خانه » اطلاعیه های مهم » دانشجویان دانشکده نفت آبادان خواستار تعیین وضعیت استخدامی خود شدند

دانشجویان دانشکده نفت آبادان خواستار تعیین وضعیت استخدامی خود شدند

متن آگهی:

دانشجویان دانشکده نفت آبادان خواستار تعیین وضعیت استخدامی خود شدند
دانشجویان دانشکده نفت آبادان با امضای طوماری تحت عنوان “طرح سئوال از رئیس دانشگاه”، خواستار تعیین وضعیت استخدامی خود شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، بیش از ۶ ماه از ابلاغیه وزارت نفت مبنی بر حذف “اولویت امریه و همچنین تعلیق روند استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت” می‌گذرد.
این در حالی‌ست که تعهد دانشجویان به وزارت نفت و عنوان شدن اولویت استخدامی در دفترچه انتخاب رشته، مهمترین علت انتخاب این دانشگاه بوده است.
طی چندماه گذشته با وجود پیگیری نمایندگان دانشجویان، پاسخی قابل قبول از سوی ریاست دانشگاه به‌عنوان متولی احقاق حقوق دانشجویان دریافت نشده و این مشکلات همچنان پابرجا هستند.
لذا دانشجویان دانشکده نفت آبادان با تهیه طوماری تحت عنوان “طرح سئوال از رئیس دانشگاه”، خواهان شفاف‌سازی وضعیت مبهم خود شدند، آنها با امضای این طومار بر ادامه روند پیگیری‌ها تا حل نهایی این مشکل تاکید کرده‌اند.
طومار مذکور در پیوست نامه‌ای به صورت رسمی به رئیس دانشگاه تقدیم شده است.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. نام شما گفت:

    فقط مبنا بایدشایسته سالاری باشد-نه پارتی دردانشکده نفت وپارتی درسهمیه،بورس واستخدام-اینطوری که مثل۳۵سال گذشته مملکت به لجن کشیده شده بود-بیشترمیشه

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *