خانه » اطلاعیه های مهم » جذب ۸۰۰ قاضی تا پایان سال در قوه قضاییه

جذب ۸۰۰ قاضی تا پایان سال در قوه قضاییه

متن آگهی:

رئییس قوه قضاییه گفت : یکی از مهمرین دغدهه های ما در این دوره ف مسئله کمی و کیفی نیرو و منابع انسانی در قوه قضاییه است .

به گزارش ایرنا : آیتا الله صادق آملی لاریجانی در همایش مسوولان عالی قضایی گفت : در صورتی که مشکلات و مسایل قوه قضاییه را مورد بررسی و واکاوی قرار دهیم ، می بینیم که سر منشا پاره ای ا زاین دغدغه ها ، کمبود نیرو و منابع انسانی است.

آیت الله آملی لاریجانی افزود : اگر قاضی فرصت بیشتری داشته باشد ، می تواند رای بهتری را صادر کند که به همین منظور برای ارتقای کیفی و کمی نیروی انسانی تلاش های فراوانی انجام داده ایم و تلاش های فراوانی انجام داده ایم و تلاش شده در برنامه پنجم توسعه این مشکل تا حدودی رفع شود .

رئیس دستگاه قضا ادامه داد : برای این قضیه دولت زیر بار نمی رفت ، اما با الطاف رهبر معظم انقلاب و همراهی مجلس شورای اسلامی ، مجوز استخدام جهار هزار قاضی داده شد.

آیت الله آملی لاریجانی گفت : در این راستا معاونت آموزش و گزینش تلاش هایی انجام داده اند که تا کنون دو هزار و ۵۰۰ وارد دستگاه قضا شدند و تا پایان سال نیز ۸۰۰ قاضی دیگر و  در سال آینده نیر همین تعداد قاضی وارد دستگاه قضا خواهند شد .

وی با بیان اینکه مجوزی که به ما دادند ، تاخیر داشت ، افزود : تلاش همه عزیزان به ما کمک کرد ، تا حدی در پایان برنامه پنجم توسعه این مشکل را حل کنیم.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: با توجه به اینکه مسئله ارتقای کیفی و کمی بسیار مهم است این موضوع بیشتر مورد توجه قرار داده شده است .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *