دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شهرداری های کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداريها درخصوص زمان ونحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

  • نوع خبر : دریافت کارت ورود به جلسه
  • تاریخ برگزاری آزمون : 28 مهر ماه 91

——————————————————————————————————————————

اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداريها درخصوص زمان ونحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري هاي كشور با صدور اطلاعيه اي زمان و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون استخدامي مرحله سوم شهرداري هاي كشور در هشت استان و آزمون مجدد مرحله دوم برخي رشته هاي شغلي را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور،متن اين اطلاعيه به اين شرح است:

“آزمون استخدامي شهرداري هاي استانهاي آذربايجان غربي، سمنان، قم، كردستان، كرمان، گلستان، مركزي، البرز (آتش نشاني و خدمات ايمني كرج) روز جمعه 28/7/91 در دو نوبت صبح (ساعت 8:00) و عصر (ساعت 14:30) برگزار خواهد گرديد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور ، اطلاعيه هاي مربوط به محل و نشاني باجه رفع نقص احتمالي كارت ورود به جلسه داوطلبان، مواد امتحاني آزمون، برگ راهنماي شركت در آزمون داوطلبان و همچنين سامانه دريافت و چاپ كارت ورود به جلسه داوطلبان كه در ذيل آن آدرس حوزه هاي برگزاري آزمون درج شده است، از ساعت 16 روز دوشنبه 24/7/91 در سايت اينترنتي سازمان سنجش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و قابل دسترسي و پرينت مي‌باشد.

لذا كليه داوطلبان آزمون استخدامي در استانهاي فوق الذكر و همچنين داوطلبيني كه مي بايست در آزمون مجدد برخي رشته هاي شغلي در شش استان قزوين، خوزستان، فارس، سيستان و بلوچستان، زنجان و همدان شركت نمايند مي تواند از زمان ذكر شده به سايت سازمان سنجش مراجعه و كارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند و در صورت وجود نقص احتمالي به باجه هاي رفع نقصي كه آدرس آنها  در همان سايت اطلاع رساني مي گردد، مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است صرفاً كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون مجدد فاقد عكس بوده و داوطلبان مي‌بايست در روز آزمون يك قطعه عكس 4*3  جهت الصاق بر روي كارت ورود به جلسه و همچنين كارت ملي خود را به همراه داشته باشند ونيازي به مراجعه به باجه هاي رفع نقص ندارند.

ضمناً نشاني باجه هاي رفع نقص احتمالي از طريق سايت سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور نيز به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.”

براي آگاهي از اطلاعيه سازمان سنجش به لينك زير مراجعه نمائيد.
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=613

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت ‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون استخدامی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در‌ سال ۱۳۹۱

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبی‌ که‌ درآزمون‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدین‌ وسیله‌ به‌اطلاع‌ می‌رساند آزمون در صبح و عصر روز جمعه ۲۸/۷/۹۱ در۱۷ شهرستان (به شرح جدول شماره ۱) برگزار خواهد شد.کارتهای شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان از روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۰ براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالی می‌بایستی “مطابق بند «ب» این اطلاعیه”   به حوزه های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

 

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه داوطلبان از روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۱ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ ‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش به نشانی:   www.sanjesh.orgمراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نیمروز برگزاری ، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

 

ب – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون‌کلیه‌داوطلبان‌ به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ ۲ می باشد.

 

ج-داوطلبان چنانچه در خصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر  اقدام نمایند.(مختص داوطلبان استانهای آذربایجان غربی-سمنان-کردستان-مرکزی-البرز-گلستان-کرمان و قم )

۱-با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲، ۴،۵ ،۶ ،۱۲،۱۳،۱۴و۱۵(شامل نام خانوادگی و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه‌، کد ملی ، تاریخ فارغ التحصیلی ،سهمیه ایثارگری،سهمیه معلولین ومحل جغرافیایی مورد تقاضا جهت استخدام )کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند ،لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۸/۷/۹۱ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات ،نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.
شایان ذکر است چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط آزمون باشدمورد یا موارد اصلاحی لحاظ نخواهد شدو در صورتیکه نسبت به بندهای ۳، ۹ و ۱۰ (جنس ، مقطع تحصیلی و رشته شغلی مورد تقاضا) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۶و ۲۷/۷/۹۱ از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه ی رفع نقص براساس جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

۲-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد ویا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله ، واضح نبودن عکس واشتباه عکس می باشد و یا چنانچه موفق به پرینت کارت  شرکت در آزمون نشده اید ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۶و۲۷/۷/۹۱ از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ با بهمراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ´ ۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲ ) مراجعه نمایندوموضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.
تبصره:داوطلبان استانهای خوزستان-زنجان-سیستان و بلوچستان-فارس-قزوین و همدان لازم است درخصوص رفع اشکال کارت شرکت در آزمون باتوجه به توضیحات مندرج در ذیل کارت شرکت در ازمون براساس جدول شماره ۲ اطلاعیه شخصاَ به باجه رفع نقص مراجعه نمایند.

 

د- تذکرهـای مـهم
۱- همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  بمنظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون ، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی سایت قرار داده می شودتا هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام نمایند.در صورت ضرورت داوطلبان می توانند از آن پرینت تهیه نمایند.
۲- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ ،مدادتراش ، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- درهای ورودی ِحوزه های امتحانی صبح راس‌ ساعت‌ ۳۰/۷ (هفت وسی صبح) و در نوبت عصر ساعت ۰۰/۱۴ (دو بعدازظهر)بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ ۰۰/۸ (هشت صبح) و در نوبت بعدازظهرراس ساعت ۳۰/۱۴ (دو و نیم بعدازظهر)آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهای امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵-داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

 

*جهت مشاهده جدول شماره یک – شهرستان محل برگزاری آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ اینجا و اینجا کلیک کنید.

 

*جهت مشاهده جدول شماره دو –نشانی محل رفع نقص کارت داوطلبان آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
arash
۲۰:۴۶ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۱

مرسی بابت اطلاع رسانی بموقتون

[پاسخ]

mahshid
۱۴:۱۹ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۱

khodaya komak kon ghabool beshim:(

[پاسخ]

مسعود
۱۱:۴۲ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

شماره داوطلبی آزمون استخدامی شهرداری را فراموش کرده ام لطفا کمکم کنید

[پاسخ]

masoud
۱۲:۴۸ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

شماره داوطلبی رو به چه روشی پیدا کنیم لطفا راهنمایی کنید

[پاسخ]

محمد
۱۳:۰۰ ~ ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

با سلام وخسته نباشید
کارت ورود به جلسه ازمون شهرداری 92 کی داده خواهد شد ؟
نواقص اطلاعاتی که دارم رو یکبار ویرایش کرده و بعد از ثبت بازم مشکلاتی رو داشت که برای بار دوم میخواستم ویرایش کنم نشد
وسیستم این اجازرو به من نداد
باید چیکارکنم

[پاسخ]

مريم
۱۸:۳۰ ~ ۱۱ تیر ۱۳۹۲

شماره پرونده دارم ولي شماره داوطلبي ندارم هرچي هم مشخصاتمو وارد ميكنم ميگه داوطلب يافت نشد چيكار كنم؟؟

[پاسخ]

مهسا
۰۶:۰۶ ~ ۱۲ تیر ۱۳۹۲

من نمیتونم کارتمو بگیرم مشخصاتو وارد میکنم میگه داوطلب یافت نشد چیکار کنم باید حضوری کارت بگیرم؟؟؟؟

[پاسخ]

نام شما
۲۲:۵۹ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

سلام لطفا اگهی های استخدام را برام ارسال کنید تشکر

[پاسخ]