خانه » استخدام در استان مرکزی » جذب سرباز امریه پژوهشگر در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

جذب سرباز امریه پژوهشگر در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

متن آگهی:

جهاد دانشگاهی استان مرکزی در راستای تکمیل کادر پژوهشگری خود در حوزه مکانیک، با صدور فراخوانی نسبت به جذب سرباز امریه پژوهشگر اقدام کرده است.
به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در فراخوان اعلام شده توسط این نهاد از متقاضیان دعوت شده است که رونوشتی از صفحات شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به همراه رزومه کامل (سوابق کاری به همراه مستندات) تا پایان وقت اداری بیستم آبانماه به امور اداری جهاد دانشگاهی استان مرکزی به آدرس اراک، خیابان شهید بهشتی، میدان شریعتی، دانشگاه اراک، ساختمان جهاد دانشگاهی، کد پستی ۳۸۱۳۷۴۳۵۳۶ ارسال کنند.
رشته های تحصیلی قابل قبول در این فراخوان مکانیک در کلیه گرایش‌ها با عنوان شغلی سرباز امریه عنوان شده و دارا بودن مهارت استفاده از متون تخصصی به زبان انگلیسی و مهارت استفاده از نرم‌افزارهای مربوط به مکانیک مورد تاکید قرار گرفته است.
براساس این گزارش، مقطع تحصیلی مورد نیاز در این فراخوان کارشناسی ارشد و دکترا و داشتن سابقه فعالیت پژوهشی از شرایط پذیرش عنوان شده است.

اطلاعات تماس

  • نشانی: اراك، خيابان شهيد بهشتي، ميدان شريعتي، دانشگاه اراك، ساختمان جهاد دانشگاهي، كد پستي 3813743536
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *