خانه » استخدام در استان زنجان » دستگاه‌های اجرایی، اداره کار زنجان را در ایجاد اشتغال یاری کنند

دستگاه‌های اجرایی، اداره کار زنجان را در ایجاد اشتغال یاری کنند

متن آگهی:

خبر ۸ مرداد ۹۴- دستگاه‌های اجرایی، اداره کار زنجان را در ایجاد اشتغال یاری کنند

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل اداره تعاون استان زنجان با بیان اینکه در ایجاد اشتغال نیازمند همکاری‌همه دستگاه‌های اجرایی هستیم، گفت: ایجاد اشتغال تنها به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی محدود نمی‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، احمد غریوی امروز در همایش کارآفرینی، مهارت آموزی با رویکرد اشتغال پایدار اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان زنجان در زمینه ایجاد اشتغال عملکرد خوبی داشته است.
وی با اشاره به عقد قرارداد با شرکت نگار نصر تصریح کرد: امسال قراردادی با شرکت نگار نصر در زمینه ایجاد اشتغال بویژه برای جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی منعقد شده است که امیدواریم این همکاری بتواند اشتغال مطلوبی را ایجاد کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اهداف دولت برای امسال گفت: رونق پایدار اقتصادی و نیز افزایش صادرات غیر نفتی دو محوری است که مورد توجه دولت بوده و در این راستا سعی شده است تا با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و نیز توجه به کسب وکارهای خرد و خانگی بتوان در این راستا قدم برداشت.
وی با اشاره به ضرورت گسترش فعالیت‌های تعاونی در استان ابراز کرد: تعاون به عنوان یکی از پایه‌های اقتصاد کشور مورد توجه بوده و در سال‌های اخیر حمایت‌های خوبی در راستای توسعه تعاونی‌ها انجام شده است.
غریوی افزود: رسیدن به سهم ۲۵ درصدی تعاونی‌ها از تولید ناخالص داخلی یکی از مهمترین اهداف در زمینه فعالیت‌های تعاونی بوده است که بخش تعاون این اداره نیز بدنبال اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در این زمینه است.
وی گفت: تشکیل شرکت‌های تعاونی جدید و نیز تشکیل شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران در همه شهرستان‌های استان یکی از برنامه‌های این اداره در راستای توسعه فعالیت‌های تعاونی در استان است.
غریوی با اشاره به نقش اساسی مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد: ما چنانچه بخواهیم به استقلال سیاسی برسیم لازم است که به استقلال اقتصادی دست یابیم که این امر با مشارکت همه مردم محقق می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به نقش موثر آموزش‌های فنی و حرفه ای تاکید کرد: در نخستین کارگروه اشتغال بحث تغییر نگرش جوانان به کار مطرح شد که در این زمینه فنی‌وحرفه‌ای می‌تواند با ارائه آموزش‌های مهارتی و نیز گسترش فرهنگ کارآفرینی جوانان را به سمت کارآفرینی سوق دهد.
وی با تاکید بر ارائه آموزش‌های بازار محور بیان کرد: فنی‌وحرفه‌ای استان با ارائه آموزش های بازار محور و مبتنی بر نیاز‌های شغلی استان می‌تواند زمینه خوبی را در ایجاد کسب‌وکارهای خرد و خانگی و نیز مشاغل خدماتی داشته باشد که در این زمینه فنی‌وحرفه‌ای استان عملکرد خوبی داشته است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *