خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت سنگ آهن گل‌ گهر

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت سنگ آهن گل‌ گهر

متن آگهی:

خبر ۲ اردیبهشت ۹۷: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت گهر زمین  

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ آبان ۹۶: ضرورت تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گل‌ گهر

برخی از شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گل‌ گهر ضمن انتقاد از بلاتکلیفی ۲.۵ ساله در جذب افراد پذیرفته شده اعلام کردند این موضوع در شرکت گل گهر همچنان مسکوت مانده است.
یکی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گل گهر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با بیان اینکه پس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت گل گهر حدود ۱۳۰ نفر به عنوان پذیرفته شده در این آزمون معرفی شدند، گفت: حدود ۷۰ تا ۸۰ نفر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی گل گهر در سال ۹۴ جذب این شرکت شدند اما حدود ۵۰ نفر از همچنان بلاتکلیف هستند.
وی با بیان اینکه ۸۰ نفر بر اساس رتبه کسب شده، جذب شدند، افزود: از بقیه افراد نیز مصاحبه صورت گرفت اما با گذشت ۲.۵ سال هنوز پاسخ مشخصی به این افراد داده نشده است.
یکی دیگر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی گل گهر نیز به فارس گفت: قرار بود ۵۰ نفر پذیرفته شده در بخش‌های مختلف از جمله معدن،‌ کامپیوتر و صنایع در رسته‌های کاردانی و کارشناسی مشغول به کار شوند.
وی با بیان اینکه پس از تغییر مدیر عامل گل گهر، مدیر جدید اعلام کرد به تمام تعهدات مدیریت قبلی پایبند است، اظهار داشت: با این حال، پاسخ قطعی به ما داده نمی شود و همچنان بلاتکلیف هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.