خانه » اطلاعیه های مهم » تعیین تکلیف فراخوان‌های جذب هیات علمی سال ۹۴ تا پایان خرداد

تعیین تکلیف فراخوان‌های جذب هیات علمی سال ۹۴ تا پایان خرداد

متن آگهی:

دکتر علی‌رضا وحیدی رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تعیین تکلیف فراخوان‌های سال ۹۴ جذب و بورس اعضای هیات علمی، تا پایان خرداد خبر داد.
دکتر علی‌رضا وحیدی رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: «آخرین فراخوان جذب اعضای هیات علمی، فراخوان دوم سال ۹۴ بود که از تاریخ ۵ دی شروع شد که این فرآیند جذب و بورس در هیات‌های اجرایی جذب استان‌ها در حال بررسی است.»
او گفت: «امیدواریم تا ۳۱ خرداد همه این موارد به اتمام برسند و جذبی که مدنظر بوده در مورد اعضای هیات علمی صورت گیرد.»
وحیدی گفت: «فراخوان دیگر جذب و بورس اعضای هیات علمی در شهریور سال ۹۵ است که کارهای مقدماتی آن در حال انجام است.»
رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: «بنابراین در سال ۹۵ دو فراخوان داریم. فراخوان اول در شهوریو و فراخوان دوم در بهمن انجام می‌شود.»

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *