خانه » اطلاعیه های مهم » ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

متن آگهی:

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: آمار نهایی ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۲ دستگاه اجرایی، آزمون استخدامی برای ۶۸ دانشگاه از مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین آزمون استخدامی سال ۹۵ آموزش و پرورش مشخص شد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس آمار نهایی اعلام شده تعداد ۹۹ هزار و ۵۲۲ داوطلب در سومین آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی، ۱۲۳ هزار و ۵۷۶ داوطلب در آزمون استخدامی ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی و در نهایت تعداد ۲۳۳ هزار و ۴۲۲ در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی، ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار خواهد شد و تعداد ۴۵۶ هزار و ۵۲۰ نفر در این روز برای پذیرفته‌شدن در یکی از آزمون‌های استخدامی رقابت می‌کنند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *