خانه » اطلاعیه های مهم » توزیع ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور

توزیع ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور

متن آگهی:

توزیع ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور
معاون آموزشی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از توزیع حدود ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی میزان، باقر لاریجانی معاون در مراسم اختتامیه بیست و نهمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی و شصت و دومین دوره آزمون دانشنامه تخصصی که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد و طی آن از پذیرفته‌شدگان این آزمون تقدیر به عمل آمد، با اشاره به تلاش تعداد بی‌شماری از اساتید از نقاط مختلف کشور، گفت: کارگاه‌های متعددی در سطح وزارت بهداشت برای ارتقاء سطح آزمون‌ها، خصوصا برای اساتیدی که جدیدا به جمع اعضای بورد پیوسته‌اند برگزار شده و حدود ۶۰ درصد اساتید در این کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند.
وی با بیان این‌که برگزاری آزمون گواهینامه از سال‌های گذشته به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور سپرده شده بر اهمیت این آزمون تاکید کرد و افزود:باید نهایت دقت برای برگزاری این آزمون‌ها به عمل آید.
معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به تلاش‌های وزارت بهداشت برای کمک به دانش آموختگان رشته‌های علوم پزشکی برای طی کردن مسیر حرفه‌ای با موفقیت اظهار کرد: امسال حدود ۲ هزار نفر برای ارائه خدمات در سطح کشور توزیع می‌شوند و پذیرفته‌شدگان این دوره وارد عرصه آموزش و پژوهش علوم پزشکی می‌گردند. امیدواریم این همکاران با تمرکز در مسیری که پیش رو دارند بتوانند در تحول آموزش و پژوهش علوم پزشکی نقش آفرینی کنند.
هزینه تحصیل جامعه علوم پزشکی با حمایت‌های مردم تامین می‌گردد
لاریجانی با بیان اینکه هزینه تحصیل جامعه علوم پزشکی با حمایت‌های مردم تامین می‌شود، افزود: وظیفه ما پاسخگویی در قبال مردم است و امیدواریم بتوانیم به نحو احسن این مسئولیت خطیر را به انجام رسانیم.دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیازمند بهره‌مندی از نیروهای جوان و عالم بوده و به پذیرفته شدگان آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی توصیه می شود در تربیت شخصیت علمی و حرفه ای تلاش کنند.
وی با اشاره به نقش اساتید در تربیت دانشجویان علوم پزشکی گفت: رفتار اساتید کوریکولوم پنهان رشته‌های علوم پزشکی است و دانشجویان در دوره تحصیل از استید الگو خواهند گرفت.
معاون آموزشی وزیر بهداشت مهر امسال را برهه جدیدی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بیان کرد و گفت: تدوین برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی نقشه راه روشنی را پیش روی دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی کشور قرار داده و امیدواریم این برنامه‌ها بتوانند منشاء تحول و ارتقاء آموزش علوم پزشکی کشور باشند.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، لاریجانی به بسته ارتقاء آزمون‌های علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: نظام آزمون‌های کشور باید متحول شود و با کارهای وسیعی که در این حوزه در وزارت بهداشت در دست پیگیری است به زودی شاهد تحولاتی در زمینه بین المللی سازی آزمون‌ها، تشکیل مراکز آزمون در مناطق آمایشی کشور و ارتقاء آزمون های علوم پزشکی خواهیم بود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *