خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » رهگیری درخواست استخدامی ( آزمون استخدامی بانک رفاه در عسلویه )

رهگیری درخواست استخدامی ( آزمون استخدامی بانک رفاه در عسلویه )

متن آگهی:

رهگیری درخواست استخدامی ( آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در شهرستان عسلویه )

»» رهگیری درخواست استخدامی
متقاضی گرامی :
شما می توانید با وارد نمودن شماره درخواست و کد رهگیری خود وارد سامانه شده و از آخرین وضعیت درخواست استخدام (ثبت نام) خود مطلع شوید.لطفا نکات ذیل را در مدت زمان رسیدگی و حصول نتیجه نهایی درخواستتان مد نظر داشته باشید :

  • حفظ و نگهداری اطلاعات رهگیری (شماره درخواست و کد رهگیری) تا حصول نتیجه نهایی جهت اطلاع از آخرین وضعیت درخواست الزامی است.
  • در صورتی که به هر دلیلی اطلاعات رهگیری خود را از دست دادید حتما با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • نکات امنیتی را در حفظ این اطلاعات رعایت فرمایید.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *