خانه » دسته‌بندی نشده » تکذیت استخدامی آموزش و پرورش در شبکه های اجتماعی

تکذیت استخدامی آموزش و پرورش در شبکه های اجتماعی

متن آگهی:

خبرگزاری ایرنا: شیراز- ایرنا- رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: اخبار منتشره در شبکه های اجتماعی مجازی مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش کذب و نادرست است.
به گزارش دریافتی شنبه ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی این مطالب را به دنبال انتشار برخی اخبار در شبکه های اجتماعی مجازی مبنی بر نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و معرفی شماره حساب و لینک ثبت نام اعلام کرد.
وی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با اطلاع رسانی از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش و اداره های کل سراسر کشور صورت می گیرد.
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش فارس اظهار کرد: در مورد استخدام در آموزش و پرورش هیچ گونه دستورالعمل و آیین نامه ای ابلاغ نشده است.
وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع و امکان سوء استفاده برخی افراد سودجو، انتظار است که مردم به اطلاعیه های منتشر شده در شبکه های اجتماعی و سایت های غیر مرتبط توجه نکنند و از واریز هر گونه وجه و درج اطلاعات خود در این گونه سایت ها خود داری کنند.
وی گفت: اخبار مربوط به استخدام در آموزش و پرورش فارس تنها در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به نشانی http://fars.medu.ir و یا وزارت آموزش و پرورش به آدرس http://medu.ir معتبر است.

منبع : خبرگزاری ایرنا

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *