خانه » استخدام در استان قزوین » دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری استان قزوین

دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری استان قزوین

متن آگهی:

خبر ۳ خرداد ۹۵: پذیرفته شدگان آزمون استخدام شهرداری ها ، به مصاحبه دعوت می شوند
مدیرکل دفتر شهری استانداری خبرداد: به زودی پذیرفته شدگان آزمون استخدام شهرداری ها ، به مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،
ایرج زاهد پور در جلسه توجیهی برگزاری مصاحبه تخصصی با قبول شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان که در سال جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد با اعلام این خبر اظهارداشت: براساس قانون سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام شهرداری های استان که تعداد آنها ۱۹۵ نفرمی باشد و نمره قبولی را اخذ کرده اند برای مصاحبه تخصصی دعوت خواهند شد .
وی افزود: از این تعداد ۶۵ نفر پس از انجام مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش دعوت به کار می شوند.
مدیرکل دفتر امور شهرای و شوراهای استان تصریح کرد: علاوه بر آن تعداد ۲۳ نفر نیز با استفاده از سهیمه ایثارگران و خانواده های شهدا در شهرداری های استان جذب و به کار گرفته می شوند.
زاهد پور اظهار کرد: تمامی این افراد بعنوان کارشناس در رشته های مختلف شغلی شامل امور فنی،شهرسازی، املاک، امورحقوقی،روابط عمومی، حسابداری و امور مالی،حسابرسی، درآمد،بهداشت محیط،محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک، مکانیک ،عمران و امور اداری و امور دفتری به کار گرفته می شوند.
وی بیان کرد: به زودی با استفاده از صاحبظران و مدیران متخصص و مرتبط در رشته های مذکور از پذیرفته شده گان در آزمون کتبی شهرداری ها برای انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

لینک خبر در سایت استانداری قزوین

دانلود نمونه سوالات مصاحبه استخدامی

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *