خانه » دسته‌بندی نشده » زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در تهران

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در تهران

متن آگهی:

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران در تهران

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در تهران

  • شهرهای مورد نیاز : تهران
  • تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون : ۱ بهمن ماه ۹۱
  • تاریخ آزمون : ۵ بهمن ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

– زمان برگزاری آزمون روز پنجشنبه مورخ  ۵/۱۱/۹۱ ساعت ۹ صبح دردانشگاه امیرکبیرمی باشد.

۲- داوطلبین مجازند جهت دریافت کارت آزمون ازطریق سامانه بانک ازتاریخ ۱/۱۱/۹۱ لغایت ۴/۱۱/۹۱ اقدام نمایند.

۳- کلیه داوطلبین مجازبه شرکت درآزمون استخدامی می بایست یک ساعت قبل ازبرگزاری آزمون مزبور درمحل حضور یابند و همراه داشتن وسائل لازم جهت پاسخگویی به سوالات (ازقبیل مداد سیاه نرم و پاک کن و…بجز ماشین حساب ) الزامی است .

۴- کلیه داوطلبین دارای کد رهگیری و ملی چنانچه درصدورکارت آزمون بامشکل مواجه گردیدند با شماره تلفن های ۸۸۷۷۱۸۵۰ داخلی ۴۴۲ و ۴۴۱ جهت رفع اشکالات موجود تماس حاصل نمایند.

۵- مواد آزمون شامل دروس عمومی ( ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، معارف اسلامی ، کامپیوتر وریاضی ) و دروس تخصصی دررشته مربوطه خواهد بود.

۶- مدارک و سوابق واصله کلیه افراد متقاضی که به هرنحوی از انحاء با مفاد مندرج در اطلاعیه استخدامی مغایرباشد ، حتی درصورت دریافت کارت وشرکت در آزمون استخدامی چنانچه درهرمرحله ای از فرآیند مزبور شناسایی گردند از ادامه فرآیند جذب آنان ممانعت بعمل آمده و هیچگونه حقی ازنظر اولویت درجذب واستخدام برای افراد مزبور متصور نخواهد بود.

جهت دانلود سوالات بانک رفاه کارگران اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *