خانه » استخدام در استان فارس » اعلام نتایج آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس(مشاهده کارنامه)

اعلام نتایج آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس(مشاهده کارنامه)

متن آگهی:

خبر ۲۵ مرداد ۹۷: انتشار کارنامه آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

جهت مشاهده کارنامه آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ مرداد ۹۷: اعلام نتایج آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس 

بدینوسیله به اطلاع می رساند فهرست اسامی فبول شدگان آزمون استخدام قراردادی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس (سه برابر ظرفیت) از تاریخ ۹۷/۵/۲۲در پورتال این اداره کل قابل مشاهده می باشد ضمنا” کلیه شرکت کنندگان در آزمون می‌توانند از روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۵/۲۵ با مراجعه سامانه ثبت نام آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس کارنامه خود را مشاهده نمایند. همچنین زمان دقیق مصاحبه متعاقبا” اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مرداد ۹۷: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادی مورخ ۹۷/۵/۴ اداره کل حفاظت محیط زیست فارس می رسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مذکور (سه برابر ظرفیت) و همچنین تاریخ مصاحبه تخصصی در تاریخ ۹۷/۵/۲۲ برروی پورتال این اداره کل قرارخواهد گرفت.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *