خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان گلستان

اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان گلستان

متن آگهی:

اطلاعیه ۷ دی ماه ۹۳

مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان گفت: به حول و قوه الهی، بعد از ماه ها انتظار، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، مجوز اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان را طی نامه شماره ۱۲۹۷۴/۹۳/۲۲۵ مورخ ۲۶/۹/۹۳ صادر نمود.
نورالله نوراللهی افزود: نتایج مصاحبه تخصصی مذکور، مربوط به آزمون کتبی استخدامی مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ می باشد که مصاحبه تخصصی و یا آزمون عملی آن (حسب مورد) در نیمه دوم سال ۹۲ برگزار و اعلام نتایج آن به خاطر عدم پیش بینی اعتبار مورد نیاز از تاریخ ۱/۸/۹۲ متوقف شد تا اینکه با پیش بینی اعتبار مورد نیاز در بودجه سال ۹۴ ، معاونت توسعه، مجوز ادامه فرایند را صادر نمود.
وی اظهار کرد: ان شاء الله بعد از اخذ تأییدیه گزینش و تأمین اعتبار مورد نیاز، پذیرفته شدگان نهایی در دستگاه استخدام کننده، بکارگیری می شوند.
وی خاطرنشان کرد: نفرات اصلی پذیرفته شده آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان گلستان که اسامی آنها در جدول پیوست آمده است، از روز شنبه مورخ ۶/۱۰/۹۳ لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۱۰/۹۳ فرصت دارند نسبت به معرفی خود به دستگاه استخدام کننده، بر اساس آدرس اعلام شده در جدول ذیل، جهت انجام مراحل گزینش، اقدام نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، به منزله انصراف آنها تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه ۹ مرداد ماه ۹۲

نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گلستان که مورخ ۱۷ اسفند ۹۱ برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) نتایج اولیه آزمون استخدامی ۱۷اسفند ۹۱ دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اعلام شد.

** برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اینجا را کلیک نمایید.

** برای مشاهده آدرس دستگاههای اجرایی اینجا راکلیک نمایید.

اطلاعیه ۲ مرداد ماه ۹۲

نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ (۱۷/۱۲/۹۱) دستگاه های اجرایی استان گلستان اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ؛ظهر امروز چهارشنبه نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ (۱۷/۱۲/۹۱) دستگاه های اجرایی استان گلستان اعلام شد.
در این اطلاعیه  تذکراتی به شرح ذیل آمده است :
تذکر ۱: اسامی اعلام شده در ذیل،به منزله اعلام نتیجه قطعی نمی باشد و زمانی اعتبار می یابد که مدارک و مستندات مربوطه، توسط دستگاه استخدام کننده، بررسی و مورد تأیید قرار گیرد.لذا صرف درج اسامی در لیست ذیل، هیچگونه حقی را برای معرفی شدگان ایجاد نخواهد کرد.
تذکر ۲: افرادی که اسامی آنها در جدول ذیل آمده است،ضروری است از تاریخ ۷/۵/۹۲ لغایت ۱۷/۵/۹۲ به اداره کل مربوطه ( به آدرس اشاره شده در شیت آدرس ادارات ) مراجعه نموده و مدارک ذیل را به امور اداری آن دستگاه تحویل نمایند؛ بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر،به منزله انصراف تلقی خواهد شد و فرد پذیرفته شده،حق هیچگونه اعتراضی را بعد از تاریخ اعلام شده نخواهد داشت.
تذکر۳: داوطلبان مدعی بومی شهرستان محل خدمت،در صورتی که محل تولد شناسنامه آنها با محل خدمت مورد تقاضا یکی نباشد، ضروری است گواهی حداقل دو مقطع تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) را به دستگاه استخدام کننده ارائه نمایند.در غیر اینصورت، در صورتی که قبولی آنها از محل سهمیه بومی شهرستان بوده باشد، این نتیجه کان لم یکن خواهد شد و فرد حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

مدارک لازم :
۱٫ 
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲٫
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۳٫
اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
۴٫
اصل و تصویر برگ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه اقایان)
۵٫ 
دو قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده
** مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت، برای افرادی که در زمان ثبت نام خود را معلول یا ایثارگر معرفی نموده اند.**

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های قبلی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی استانداری گلستان

اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی (۱۵) دستگاه اجرایی استان گلستان
به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط استخدام در دستگاه های اجرایی اشاره شده در جدول ذیل که در مهلت مقرر (خردادماه و تیرماه سال ۱۳۹۱) ثبت نام نموده و مدارک آنها مورد تأیید قرار گرفته است، می رساند: آزمون استخدامی مربوطه، روز پنجشنبه مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان توزیع کارت ورود به جلسه، روز یکشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۱ به سایت استانداری www.golestan.gov.ir و یا سایت دفتر منابع انسانی و تحول اداری  www.modiriat.golestan.gov.ir مراجعه نمایند.

ردیف
نام دستگاه
ردیف
نام دستگاه
ردیف
نام دستگاه
۱
اداره کل بهزیستی
۶
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
۱۱
اداره کل پزشکی قانونی
۲
اداره کل هواشناسی
۷
اداره کل ورزش و جوانان
۱۲
استانداری
۳
اداره کل حفاظت محیط زیست
۸
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی
۱۳
اداره کل راه و شهرسازی
۴
اداره کل گمرک
۹
اداره کل ثبت احوال
۱۴
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
۵
اداره کل دامپزشکی
۱۰
اداره کل منابع طبیعی
۱۵
مدیریت امور عشایر

 

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲ دیدگاه تاکنون.

  1. مرصاد گفت:

    سلام -چند برابر ظرفیت اعلام کردن؟جاهایی که یک نفر میگرفت ۴نفر زده!!!

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *