خانه » آگهی های زیر مجموعه » دعوت به همکاری معاونت آموزش و امور حوزه ­های علمیه

دعوت به همکاری معاونت آموزش و امور حوزه ­های علمیه

متن آگهی:

با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت  ولی عصر) عجل الله تعالی فرجه الشریف(معاونت آموزش و امورحوزه ها به منظور تکمیل کادر علمی و مدیریتی مدارس علمیه، در سال تحصیلی۹۶-۹۵ از داوطلبان تدریس و مدیریـت درشهرستانها دعوت به همکاری می نماید، از آنجا که تقویت بنیه علمی واخلاقی حوزه های علمیه از بایسته ترین وظایف روحانیت است، حضور فضلا و اساتید بزرگوار درشهرستانها، موجب رشد و بالندگی هرچه بیشتر مدارس علمیه می باشد.

شرایـط پذیـرش:
۱. تدریس دروس سطح یک: اتمام پایه  دهم(کتبی وشفاهی با نمره ارتقائی)؛
۲. تدریس دروس سطح دو (پایه ۷ تا ۹) : اتمام پایه دهم(کتبی وشفاهی با نمره ارتقائی)، چهار سال سابقه  شرکت در درس خارج فقه واصول، سه سال سابقه تدریس فقه واصول؛
۳. تدریس کتاب کفایه و دروس سطح سه (پایه ۱۰): اتمام پایه دهم (کتبی وشفاهی با نمره ارتقائی) شش سال سابقه شرکت در درس خارج ، سه سال سابقه تدریس فقه واصول سطح دو؛

۴. موفقیت در مصاحبه علمی ومثبت بودن مراحل ارزیابی؛

.۵تلبس دائم به لباس روحانیت؛

.۶تأهل؛

مواد مصاحبه علمی:

دروس پایه های مربوطه؛

مدارک مورد نیاز:

.۱ برگه ارزیابی تحصیلی؛

۲. گواهی سابقه تدریس وشرکت در درس خارج برای تدریس پایه های ۷ به بالا؛

مراحل ثبت نام:
.۱ تعیین محل اعزام ، توسط داوطلبان محترم، بر اساس اعلام نیاز استان ها که در جدول ذیل درج شده است؛
.۲انجام هماهنگی تلفنی وتوافق اولیه، توسط داوطلب با معاونت آموزش وامورحوزه های علمیه استان (شماره تماس با استان در لیست اعلام نیاز درج شده است)؛
.۳ مراجعه حضوری به معاونت آموزش وامورحوزه ها جهت ثبت نام ،پس از انجام هماهنگی های لازم با استان ؛

۴. اعزام نهایی پس از موفقیت در مصاحبه علمی و انجام مصاحبه عمومی در مدیریت استان و انجام هماهنگی حضوری لازم،  با مدرسه مربوطه انجام می پذیرد.

۵. در صورتی که نسبت به مدرسه ای چند داوطلب درخواست داشته باشند، اولویت اعزام پس از طی مراحل مربوطه، با داوطلبی است که دارای امتیاز بالاتری باشد.

تاریخ ثبت نام:  ۹۵/۰۱/۳۰لغایت ۹۵/۰۳/۱۳

ساعت مراجعه: از ساعت ۱۰ الی ۱۳

مکان ثبت نام:  ۴۵ متری صدوق، مجتمع شهید صدوقی (ره)، فاز۳ ، معاونت آموزش وامور حوزه ها

الف :اداره جذب وبکارگیری جهت ثبت نام اساتید: اتاق ۱۰۱ شماره تماس مستقیم ۳۲۹۱۷۶۶۰ : و ۳۲۹۲۲۰۵۱ داخلی ۱۶۵و۱۶۷

ب :اداره امور مدیریتی مدیران جهت ثبت نام مدیران:  اتاق شماره ۴۰۶ شماره تماس مستقیم ۳۲۹۲۳۳۴۲ و۳۲۹۲۲۰۵۱ داخلی ۲۸۰
فضلای محترم مقیم شهرستانها که داوطلب تدریس در مدرسه محل اقامت خود هستند ، به مدیریت حوزه علمیه استان محل سکونت مراجعه فرمایند.

توجه :

* استان هایی که در لیست اعلام نیاز درج نشده اند، طبق اعلام مدیریت حوزه علمیه آن استان، کادر علمی و مدیریتی مدارس استان، تکمیل بوده یا نیاز به استاد و کادر را از طریق جذب فضلای بومی تامین می نمایند .

جهت مشاهده اعلام نیاز مدارس علمیه شهرستانها اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *