خانه » اطلاعیه های مهم » جذب ۵۳۰ کارشناس سلامت روان در حاشیه شهرها

جذب ۵۳۰ کارشناس سلامت روان در حاشیه شهرها

متن آگهی:

جذب ۵۳۰ کارشناس سلامت روان در حاشیه شهرها
معاون دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت از بکارگیری ۵۳۰ کارشناس سلامت روان در حاشیه شهرها جهت اجرای برنامه‌های طرح “تحول بهداشت” خبر داد.
به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی اسدی گفت: حدود ۵۳۰ کارشناس سلامت روان در حاشیه شهرها (بر اساس برنامه مصوب تا پایان سال، ۶۶۴ کارشناس سلامت روان جذب خواهند شد) از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب شده‌اند.
وی در تشریح اهم فعالیت‌های دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت در طرح تحول نظام سلامت، با تکیه بر حاشیه شهرها تا پایان آذر ۹۴ افزود: تدوین بسته آموزشی و راهنمای عمل ویژه پزشک در حوزه سلامت روان، تدوین بسته آموزشی و راهنمای عمل ویژه کارشناس مراقب سلامت خانواده، تدوین بسته‌های آموزشی کارشناس سلامت روان (مهارت‌های فرزند پروری، مهارت‌های زندگی، آموزش و مداخلات روانشناختی)، تدوین بسته آموزشی و راهنمای عمل ویژه کارشناس سلامت روان در حوزه سلامت اجتماعی (توانمند سازی افراد دارای فاکتور خطر آسیب اجتماعی ) از جمله این اقدامات است.
وی بیان کرد: تدوین بسته خدمت کارشناس مراقب سلامت خانواده (غیر پزشک) در قالب گروه‌های سنی در سه حوزه سلامت راون، سلامت اجتماعی و پیشگیری و درمان مصرف مواد، تدوین بسته خدمت پزشک در قالب گروه‌های سنی در سه حوزه سلامت راون، سلامت اجتماعی و پیشگیری و درمان مصرف مواد، تدوین بسته خدمت کارشناس سلامت روان در سه حوزه سلامت راون، سلامت اجتماعی و پیشگیری و درمان مصرف مواد بخش دیگری از برنامه‌های این حوزه است.
معاون دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: ظرفیت‌سازی از طریق آموزش ۴۵ مربی آموزشگاه‌های بهورزی در سطح کشوری در حوزه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد با همکاری مرکز مدیریت شبکه (یکهزار و ۲۶۰ نفر ساعت آموزش برای ایجاد ظرفیت مربیان کارشناسان مراقب سلامت خانواده)، برگزاری ۳۱ کارگاه آموزشی ظرفیت‌سازی (تربیت کارشناسان مراقب سلامت خانواده) در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حوزه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد، تربیت ۶۰ نفر مربی در سطح ستاد کشوری وزارت بهداشت (۵هزار و ۷۶۰ نفر ساعت آموزش برای ایجاد ظرفیت مربیان کارشناسان سلامت روان) از طریق برگزاری ۱۲ روز کارگاه آموزشی نیز انجام شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، اسدی افزود: تربیت ۵۳۰ تربیت کارشناسان سلامت روان در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حوزه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد در راستای برنامه نظام تحول سلامت با هدف ظرفیت‌سازی از طریق برگزاری کارگاه آموزشی، تدوین فرآیندها و فلوچارت ارائه خدمات در سه حوزه سلامت روان، سلامت اجتماعی و پیشگیری و درمان مصرف مواد در ساختار برنامه نظام تحول سلامت، طراحی چک لیست‌های پایش و نظارت برنامه‌ها و تدوین فرم‌های ثبت و گزارش دهی فرآیندها، انجام بیش از ۱۶ پایش فنی از روند استقرار برنامه سلامت روان در قالب برنامه تحول نظام سلامت از مراکز استان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز در راستای طرح تحول بهداشت در دفتر سلامت روان انجام شده است.
منبع خبر : روزنامه بازار کار
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *