خانه » اطلاعیه های مهم » جذب متقاضیان استخدام قراردادی در دانشگاه علمی کاربردی دماوند

جذب متقاضیان استخدام قراردادی در دانشگاه علمی کاربردی دماوند

متن آگهی:

خبر ۲۸ آذر ۹۴ – جذب متقاضیان استخدام قراردادی در دانشگاه علمی کاربردی دماوند

خبرگزاری فارس : سحر رحیمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: مطابق رویه هر سال فرآیند جذب و به‌کارگیری کارکنان اداری و پشتیبانی دانشگاه علمی کاربردی دماوند در نیمه دوم سال از ۲۸ آذرماه آغاز شد.
وی افزود: همه‌ساله در دو بازه زمانی اردیبهشت‌ماه و آذرماه دانشگاه علمی کاربردی دماوند جهت تأمین منابع انسانی خود در حوزه‌های مختلف اداری، آموزشی و پشتیبانی اقدام به انتشار فراخوان دعوت به همکاری به صورت قراردادی می‌کند.
معاون اداری و مالی دانشگاه علمی کاربردی مرکز دماوند ادامه داد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته این فرآیند برای نیمه دوم سال با اندکی تغییرات در نحوه جذب از امروز آغاز شده است.
رحیمیان گفت: در فراخوان‌های قبلی، ابتدا از متقاضیان دعوت به همکاری آزمون کتبی و عملی استخدامی به عمل آمده و سپس متقاضیان برای ارزیابی مهارت‌ها و توانایی‌های عمومی و تخصصی در یک دوره کارورزی ۱۴ روزه شرکت می‌کردند و در صورت کسب نمره حد نصاب، برای عقد قرارداد دعوت به همکاری می‌شدند.
وی افزود: در این فرآیند اشکالاتی وجود داشت که برخی از این اشکالات شامل زمان‌بر بودن فرآیند انتخاب و همچنین احتمال حذف متقاضیان مستعد در مرحله آزمون کتبی بود.
معاون اداری و مالی دانشگاه علمی کاربردی دماوند اضافه کرد: به همین دلیل و به منظور افزایش شانس پذیرش متقاضیانی که در عمل آشنا به مهارت‌های لازم برای اشتغال به کار در یک واحد دانشگاهی هستند، مقرر شد در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ ترتیب فرآیند جذب با اندکی تغییر اصلاح شود.
رحیمیان بیان کرد: در این فراخوان، متقاضیان در فاصله زمانی روزهای ۲۸ آذرماه تا پنجم دی‌ماه با مراجعه به سایت این معاونت اقدام به ارسال درخواست همکاری خود می‌کنند.
وی ادامه داد: پس از بررسی اولیه اطلاعات متقاضیان، لیستی از افراد واجد شرایط اعلام می‌شود و این عزیزان امکان خواهند داشت در یک دوره کارورزی و ارزیابی مهارت‌های عمومی شاغلان در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به کار بپردازند.
معاون اداری و مالی دانشگاه علمی کاربردی دماوند گفت: در این دوره که شامل ۱۴ روز کاری و از روز ۱۲ تا ۳۰ دی‌ماه برگزار می‌شود، متقاضیان در شرایط عادی شغلی مشغول به کارآموزی شده و توانایی آنها در برخورد با شرایط، توسط سرپرستان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
رحیمیان ادامه داد: پس از پایان دوره، اسامی واجدان شرایط برای شرکت در آزمون کتبی و عملی استخدامی که شامل موارد گزینشی و برخی از مهارت‌های دیگر است، اعلام و در نهایت متقاضیان به کار دعوت می‌شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که مزیت اصلی این روش گزینش در چیست، افزود: در روش قبلی بسیاری از متقاضیان در مرحله آزمون کتبی حذف و عملاً فرصتی برای اثبات توانایی‌های عملی خود نداشتند و همین امر این احتمال را افزایش می‌داد که برخی از متقاضیان به خاطر تنش‌ها و استرس ناشی از امتحان و عدم آمادگی و آشنایی با سؤالات حذف می‌شدند.
معاون اداری و مالی دانشگاه علمی کاربردی دماوند افزود: اما در این روش فرد این فرصت را خواهد یافت که در محیط واقعی کار خود را اثبات کند و در این دوره ارزیابی، نظم در حضور، روابط عمومی، هوش هیجانی در برخورد با شرایط واقعی و تنش‌زای محیط کار مورد بررسی قرار می‌گیرد.
رحیمیان بیان کرد: در این فراخوان نیز با عنایت به لزوم حضور کارکنان در هر دو واحد تهران و دماوند (ابتدای هفته در تهران و انتهای هفته در دماوند) اولویت استخدام با ساکنان دماوند، پردیس، رودهن و منطقه شرق تهران است.
وی اظهار کرد: همچنین خانواده معزز ایثارگران و شهدا از سهمیه ویژه‌ای در این فراخوان برخوردارند.
معاون اداری و مالی دانشگاه علمی کاربردی دماوند افزود: با عنایت به اینکه پس از اتمام دوره کارورزی و آزمون استخدامی، تکلیف نهایی متقاضیان برای جذب مشخص می‌شود به متقاضیانی که هم‌اکنون در محل دیگری شاغل هستند، توصیه کرد تا روشن شدن نتایج نهایی ارتباط کاری خود را با محیط قبلی قطع نکنند.
رحیمیان گفت: اطلاعات تکمیلی در سایت مرکز به آدرس www.damavand-uast.ac.ir وجود دارد و به همه متقاضیان توصیه می‌شود برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در تصمیم‌گیری ابتدا شیوه‌نامه‌ها و شرایط شغلی مندرج در سایت را با دقت مطالعه و سپس نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *