خانه » استخدام شهرستان ها » زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت توسعه صنایع تابان انرژی پاسارگاد

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت توسعه صنایع تابان انرژی پاسارگاد

متن آگهی:

خبر ۲۰ مرداد ماه ۹۷ – داوطلبین محترم آزمون استخدامی شرکت توسعه صنایع تابان انرژی پاسارگاد در استان های خوزستان، لرستان، کرمانشاه، ایلام، همدان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد جهت آگاهی از نتایج آزمون روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۹۷/۵/۳۰ و ۹۷/۵/۳۱ به وب سایت مرکز آموزش های تخصصی/ قسمت آزمون های استخدامی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های ۷۳۹۳۲۷۷۹-۰۲۱ و ۷۳۹۳۲۷۶۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

مراحل اعلام نتایج آزمون:

مزحله اول : اعالم پذیزفته شدگان سه بزابز ظزفیت در آسمون کتبی توسط دانشگاه
مزحله دوم : دعوت اس پذیزفته شدگان سه بزابز ظزفیت جهت مصاحبه فزدی توسط شزکت
مزحله سوم : اعالم پذیزفته شدگان مزحله دوم توسط شزکت جهت همکاری و اشتغال

دانلود فایل اطلاعیه 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *