خانه » آگهی های زیر مجموعه » دعوت به همکاری معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور

دعوت به همکاری معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور

متن آگهی:

دعوت به همکاری معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور- ۵ مهر ۹۵معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور در نظر دارد در خصوص طرح ترویج سبک زندگی خانوادگی سالم یا الگوهای روابط سالم درون نسلی و برون نسلی از طریق فراخوان دعوت به همکاری نماید.

از این رو تقاضا داریم متقاضیان ضمن مراجعه به بخش آگهی و اطلاعیه در پورتال بهزیستی خراسان جنوبی به آدرس www.behzisti-kj.ir و مطالعه فایل های مربوطه، پروپوزال های یشنهادی به انظمام رزومه خود در این طرح را حداکثر تا پایان ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در پاکت های سربسته به آدرس زیر ارسال نمایند تا در فرایند داوری و انتخاب نهایی قرار گیرد.

آدرس: تهران، میدان امام خمینی (ره)، خیابان شهید فیض بخش، ضلع شمالی پارک شهر، سازمان بهزیستی کشور، طبقه ۶، مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد، معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی، خانم دکتر احمدنیا

جهت دانلود فایل مربوطه اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، میدان امام خمینی (ره)، خیابان شهید فیض بخش، ضلع شمالی پارک شهر، سازمان بهزیستی کشور، طبقه ۶، مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد، معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی، خانم دکتر احمدنیا
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *