خانه » اطلاعیه های مهم » زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کانون زبان ایران

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کانون زبان ایران

متن آگهی:

خبر ۱۵ مرداد ۹۷: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کانون زبان ایران

آزمون جذب مدرس تابستان ۹۷ کانون زبان ایران در روز جمعه ۱۲ مرداد به طور همزمان در ۱۴ حوزۀ امتحانی شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران و یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون برای گروه های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان انگلیسی و بخش های غیرانگلیسی شامل فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی و عربی برگزار شد.

گفتنی است، در استان های ذکر شده، شرکت کنندگان از ۱۰۴ شهر حضور داشتند.

دکتر سید محمدرضا هاشمی، رییس کانون زبان ایران و دکتر محمدرضا سهرابی، معاون آموزشی و توسعۀ منابع انسانی از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.

شایان ذکر است، نتایج آزمون کتبی در تاریخ ۳۱ مردادماه از طریق سایت کانون زبان ایران اعلام می‌گردد و از پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبۀ شفاهی طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده، دعوت خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *