خانه » استخدام در استان خوزستان » دریافت کارت آزمون استخدامی علوم پزشکی بهبهان

دریافت کارت آزمون استخدامی علوم پزشکی بهبهان

متن آگهی:

خبر ۹ مرداد ۹۷: دریافت کارت آزمون استخدامی علوم پزشکی بهبهان

داوطلبان شرکت کننده در آزمون جذب نیروی قراردادی در رشته های شغلی پرستاری وعلوم آزمایشگاهی می توانند از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۵/۹ تا یک ساعت قبل از شروع آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. جهت دریافت کارت ورود به جلسه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
زمان و مکان آزمون: جمعه مورخ ۱۳۹۷/۵/۱۲ ساعت ۹ صبح _دانشکده پیراپزشکی واقع در ذوالفقاری، بلوار بشیر و نذیر، جنب مرکز تربیت معلم آیت الله بهبهانی

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.