خانه » استخدام در استان همدان » جذب ۵۲۰ نخبه در باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد همدان

جذب ۵۲۰ نخبه در باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد همدان

متن آگهی:

جذب ۵۲۰ نخبه در باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد همدان
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان همدان از جذب ۵۲۰ نفر از نخبگان کشور در باشگاه پژوهشگران و نخبگان واحد همدان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد همدان، سهیل سبحان اردکانی اظهار داشت: باشگاه پژوهشگران جوان در سال ۱۳۷۹ در دانشگاه آزاد واحد همدان فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو تأسیس تاکنون موفق به جذب ۵۲۰ نفر از نخبگان کشور ازجمله تعداد قابل‌توجهی از اعضای هیئت‌علمی، دانش‌آموختگان و دانشجویان دوره دکتری تخصصی دانشگاه‌های معتبر کشور شده است.
سبحان عنوان کرد: انتشار و ارائه ۴۰۸ عنوان مقاله در مجله‌های معتبر آی. اس. آی، علمی-پژوهشی، علمی-ترویجی، اسکو پوس و معتبر خارجی و ۶۱ عنوان مقاله در همایش‌های بین‌المللی از اقدامات این مرکز است.
وی ارائه ۲۵۰ عنوان مقاله در همایش‌های ملی، ۴۲ عنوان مقاله در همایش‌های منطقه‌ای، عقد قرارداد اجرای ۴۶ عنوان طرح پژوهشی، اتمام ۲۶ عنوان طرح پژوهشی، انتشار ۶ عنوان کتاب، ثبت ۱۵ عنوان اختراع و برگزاری ۳۰ کارگاه آموزشی و سخنرانی علمی را از دیگر فعالیت‌های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد همدان از سال ۱۳۸۶ تاکنون عنوان کرد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *