50. عاطفه گفت:

  سلام قرار بود تا ۱۰ شهریور نتایج رو بزنن پس چی شد شهریورم که داره تمام می شه

  [پاسخ]

 51. ننوش گفت:

  بابا جان حالا قبول نشدیم به جهنم حداقل یه نتیجیه بدن دیگه این همه منتظر نمونیم من که خسته شدم از سوالای مامان بابا واشنا ها خواهشا معلوم شد نتایج کی اعلام میشن به ما هم یک ندای بدهید.

  [پاسخ]

 52. لیلا گفت:

  نکنه برگه های آزمونو گم کردید؟آخه هیچ دلیلی این همه تاخیرو نمیتونه توجیه کنه خدا شاهده ک دلیل موجه ندارید

  [پاسخ]

 53. لیلا گفت:

  جای تاسف داره که سه ماهه یه مشت جوون بیکارو بزارید سر کار.انسانیت کجا رفت؟اصلا نتیجه ای هست؟؟؟؟؟از کنکور سراسری سخت تر بود؟ یا متقاضیا بیشتر بودند؟؟؟؟بی کفایتی فقط همین………..

  [پاسخ]

 54. علی گفت:

  زنگ زدم استانداری گفتن ۱۰شهریور اعلام نتایجه؟! ولی ۱۰ ام جمعه است آیا ……

  [پاسخ]

 55. حسن محمدی گفت:

  باسلام پس جی شد؟نتایج کجان؟ چه وردی بخونیم این طلسم شکسته بشه؟

  [پاسخ]

 56. حسن محمدی گفت:

  باسلام وتشکر از زحمات مدیریت سایت
  خدا از کسانی که با احساسات این جوانها بازی کردن نگذره؟اخه مگه تصحیح اوراق واعلام نتایج چقدر طول میکشه؟یا میخوان با نتایج بازی کنن؟ خدایی هم هست که خیلی مهربونه؟شکایت خودمون رو به او میبریم؟

  [پاسخ]

 57. فرزان گفت:

  بابا پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 58. سحر گفت:

  چه خبر نتایج آزمون استخدامی رو دادن یا نه؟؟؟؟ میشه سایتی که بای سر بزنیم رو اینجا برامون بنویسید؟
  ———-
  مدیر سایت : خیر هنوز اعلام نشده http://www.ostan-khz.ir/

  [پاسخ]

 59. حسن محمدی گفت:

  باسلام چنانچه از نتایج اعلامی اعتراضی باشد چه نهادی پاسخگوست؟
  به کجا میتوان مراجعه نمود؟لطفا راهنمایی کنید؟ باتشکرفراوان
  ————
  مدیر سایت : قطعا خود استانداری و نهاد های مربوطه باید پاسخ گو باشند.البته اگر پاسخی بدهند.

  [پاسخ]

 60. حسن محمدی گفت:

  باسلام واحترام لطفا جواب سوالات بنده رابدهید باتشکرفراوان
  ————-
  مدیر سایت : معلوم نیست امتیاز دهی اون ها بر چه مبنایی هست.

  [پاسخ]

 61. سمیه گفت:

  سلام طاعات قبول:خدا رو خوش نمی یاد این همه ما رو توی استرس ونگرانی قرار بدین یه مسلمون پیدا بشه یه تارخ دقیق از اعلام نتایج استانداری به ما بده به مولا دیگه خسته شدیم تمام فکر و ذکرمون شده این نتایج. به خدا قسم هدف همه ما خدمت صادقانه به این نظام و مملکت این مردمونه. اجر همه شما با مولا علی. یا حق
  ————–
  مدیر سایت : بله حال همه ی دوستان رو درک میکنیم که باید هر روز تمام صفحات را رفرش و یا به سایت استانداری ها سر بزنن متاسفانه هنوز خبری از اعلام نتایج نشده.

  [پاسخ]

 62. حسن محمدی گفت:

  باسلام واحترام وقبولی طاعات وعبادات وتشکراززحمات فراوان دست اندرکاران برگزاری آزمون لطفا درخصوص اطلاع از نمره خام وامتیاز
  داوطلبان توضیحاتی بدین چطور میشه پیگیری کرد
  باتشکر
  ۹۱/۵/۱۸

  [پاسخ]

  حسن محمدی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱:۵۲ ب.ظ:

  باسلام لطفا درخصوص اعلام نتایج ونحوه اطلاع از نمره خام وامتیاز داوطلبان چطور میشه اطلاع پیداکرد باتشکر

  [پاسخ]

 63. زینب گفت:

  سلام خدمت مدیر سایت نتایج استانداری کی میاد
  ————
  مدیر سایت : در صورتیکه اعلام بشه در سایت اطلاع رسانی میشه.

  [پاسخ]

 64. مریم گفت:

  الان نتیایج رو زدن؟ کجا زدن
  گفتین ۱۵
  امروز ۱۶هست

  [پاسخ]

 65. سردشت گفت:

  سلام باتشکراز دوستان تو رو خدا مارابی خبر نزارید باتشکر

  [پاسخ]

 66. سلام تورو خدا یک جواب بدید باید کجامراجعه کنم وکی نتایج قطعی رامیدن کسی به مازنگ نزد بچها برای همتون دعامیکنم شماهم برام دعا کنیدقبول بشم بعد عمری سردشت یک نفر میخواد

  [پاسخ]

 67. تنها گفت:

  سلام تورو خدا جواب آزمون استانداری را بدید روزی یک کیلو کم میکنم من بچه سردشت دزفولم نمیدونم باید به کجا مراجعه کنم هیچکی جواب درست حسابی نمیده خدایا کمک همه بچهای بدون پارتی کن mohsenamani6178@yahoo.comاین ایمیلمه خبری شد تو رو خدا بهم ایمیل بزنید باتشکر از جوانان خوب خوزستانی

  [پاسخ]

 68. سمانه گفت:

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی خوبه سایتتون
  دوستان عزیز با شرکت کنندگان مبنی بر تکمیل مدارک ارسالی تماس گرفتن اما چیزی در مورد قبول شدنشون نگفتن
  این چند روزو هم صبر میکنیم ببینیم خدا چی میخواد

  [پاسخ]

 69. سمیه دسومی گفت:

  با سلام وارزوی قبولی طاعات وعبادت شما عزیزان.به خدایی خدا،روزی صدبار میمیرم وزنده می شم وقتی خبری در باره نتایج ازمون استخدامی استانداری ودستگاههای اجرایی می شنوم.نمی دونم اصلا با قبول شده ها تماس گرفته شده یا نه؟اگر تماس گرفته شده ،شما رو به این ماه قسمتون میدم به ما بگید؟

  [پاسخ]

 70. ahmad گفت:

  واقعا سایت بدی دارید یک ماه تمامه که دارید مارو سر میدونید اما نتایج رو نمیزنید!!!!!!!!!!فقط مدام میگید ۲ هفته دیگه !من نمیدونم این دو هفته شما کی میخواد تمام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ———-
  مدیر سایت : اینکه میگید ما سایت بدی داریم به نظرتون دست ماست زمان اعلام نتایج استانداری ؟ این سایت هم مثل بقیه سایت ها به خاطر کمک به کارجویان در پیدا کردن شغل و معرفی کننده مشاغل به کارجویان و فارغ التحصیلان هست.شما مشکل تون رو باید به استانداری ها و اون هایی که این کار ها رو میکنند بگید. موفق باشید.

  [پاسخ]

 71. سلام.خسته نباشید.چرا درمورد استخدامی های کشاورزی چیزی نمی نویسید.

  [پاسخ]

 72. سیاوش گرامی گفت:

  سلام.خسته نباشید از این همه لطف و محبت وازینکه به فکر ما بیکارهاهستین.خواهش میکنم که اگر امکانش هست اطلاعیه ها را یه مقدار واضح تر و تفکیک شده بنویسید.باتشکر.نماز روزه هاتون قبول.

  [پاسخ]

 73. ياسرطيبي گفت:

  سلام وخسته نباشید.ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.آیا نتایج استانداری تو سایت زده میشه؟؟؟چون من شنیدم که به قبول شدگان از طریق تلفنی اطلاع داده میشه و اسامی قبولیها رو تو سایتی نمیزنن.باتشکر.
  ————
  مدیر سایت :اگر خبری بشه قطعا در سایت استانداری هر استان اطلاع داده میشه و در سایت نیز اطلاع میدهیم.

  [پاسخ]

 74. محسن علاوی گفت:

  باسلام
  مرسی از زحمتی که برای من و دوستانی که جویای کار هستن می کشید اما ای کاش سابقه کاری کمتری می خاستن و ازتون خواهش می کنم که فرصتهای شغلی بیشتری درمورد متالورژِی در سایتتون بزنید
  باتشکر
  ———
  مدیر سایت : باشه ، چشم.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.