خانه » استخدام در استان سمنان » دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه گرمسار

دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه گرمسار

متن آگهی:

جهت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه گرمسار اینجا کلیک نمایید.


بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون استخدامی دانشگاه گرمسار در سال ۱۳۹۴ می‌رساند که آزمون مذکور عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ در شهر گرمسار برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز و

در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن

در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.۰۹۱۵۳۱۲۱۳۸۷

۲۲۲۲

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه  شنبه ۹۴/۱۲/۱۱ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای

(نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۲ و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس به نماینده توزیع کارت مستقر در باجه رفع نقص حوزه در ساختمان اداری دانشگاه گرمسار واقع در گرمسار: بلوار شهید بهشتی، جنب دادگستری مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *