خانه » استخدام در استان یزد » نتایج آزمون استخدامی دانشگاه یزد

نتایج آزمون استخدامی دانشگاه یزد

متن آگهی:

خبر ۱۹ اسفند ۹۴ : اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دانشگاه یزد اعلام شد

معاون اداری و مالی دانشگاه یزد گفت: نتایج اولیه آزمون کتبی استخدامی دانشگاه یزد و اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام شد. دکتر جواد غلام‌نژاد با اعلام این خبر گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق سامانه استخدام دانشگاه یزد به آدرس employ.yazd.ac.ir کارنامه خود را مشاهده کنند. وی تصریح کرد: تاریخ دعوت به مصاحبه و آزمون عملی برای داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب علمی لازم را کسب کرده‌اند، متعاقبا اعلام خواهد شد. آزمون علمی استخدامی برای پذیرش چهار برابر ظرفیت، ۲۶ عضو غیر هیئت علمی دانشگاه یزد، جمعه ۲۵ دی ‌ماه در این دانشگاه برگزار شد.

جهت مشاهده اعلام نتایج دانشگاه یزد اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ اسفند ۹۴:نتایج آزمون استخدامی دانشگاه یزد اوایل هفته آینده اعلام می‌شود
معاون اداری و مالی دانشگاه یزد گفت: نتایج اولیه آزمون کتبی استخدامی دانشگاه یزد و اسامی پذیرفته‌شدگان اوایل هفته آینده اعلام می‌شود.

دکتر جواد غلام‌نژاد با اعلام این خبر گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق وب‌سایت دانشگاه یزد و با مراجعه به لینک employ.yazd.ac.ir کارنامه خود را مشاهده کنند. وی تصریح کرد: تاریخ دعوت به مصاحبه و آزمون عملی برای داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب علمی لازم را کسب کرده‌اند، بعد از نتایج این آزمون اعلام خواهد شد. آزمون علمی استخدامی برای پذیرش چهار برابر ظرفیت، ۲۶ عضو غیر هیئت علمی دانشگاه یزد، جمعه ۲۵ دی ‌ماه در این دانشگاه برگزار شد.

لینک خبر در سایت دانشگاه یزد

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *