خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » جذب سرباز امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی

جذب سرباز امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی

متن آگهی:

خبر ۹ آدر ماه ۹۶ – بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی در نظر دارد تعدادی مشمول وظیفه به تاریخ اعزام به خدمت ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ و از بین فارغ التحصیلان رشته های عمران و نقشه برداری در مقطع کارشناسی و بالاتر و رشته های معماری، حقوق و کامپیوتر صرفا در مقطع کارشناسی ارشد، جهت خدمت  در شهرستان های استان جذب نماید، لذا از متقاضیان محترم تقاضا می شود به منظور ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ با در دست داشتن اصل و تصویر برگ اعزام به خدمت، به آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی، شرقی، کوچه مرتضوی (بجنورد، خیابان هید بهشتی، کوچه شهید دستژاک) بنیا مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی، کارگزینی مراجعه نمایند.

ضمناً از پذیرش متقاضیانی که دارای کسر خدمت می باشند معذور خواهیم بود.

نحوه جذب از طریق آزمون و مصاحبه بوده و در صورت در آزمون و شرایط برابر، معمیارهایی هم چون بومی بودن، دانشگاه محل تحصیل، معدل، سبقه اجرائی قابل قبول و مستند، تاثیرگذار خواهند بود.

تلفن: ۳۲۲۴۴۲۳۳-۳۲۲۴۱۷۸۸-۳۲۲۴۶۵۵۶-۰۵۸

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.