خانه » استخدام در استان خوزستان » نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند اعلام شد

متن آگهی:

خبر ۲۰ مرداد ۹۷: اعلام نتایج آزمون استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس

نتایج آزمون استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ مرداد ۹۷: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس

حسب پیگیری های به عمل آمده توسط مدیریت منابع انسانی هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترمی که در آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس شرکت کرده اند ، می رساند:
نتایج مرحله اول این آزمون روز شنبه مورخ ۲۰ مرداد ماه توسط این دانشگاه اعلام و بر روی سایت شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس  و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بارگذاری و در دسترس داوطلبان محترم قرار خواهد گرفت.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس


خبر ۱۵ مرداد ۹۷: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس روز چهارشنبه جاری (۹۷/۰۵/۱۷) از طریق سایت شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس اعلام می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *