خانه » اطلاعیه های مهم » دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان

دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان

متن آگهی:

خبر ۱۳ تیر ماه ۹۵ – دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان (دومین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۹۴)

به گزارش خبرگزاری مهر، رحمت الله قلی پور افزود: مجوز های استخدامی وزارت ورزش و جوانان در اسفندماه سال ۹۴ توسط سازمان سنجش در آزمون استخدامی قرار داده شده است و نفرات قبولی نیز در شرف جذب هستند.

وی با اشاره به استخدام های آینده وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: در حال حاضر وزارت ورزش و جوانان فاقد مجوز استخدامی است و در این زمینه پس از ابلاغ مجوزهای آتی ،درخواست کنندگان می توانند برابر مقرارات در آزمون استخدامی وزارتخانه که توسط سازمان سنجش از طریق درج آگهی منتشر می شود، شرکت کنند تا پس از قبولی و طی مراحل گزینش زمینه استخدام فراهم آید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *