خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » ثبت نام استخدامی شهرداری های کشور در سال ۹۱ + تمدید ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ۶ شهریور

ثبت نام استخدامی شهرداری های کشور در سال ۹۱ + تمدید ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ۶ شهریور

متن آگهی:

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

استخدام شهرداری کشور ۹۱ سال  تمدید شد.

 • شهرهای مورد نیاز : آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز( صرفاً سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج)
 • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
 • تاریخ انقضا : ۵ شهریور ۹۱

——————————————————————————————————————————

برای ثبت نام در آزمون استخدامی شهرداری سال ۹۱ کلیک کنید

برای دریافت و خرید کارت اعتباری اینجا را کلیک کنید

لینک آگهی استخدامی پیمانی شهرداری و شرایط عمومی و اختصاصی

دریافت آگهی استخدام ویژه استان آذربایجان غربی

دریافت آگهی استخدام ویژه استان سمنان

دریافت آگهی استخدام ویژه استان قم

دریافت آگهی استخدام ویژه استان کردستان

دریافت آگهی استخدام ویژه استان کرمان

دریافت آگهی استخدام ویژه استان گلستان

دریافت آگهی استخدام ویژه استان مرکزی

دریافت آگهی استخدام ویژه استان البرز(آتش نشانی کرج)

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده ضروری است پیش از اقدام به ثبت نام، دستورالعمل آزمون عملی و تخصصی این رشته را به دقت مطالعه نموده و در صورت دارا بودن توانمندیها وکلیه شرایط لازم اقدام به ثبت نام نمایند.
دریافت فایل دستورالعمل آزمون عملی آتش نشانی

 

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

اطلاعیه ۶ شهریور ۹۱ :

اطلاعیه کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها در زمینه تمدید مهلت ثبت نام تا خاتمه روز دوشنبه و ویرایش اطلات ثبت نام کنندگان  مسئول کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های کشور از صدور اطلاعیه این کمیته در خصوص تمدید مهلت ثبت نام این آزمون در هفت استان آذربایجان غربی،سمنان،قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز (صرفاً  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج)تا خاتمه روز دوشنبه مورخ ۶/۶/۹۱ خبر داد.  به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محسن کوشش تبار با بیان این مطلب گفت : مطابق هماهنگی های به عمل آمده با سازمان سنجش ، ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها نیز هفته آینده آغاز می شود.  متن این اطلاعیه به این شرح است:

۱-ثبت نام سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور در استانهای آذربایجان غربی،سمنان،قم،کردستان،کرمان،گلستان،مرکزی و البرز(صرفاً  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج) طبق هماهنگی های به عمل امده با سازمان سنجش آموزش کشور تا خاتمه روز دوشنبه مورخ ۶/۶/۹۱ تمدید شد و داوطلبین با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org و پس از دریافت و مطالعه  دفترچه های آگهی هر استان،پستهای مورد نیاز ،شرایط احراز پستها و شرایط عمومی و اختصاصی استخدام،می توانند نسبت به ثبت نام خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. شایان ذکر است که این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد .

۲-ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان در سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور،مطابق هماهنگی های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور طی روزهای سه شنبه ۱۴ شهریور تا شنبه ۱۸ شهریور انجام می شود.لذا داوطلبان برای کنترل اطلاعات خود پس از  این تاریخ اقدام نمایند و  از تماس با سازمان سنجش، استانداری های مربوطه و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  خودداری نمایند.  ۳-با توجه به برگزاری سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور در روز جمعه مورخ ۲۸/۷/۹۱ در هفت استان کشور ،جزئیات برگزاری این آزمون شامل نحوه صدور و دریافت کارت ورود به جلسه در زمان مناسب از طریق رسانه های ملی و استانی به آگاهی دواطلبان خواهد رسید.

اطلاعیه ۱ شهریور ۹۱ :

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور دراستانهای قم، کرمان، مرکزی، گلستان، آذربایجان غربی، سمنان، کردستان و البرز می‌رساند با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون مذکور امروز چهارشنبه ۱/۶/۱۳۹۱ به پایان می‌رسد، بر اساس هماهنگی‌ بعمل آمده، مهلت ثبت‌نام آزمون مذکور تا روز یکشنبه ۵/۶/۱۳۹۱ تمدید می‌گردد. لذا داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند

اطلاعیه ۳۱ مرداد ماه ۹۱ :

– در مورد پیغام ” خطایی در سیستم رخ داده است، مجددا اقدام نمایید “  که در مورد ثبت نام خانم ها به وجود آمده بود؛ گفتند تست می کنند، تا ساعت ۹ جواب می دهند.

مشکل حل شد.

-در مورد کد رشته ای که از ۱۱۲۱ تا ۱۱۲۸ تکرار شده است ؟ مشکلی در حین مراحل ثبت نام ایجاد نخواهد کرد.

امکان ویرایش اطلاعات بعد از اتمام ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. این در مورد کاربرانی است که ۲۶ و ۲۷ مرداد ثبت نام کرده اند و می خواهند استان و یا سازمان ( شهرداری و سازمان های وابسته ) را تغییر دهند.

تنها کسانی که تاریخ فارغ التحصیلی شان تا پایان مهلت ثبت نام می باشد امکان ثبت نام را دارند.

لازم به ذکر است که منبع اطلاعات فوق  سرکار خانم گرگانی از سازمان شهرداریها می باشند.

 

اطلاعیه ۲۸ مرداد:

 

آیا می توان برای دو سمت شغلی همزمان درخواست داد؟ خیر

آیا اسکن مدارک تحصیلی در حین مراحل ثبت نام ضروری است؟ خیر، بعد از قبولی در آزمون و دعوت برای مصاحبه ارسال مدارک ضروری است.

در صورتی که تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل شویم می توانیم در آزمون شرکت کنیم؟ بله

در صورتی که خدمت سربازی مان تمام شده باشد اما کارت پایان خدمت را دریافت نکرده باشیم می توانیم ثبت نام کنیم؟ بله

در صورتی که ساکن شهر دیگری باشیم می توانیم برای استان دیگری درخواست دهیم؟ بله، اما اولویت با افراد بومی است

در دفترچه منتشر شده، اطلاعات ناقص می باشد، طبق اعلام این سازمان تا ۲۸ مرداد ماه دفترچه کامل به همراه جزئیات بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه های قبلی :

اطلاعیه ۲۵ مرداد ۹۱ :

آغاز ثبت نام سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداریها در ۸ استان کشور

ثبت نام داوطلبین سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور در استانهای آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز( صرفاً سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج) از روز پنجشنبه ۲۶/۵/۹۱ آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،سرپرست دفتر تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان با بیان خبر فوق اعلام کرد : ثبت نام آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و داوطلبین با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به آدرس  www.sanjesh.org  و پس از دریافت و مطالعه  دفترچه های آگهی هر استان ، پستهای مورد نیاز ، شرایط احراز پستها و شرایط عمومی و اختصاصی استخدام ، می توانند نسبت  به ثبت نام خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

میراحمدی افزود:ثبت نام سومین مرحله از آزمون استخدامی شهرداریهای کشور به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت وآزمون استخدامی در تاریخ ۲۸ مهرماه سال جاری در رشته های عمران، شهرسازی، اداری مالی، خدمات شهری و آتش نشانی و …. برگزار خواهد گردید.

منبع خبر

 

اطلاعیه ۱۱ مرداد ۹۱:

ثبت نام مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها نیمه دوم مردادماه خواهد بود و زمان دقیق ان مجددا از سوی سازمان سنجش کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۰۱ دیدگاه تاکنون.

 1. ج.س گفت:

  ثبت نام مال سال۹۱ بوده والان سال ۹۴ اومد ولی هنوزم برنداشتن الکی ب مردم امید میدید که چی

  [پاسخ]

 2. علاف گفت:

  بهمن – اسفند – فروردین – اردیبهشت – خرداد – تیر – مرداد و ….از سالگرد امتحان هم گذشتیم ولی دریغ از اعلام نتیجه
  و ما چه خوش خیال در انتظاریم …..

  [پاسخ]

 3. reza bsm گفت:

  واقعا که بی مسولیت هستید نا مسولینها ۲۲ بهمن هم گذشت دیگه جی میگید بهمون…….

  [پاسخ]

 4. bahman گفت:

  سلام
  تو رو خدا بگین نتایج این آزمونا چی شد.؟؟؟آخه تا کی باید منتظر باشیم؟خواهشا اطلاع بدین تکلیفمونو بدونیم

  [پاسخ]

 5. راضیه گفت:

  دوستان این پیام “عدم تطابق رشته شغلی و محل مورد تقاضا خدمت” در صورتی که طبق نیازهای اعلام شده انتخاب شده و اینکه زمان ثبت نام برای یک رشته چهار تا کد مختلف میدن یا برای رشته مهندسی و رشته معارف اسلامی یک کد یکسان دادن مشکوک میزنه !!! از سازمان سنجش بعیده

  [پاسخ]

 6. حمید گفت:

  سلام
  میخواستم مطلع شم جواب آزمن شهرداری سال ۹۱ کی اعلام میشه؟

  [پاسخ]

 7. ساز مخالف گفت:

  سلام
  باید پس از ۱۰ بار یا بیشتر شرکت کردن در ازمونهای استخدامی این مملکت اعتراف کنم که کلاه بزرگی بر سرم رفته (حتی نام و نشان من را هم در نتایج پس از ازمون از بین برده اند)
  اینجانب اعتراف میکنم که در اخرین ازمون زندگی خود شرکت کردم(آزمون استخدام شهرداریهای ۹۱) و گناه بزرگی کردم و از تمام هموطنانم پوزش میطلبم و………. ( که نمیشود اینجا عرض کرد)باید به اطلاع دو ستانی که در اینده نه چندان دور تمایل دارند در اینگونه ازمونها شرکت کنند برسانم که امید نداشته باشند و با پول خود به ………. کمک نکنند از تجربیات امسال من استفاده کنند و با فکرو اندیشه روشی مناسب برای امرار معاش خود مهیا کنند.
  با تشکر

  [پاسخ]

 8. saed گفت:

  با سلام
  نتایج آزمون استخدامی شهرداری سال ۹۱ کی اعلام میشه

  [پاسخ]

 9. لیلا گفت:

  سلام دوستان
  دمشون گرم دیدید چقدر سخت بود آزمون!!!سازمان سنجش ترکونده بود

  [پاسخ]

 10. فرهاد گفت:

  سلام -برای استخدامی شهرداری چی باید بخونیم؟ممنون میشم جواب بدید؟
  ————-
  مدیر سایت : دروس عمومی که در اکثر استخدامی ها رایج هستند شامل ادبیات ، هوش ، زبان انگلیسی، آمار و اطلاعات در زمینه کامپیوتر که در سایت هست و سوالات تخصصی مربوط به هر رشته سوالاتشو میتونید در سایت ببنید. که شامل چه سوالاتی هست.

  [پاسخ]

 11. مریم رزاززاده گفت:

  اینجانب مریم رزاززاده متولد اصفهان سال ۱۴/۲/۶۶ لیسانس مهندسی کشاورزی با۳سال سابقه مدیریتی در شرکت تبلیغاتی عصر اصفهان تمایل دارم با شهرداری اصفهان جهت رسیدن به اهداف جامعه همکاری نمایم.

  [پاسخ]

 12. narges گفت:

  salam
  sabtenam tamomshodeeeeeeeeeeeee?man dir khbar dar shodam.dg tamdid nemishe??

  [پاسخ]

 13. كاترينا گفت:

  خداهمشونومرگ بده شوهربیچاره من باچندرغازحقوق کارگری بایدبیادهزینه استخدامی بده!!!!مااگه پول داشتیم دنبال کارمیگشتیم!!!اون پولایی برمیدارن حرومشون باشه این مملکته ماداریم!!!

  [پاسخ]

 14. ویرانگر گفت:

  زمان اعلام نتایج شهرداری آ.غ کی هستش؟

  منظور از معلولین عادی یعنی چی؟ معلول خدمتی هم میشه؟
  ———-
  مدیر سایت : مشخص نکردند، عادی به نظر کسانی که به طور مادر ذات یا بر اثر تصادف معلول میشن، ولی خدمتی کسانی که در جبهه های جنگ یکی از اعضای بدنشون رو از دست میدند.

  [پاسخ]

 15. حنا گفت:

  تاریخ ازمون شهردای گلستان کی هس. باتشکر
  ——–
  مدیر سایت : همین طور که در متن آگهی زده ۲۷ مهر در هفت استان برگزار میشه.

  [پاسخ]

  حنا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۸:۰۲ ب.ظ:

  مرسی فداتشم هرچند که استخدام شدن و فرمالیتس

  [پاسخ]

 16. امیر گفت:

  اخه تا وقتی فرزند های شهید هستند جای ما نیست که …

  [پاسخ]

  لیلا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۲ ق.ظ:

  امیر و امثال امیر به اینم فکر کنید که بعدا باید جواب حرفایی رو که همینطوری به زبون میارید بدید. بگم که من فرزند شهیدم نیستم

  [پاسخ]

 17. لیلا گفت:

  مرسی مهشیدجون
  اتفاقا الان دیدم که واسه ویرایش زمان گذاشتن

  [پاسخ]

 18. مهرناز گفت:

  سلام
  بند ۲۱ و ۲۲ ثبت نام رو بر چه اساسی باید انتخاب کنم؟

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۱ ۶:۵۸ ب.ظ:

  موضوع بند چی هست؟یادم نمیاد بگو که اگه میتونم کمکت کنم

  [پاسخ]

 19. الی گفت:

  بابا تو رو خدا امکان ویرایش اطلاعات بدین اه

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۱ ۶:۵۷ ب.ظ:

  عزیزم معمولا بعد از اتمام مهلت ثبتنام ویرایش میذارن نگران نباش دیر نشده

  [پاسخ]

 20. علی رضا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من مدر ک تحصیلی ام نر افزار است ولی ۰۱/۰۶/۹۱ که ثبت نام کرد فقط علوم کامپیوتر وجود داشت ولی الان که سایت شهرداری رو می بینم که کد نرم افزار هم وجود داره حالا من نمی دونم واسه آزمون بایدمواد درسی علوم کامپیوتر بخونم یا نرم افزار ؟ اگر امکان ویرایش وجود داره لطفا من هم راهنمایی کنید .باتشکر از لطفتون.
  ————-
  مدیر سایت : امکان ویرایش اطلاعات که هنوز مشخص نیست ولی احتمالا باید باشه ، ولی در مورد اینکه علوم کامپیوتر رو زدید خوب مشخص باید عمون منابع مربوط به علوم کامپیوتر رو بخونی که فک نمیکنم چیزی فراتر از دروس نرم افزار باشه، کمتر باشه بیشتر نیست.

  [پاسخ]

 21. نگار گفت:

  بچه ها من کارت اعتباری خریدم اما منصرف شدم ثبت نام کنم اگه کسی میخاد بهم ایمیل بده کارتم و ۱۵ تومن (۵ هزار ارزون تر )براش بدم من ۲۴ ساعت آنم.
  judy_a69@yahoo.com

  [پاسخ]

 22. لیلا گفت:

  سلام به دوستای خسته از این ثبت نام کذایی.
  توروخدا یکی بگه تکلیف اونایی که کد ۱۱۲۱ معماری رو زدن ولی واسشون مدیریت دولتی ثبت شده چیه؟؟؟؟؟؟باید چیکار کنیم؟ بگید تا دیر نشده

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۱ ۶:۵۹ ب.ظ:

  قطعا زمان اصلاح میتونی درستش کنی نگران نباش

  [پاسخ]

 23. mahshid گفت:

  سلام بچه ها

  امکان ویرایش اطلاعات بعد از اتمام ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. این در مورد کاربرانی است که ۲۶ و ۲۷ مرداد ثبت نام کرده اند و می خواهند استان و یا سازمان ( شهرداری و سازمان های وابسته ) را تغییر دهند

  من شهرداری و انتخاب کردم نمیدونم قضیه سازمانهای وابسته چیه!!!گفتم چون آزمون شهرداری پس باید شهرداریو انتخاب کرد!!!

  اگه کسی سر در اورد قضیه این چیه لطف کنه به منم بگه لطفا که اگه اشتباه زدم اصلاح کنم

  [پاسخ]

 24. hamed گفت:

  اصلاح اطلاعات استخدام شهرداری: شمامیتوانیددرخواست خودرو بصورت مکتوب مبنی برتغیررشته شغلی باتوجه به پست بشماره فاکس ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱اداره ثبت نام سازمان سنجش ارسال نمایید با تشکر
  اینو سایت سنجش برام فرستاده

  [پاسخ]

 25. سویل گفت:

  سلام ببخشید اگه تو ثبت نام جای نام و نام خانوادگی اشتباه بشه دوباره مهلت اصلاح داده میشه؟یا مشکل نمیشه
  ———–
  مدیر سایت : همین طور که در اگهی زدیم گفتند که کسانی که در تاریخ ۲۶ و ۲۷ ثبت نام کردند مجاز به ویراش هستند ، که البته این کار غیر منطقی هست باید برای همه امکان ویراش اطلاعات وجود داشته باشه!

  [پاسخ]

  سارا پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ:

  من که ۳۱ام ثبت نام کردم چی میشه؟ کاش خودم ثبت نام میکردم دادم به یکی دیگه ایجوری شده تازه دو تا از گزینه ها هم اشتباه زدن برام ؟

  [پاسخ]

 26. شهاب گفت:

  سلام
  من میخواستم شرکت کنم اما یه دو دوتا کردم دیدم ارزش نداره چون :
  اولویت اول با شاغلین غیر رسمی بومی – بعد با بومی یعد ایثارگر و شاهد و غیره پس به من نمیرسه
  حالا اگه فقط تو این آزمون ۷ استان ۱۰۰۰۰ نفر شرکت کنند از هر نفر هم ۲۰۰۰۰ تومان میگیرن ۲۰۰ میلیون تومان شهرداری ها کاسب شدن
  یه آزمون مگه چقدر هزینه داره !!! یکم فکر کنید پولتون رو هدر ندید
  آخرش هم پارتی بازیه این رو مطمئن باشید
  مترو تهران هم استخدام میکنه نفری ۵۰۰۰ تومان میگیره که برای یه آزمون و مصاحبه معقول هست نه ۲۰۰۰۰ تومان .

  [پاسخ]

 27. سارا گفت:

  سلام دوستان، من تو ثبت نامم رشته تحصیلیم اشتباه شده باید چیکار کنم؟ اصلاحیه میدن ؟

  [پاسخ]

 28. امیرحسین گفت:

  باسلام میخوام شرکت کنم ودرشهرداری هاشرکت کنم

  [پاسخ]

 29. mari گفت:

  من در سرزمینی زندگی میکنم که رسیدن سهم کسانیست که نمیدوند و دویدن سهم کسانیست که نمیرسند;

  [پاسخ]

 30. الی گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج :(

  [پاسخ]

 31. نجمه گفت:

  سلام؛ بعد از درگیری با مراحل ثبت نام و انجام اون، حالا نوبت به موارد امتحانی میرسه که برای مهندسی کامپیوتر نرم افزار زده برنامه نویسی کامپیوتر ولی ننوشته چه زبان برنامه نویسی ای؟

  [پاسخ]

  شکوفه پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۹:۲۶ ق.ظ:

  من فکر میکنم منظورشون مفاهیم برنامه نویسی هست و زبان خاصی موردنظرشون نیست.سولای این درس احتمالا براساس مفاهیم برنامه نویسی و به احتمال زیاد به زبان سی یا پاسکال هیتش.

  [پاسخ]

 32. إلی گفت:

  بگذارابرها هرقدرمیخواهندببارندماچترمان خداست..گفتم دلتونو خوش بشه امیدواربشین.حالا برا یه نفربرداشتن انقدصف بود خدامیدونه اخرشم معدلمونو اشتباه نوشتن دیگه اخرشه….

  [پاسخ]

 33. ساحل گفت:

  سلام دوستان،رشته معارف اسلامی و مدیریت گرایش (مالی- صنعتی- بازرگانی ) با رشته مدیریت بازرگانی فرق داره؟؟!! اگر نداره پس چرا جدا نوشته شده؟؟؟ خواهشا راهنمایی فرمایید
  بالاخره در ثبت نامی شهرداری استان مرکزی خانم ها میتونن شرکت کنن یا خطا داره؟؟؟
  من چیکار کنم؟:(

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ ۳:۲۶ ب.ظ:

  salam azizam manam reshtam bazarganie man kode reshte modiriat bazarganio zadam na modiriat gerayeshe.. hala baz harjoor khodet midooni azizam…baste be oon posti ke mikhay sherkat koni dare dige age zade bashe khanoom mikhN KHOb mitooni sherkat koni

  [پاسخ]

  ساحل پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ:

  مرسی عزیزم لطف کردی

  [پاسخ]

 34. محمد گفت:

  سلام نظرات رو از بالا تا پایین خوندم دوستان یه چیزی بگم اگه بند پ دارین شرکت کنید اگه مثل من کسی رو ندارین خواهش میکنم بیخیال شید با احساساتتون بازی میشه بعد از همه کسو همه چیز بدتون میاد اینو کشیدم دارم بهتون میگم. موفق باشید

  [پاسخ]

 35. gara bala گفت:

  خانما و آقایون اگه فامیل دارین ثبت نام کنین!!!!!

  [پاسخ]

 36. mahshid گفت:

  bachehaaaaa man hamin alan toonestam sabtenam konaaaaaaaaam
  ishala shomaham betooooniiiiiiiiiid

  [پاسخ]

 37. gara bala گفت:

  خدا از گناهانتون نگذره ای مسئولای بی مسئولیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 38. جوان بدبخت گفت:

  سلام.منم موافقم تا حالا هم برای استان داری قبول شدم وهم برای راه و شهرسازی اراک تو هر دفعشم نفر اول یا دوم شدم ولی هر دفعه به هر دلیلی کسایی قبول شدن که اصلا تو آزمون شرکت نکرده بودن .خب من که از حقم نمیگذرم ..بخدا خسته شدیم آخه دیگه چقد حق خوری.داریم از کشور بیزار میشیم .هیچکی هم درکمون نمیکنه…..

  [پاسخ]

 39. پارتی ندار گفت:

  سلام.منم بچه این مملکتکم ولی نه با بام شهیده نه جانباز.نه ایثارگرنه…..خبر موثق دارم که حتی این آقازاده هادارن کارآموزی شهرداری رم میرن و ما تازه پی ثبت نام.دارید مارا با این کاراتون از هرچی خانواده شهیده بیزار میکنید.آخه دیگه چقد تحمل؟

  [پاسخ]

  سویل پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ:

  سلام پارتی ندار آخه من که بابام جانبازه ۷۰درصده چرا از این استخدامیا ندیدم؟رفتم بنیاد شهید میگم اسم منم بفرستید شهرداری برگشتن بهم میگن برو مثل همه آزمون بده اگه قبول شدی بیا نامه بدیم حالا اگه قبول شدم…بعد همه فکر میکنن چه خبره.واقعا واسه این دولت متاسفم همه جا اسم شهید و جانباز میزنه کاری هم نمیکنه مردمم نسبت به خانواده ها بد میشن.

  [پاسخ]

 40. shakiba گفت:

  چرا ملبغ واریزی اینقدربالاست؟

  [پاسخ]

 41. ئه وین گفت:

  سلان بچه ها بلاخره منو ثیت نام کرد این بار رو خطا نزد شمام دوباره امتحان کنید احتمالا درست شده باشه

  [پاسخ]

 42. محمد گفت:

  در ضمن از آزمون شهرداریها همه این استثنا ها اومدن که آزمون هم شرکت نمرده بودن شهر بی حساب و کتاب

  [پاسخ]

 43. محمد گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز من ۶ ساله تو شهرداری کار میکنم ولی چون پارتی ندارم قراردادم ۸۹ روزه است .کلی مدرک فوق دیپلم کامپیوتر -گواهینامه پایه یکم لودر-حکم قهرمانی- نقاشی هنری – برنامه نویسی و … ولی استخدامیها همه خانم بودن و فرزند شهید – عروس جانباز – داماد جانباز و .. تاوقتیکه استثنا دارم تو کشورمون نمیتونیم پیشرفت کنیم.به نظر من هر کی لیاقت داشت باید بره سر کار-خانمی که سه تا بچه به دنیا آورده وبا زانتیا میاد نمیدونم این فرزند شهید میاد و خیلی از کارگرای مرد اخراج میشن چرا چرا چرا میشینن با هم دیگه روزنامه میخونن – پچ و پچ حرف میزنن و یک ساعت زودتر میرن دوبرابر ما حقوق میگیرن و ………………. خدا یا امام زمان ما رو زودتر برسون چون اسلام دین مساوات وبرابری استثنا نداره

  [پاسخ]

 44. یاس گفت:

  سلام من میخواستم ثبت نام کنم همش خطای اینکه رشته شغلی در پست شغل یافت نشد رو میده کد کارشناس آمار۸۹۸وکد تحلیل گر سیستم ۸۰۱میزنم اما نمیشه در حالی که برای کد پست شغل از ۸۲۰تا۹۹۶هست اما کد پست شغلهایی که سنجش اعلام کرده تو این رنج نیست من چکار کنم این خطا رو رفع کنم خواهش میکنم پاسخ بدین با اون شماره ها هم زنگ زدم اما جوابی ندادن

  [پاسخ]

 45. مینا گفت:

  سلام کد ۸۲۰ و ۸۲۸ تکراری است

  [پاسخ]

 46. مینا گفت:

  سلام
  من از دیروز بعداز تکمیل فرم اولیه( بعد از مرحله عکس ) ، ثبت رو که میزم و یک مرحله قبل از تایید نهایی اصلا قبل از اینکه وارد مرحله تایید نهایی بشه، میگه خطایی رخ داده و میگه دوباره به صفحه اصلی برگردید .
  این کار رو بیش از ۱۰ بارامتحان کردم
  چی کار باید کرد !
  دوستانی که نوشته بودن خطا میده ، موفق به ثبت نام شدن ؟
  اگه آره لطف کنن راهنمایی کنن .
  استانم استان گلستان است

  [پاسخ]

 47. محمدی گفت:

  باسلام
  من روز پنچ شنبه نمونه سوالات استخدامی شهرداری را از طریق پرداخت اینترنتی از شما خریداری نمودم ولی تا الان هیچ فایلی برای من ارسال نشده است.از کجا باید پیگیری کنم ؟
  —————
  مدیر سایت : اگر موفق به دانلود فایل نمیشید باید از طریق فرم تماس با ما در قسمت فروشگاه خبر بدید که در اسرع وقت براتون ارسال بشه ما در کوتاهترین زمان ممکن فایل رو براتون ارسال میکنیم.اگر هنوز میلی نزدید و سوالات رو دریافت نکردید ایمیل بزنید اطلاع بدهید تا براتون ارسال کنم موفق باشید.

  [پاسخ]

 48. الناز گفت:

  بچه ها منم نتونستم ثبت کنم. :(

  [پاسخ]

 49. منصور گفت:

  منم همانند مینا خانوم با خطا مواجه ام … آخه چرا ؟ چقدر درد و دل من و شما شبیه هم مینا خانم ..واقعا بانک صنعت و معدن پولا رو بالا کشید و هیچ پاسخگویی هم انجام نمیده …

  [پاسخ]

 50. ابراهیم گفت:

  بچه ها کسی نمی دونه این استخدامی استانهای که برگزار نشد آیا برگزار می شود یا نه ؟

  [پاسخ]

 51. مينا گفت:

  سلام دوستان.منم بیشتر از ۲۰ بار خواستم ثبت نام کنم ولی در مرحله آخر خطا میده و میگه باید از اول ثبت نام رو انجام بدین.حالا نمی دونم چرا نمی گه اصلا چه خطایی.اولش فکر کردم به این دلیله که زبان سیستم رو روی En نذاشتم آخه خود سایتش گفته زبان باید روی انگلیسی باشه.ولی اونجوریشم امتحان کردم فایده نداشت. اواخر اسفند ۹۰ ثبت نام کردم برای بانک صنعت و معدن ۵ ماهه آزمونشونه به تاخیر میندازن.خدا ازشون نگذره دلم از دست این دولت خونه.بنظر منم اینا دارن حق مردمو می خورن…

  [پاسخ]

 52. حسن گفت:

  شهرداری ارومیه تعداد ۱۵۰ نفر را استخدام می کند از این تعداد فقط ۱۸ نفر در رشته عمران ومهندسی راه وساختمان استخدام خواهند شد و۴۸ نفر در آتش نشانی جذب خواهند شد بقیه در رسته های اداری جذب خواهند شد توضیح اینکه ۲۵% از این مجموعه از خانواده شهدا خواهند بود پس امیدوار نباشید …..دست شهردار جدید درد نکند که با نصب آگهی در قالب بنر همه را خبر دار می کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 53. حسن ملک کندی گفت:

  شهرداری ارومیه تعداد ۱۵۰ نفر را استخدام می کند از این تعداد فقط ۱۸ نفر در رشته عمران ومهندسی راه وساختمان استخدام خواهند شد و۴۸ نفر در آتش نشانی جذب خواهند شد بقیه در رسته های اداری جذب خواهند شد توضیح اینکه ۲۵% از این مجموعه از خانواده شهدا خواهند بود پس امیدوار نباشید …..دست شهردار جدید درد نکند که با نصب آگهی در قالب بنر همه را خبر دار می کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 54. الی گفت:

  سلام عزیزان من خانمم یعنی کارت اعتباری با این اوضاع نخرم؟

  [پاسخ]

 55. ابراهیم گفت:

  استخدامی همه استانها داره برگزار میشه ولی هیچ خبری از استخدامی چهارمحال و بختیاری نیست در صورتی که مسولیین امر هم وعده اواخر مرداد مرداد ماه را دادند پس چی شد آیا در این استان استخدامی برگزاد نمیشه یا زمانش هنوز نرسیده آیا کسی هست که پاسخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 56. هستی گفت:

  کد نظام وظیفه رو باید کجا وارد کرد؟
  بند۹؟
  ولی براب من بند ۹ هیچ کزینه و یا جای خالی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 57. هستی گفت:

  مهشید یعنی شما با گزینه مرد ثبت نهایی انجام دادی؟
  برای گزینه زن باید دوباره کارت بخری/

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۵:۰۱ ب.ظ:

  نه هستی من با نام مرد ثبتنام نکردم فقط امتحانی جنسیت رو مرد انتخاب کردم بعد زدم کارت پایان خدمت رفت مرحله بعد که اگه اون مرحله رو ثبت نهایی بشه دیگه تمامه و به عنوان یه مرد ثبتنام میشیم من ثبت نهایی رو نزدم پس ثبتنام نشد ..یعنی الان اقایون میتونن ثبتنام کنن ولی ما نه!!!!
  این نهایت نامردیی

  [پاسخ]

 58. هستی گفت:

  کسی از خانوم ها ثبت نام کرده؟

  [پاسخ]

 59. mahshid گفت:

  بچه ها میگم این شماره سازمان شهرداری وده یاری کشوره زنگ بزنیم اونجا امرو که تعطیله ولی من فردا پوستشون میکنم فقط امیدوارم تلفن رو جواب بدن اون موقع اون روی مهشیدم میبینن..دیگه واقعا اعصابم بهم ریخت

  آدرس: تهران – خیابان کارگر شمالی – بالاتراز بلوار کشاورز- نبش کوچه میر-

  سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور
  کدپستی:۱۴۱۸۷۳۳۵۱۶

  تلفن سازمان: ۹-۶۳۹۰۹

  تلفن دفتر روابط عمومی: ۶۳۹۰۱۱۱۱
  دورنگار دفتر روابط عمومی: ۶۶۹۰۴۴۵۴

  جهت اطلاع از وضعیت نتایج آزمون استخدامی با شماره تلفن اختصاصی زیر تماس حاصل نمایید:

  ۶۳۹۰۱۰۶۰
  فکر کنم باید با روابط عمومی تماس بگیریم

  [پاسخ]

 60. parvaz گفت:

  از اولم معلوم بود اینا چه کاره ان!
  خدا رو شکر کارت نخریده بودم وگرنه بد میسوختم

  [پاسخ]

 61. herokh گفت:

  من برای بیست و سی پیغام گذاشتم شما هم همین کارو بکنید آبروشونه ببریم گرچه چیزی که از اول نبوده باشه رفتنم نداره!

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۵:۰۳ ب.ظ:

  behtare ba ravabet oomoomisham tamas begirim تلفن دفتر روابط عمومی: ۶۳۹۰۱۱۱۱
  bayad zang bezani 20 30 maloom ni key peighamaro mikhoonan ke:(

  [پاسخ]

 62. رضا گفت:

  هزینه ثبت نامش که خیلی زیاده، جدیداً این ادارات راه خوبی واسه درآمد زایی خودشون پیدا کردن، اونم گرفتن پولهای زیاد از کسانی که بیکارن!!!!!!!!!!!!!!!
  تازه واسه رشته نرم افزارهم درس هایی رو معرفی کرده که اصلا هیچ ربطی به یه متخصص نرم افزار یا تحلیلگر نداره و با یه لیسانس آمار یکیه!!!!!! تحقیق در عملیات؟؟؟ آمار و احتمالات؟؟؟ ریاضی عمومی ۱, ۲??????????????????

  [پاسخ]

 63. هستی گفت:

  باید زنگ بزنیم ۲۰:۳۰!و بریم داخل سایت ۲۰:۳۰ مشکل رو مطرح کنیم
  اگه تعداد معترضین زیاد باشه حتما در برنامه فردا شب مطرح میکنند.
  باید در رسانه مطرح بشه تا حداقل خجالت بکشند و یه کاری بکنند!

  [پاسخ]

 64. هستی گفت:

  این پول ها همه حق الناسه
  انشاالله خدا خودش حق ما رو از این جور آدمها بگیره.

  [پاسخ]

 65. سویل گفت:

  سلام
  نمامی شرایط استخدامی منو میگیره ولی دو روزه که کارت اعتباری گرفتم وقتی که تمام مشخصات و عکس وارد میکنم آخر سر که تایید میزنم پیغام میده خطا رخ داده است دوباره امتحان کنید من چندین بار امتحان کردم همین پیغام داده میترسم وقتش هم تموم بشه نتونم ثبت نام کنم.

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ:

  سلام برای ما هم همین مشکل پیش میاد ..بیخود نگران نباشید بچه ها باید یه فکری واسه این شرایط بکنن اخه کلیه این مشکل ما.. یه فکری به سرم زد که از روند ثبتنام و ارور ی که میده فیلم
  بگیرین مدرک..بعد ۵بار ثبتنام کردم از هز ۵ بارم فیلم گرفتن
  بعد با نظر هستی که ۲۰ ۳۰بزنگیم هم موافقم البته که بعید میدونم کاری کنن ..من ۶ماه پیش بانک صنعت و معدن اسم نوشتم تا حالا۴ بار اطلاعیه داده و انداخته عقب بابا به خدا دولت مارو مسخره کرده
  یه سری جوون بیکارو انداخته وسط و آآی میخنده..خدا ازشون نگذره..

  [پاسخ]

 66. هستی گفت:

  مشکل برطرف شده؟یعنی بعضی ها تونستند ثبت نام نهایی بکنند؟
  پس چرا هنوز برای من خطا میده؟

  [پاسخ]

 67. سرگردون گفت:

  با سلام
  اگه دقت کرده باشید در قسمت ثبت نام هر زنی که بخواد ثبت نام کنه سیستم میگه خطایی رخ داده است ولی اگه همون رو به مرد تغییر بدین و کارت پایان خدمت رو هم فعال کنید به راحتی جواب می ده این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صد بار تا حالا امتحان کردم جواب داده خوب اگه زن نمی خواستن می گفتن

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ:

  وااااااااای خدای من!!!!!!!!!
  الان من هم امتحان کردم و دیدم!!!!!!!!
  یعنی چییییی آخه!!!!!!!!!!!!!الهی خدا ازشون نگذره
  خدایا این همه کشور من چرا باید تو این خراب شده به دنیا بیییییییییام:(( یعنی مطمئنم جنوب آفریقابه دنیا میاومدم از حالا که تو ایرانم بیشتر احساس خوشبختی میکردم به خداااااااا

  [پاسخ]

 68. nahid گفت:

  سلام
  پس کی مشخص میشه کدوم شهرستان ها و از کدوم جنسیت برمیدارند؟
  یک شهریور هم وقتش تموم میشه پس تکلیف ما چی میشه؟
  اگه پول ریخیتم اگه خانم یا اصلا شهر ما پذیرش نداشت از کی پولمونو بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ————–
  مدیر سایت: مشخص شده ، بخش آگهی استخدام ویژه هر استان که لینکشو گذاشتیم اگر دانلود کنید مبینید که هم ظرفیت و هم جنسیت مشخص شدند.

  [پاسخ]

 69. نجمه گفت:

  توی دفترچه استان مرکزی رشته منو زده هم مرد و هم زن ولی وقتی با مرد و تعیین گزینه خدمت می زنم ثبت میشه!! با زن نمیشه!!
  حالا نمیشه با همین ثبت کنیم توی اصلاحیه تغییر بدیم؟!
  ————
  مدیر سایت : متاسفانه این مشکل برای انتخاب جنسیت زن به نظر هست چون خیلی ها این مشکل رو گفتند، ویرایش اطلاعات که حتما هست ولی خب هر جور خودتون صلاح میدونید .

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۶:۰۱ ب.ظ:

  ا یعنی شما میتونی ثبتنام کنی!!!!!! برای شما اخطار نمیده؟

  [پاسخ]

 70. محمدرضا گفت:

  خلاصه یک نوع سرگرمیه

  [پاسخ]

 71. محمدرضا گفت:

  چی بگم که حرف ناگفتنی زیاده

  [پاسخ]

 72. شکوفه گفت:

  واقعا که تازه بعد از این که کارت خریدم باید دفترچه تفکیک جنسیت بیاد و معلوم بشه اصلا تو شغل مورد نظر من اصلا زن نمیخوان؟
  پولمو از کی باید پس بگیرم؟
  ————-
  مدیر سایت : کارتتون رو به دوستان یا آشنایانی که میخوان شرکت کنند بدین.

  [پاسخ]

  شکوفه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۸:۴۲ ب.ظ:

  دوست و آشنام کجا بوده بابا!اون پول رو قرض گرفته بودم!
  کی جواب آبروی منو میده؟

  [پاسخ]

 73. شکوفه گفت:

  به این میگن یه دزدی شیک و محترمانه.
  اگه خانومم نمیخواست رشته و شغل مورد نظر ما،چرا قبلش نگفتین ک صبر کنیم و پول نریزیم تا مشخص بشه؟
  حالا پولهای ما رو پس میدین یا نه؟

  [پاسخ]

 74. هستی گفت:

  باید زنگ بزنیم ۲۰:۳۰!و بریم داخل سایت ۲۰:۳۰ مشکل رو مطرح کنیم
  اگه تعداد معترضین زیاد باشه حتما در برنامه فردا شب مطرح میکنند.
  باید در رسانه مطرح بشه تا خجالت بکشند و یه کاری بکنند!

  [پاسخ]

 75. صبا گفت:

  پس این دفترچه کجاست که ما نبینیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ———–
  مدیر سایت : دفترچه چی؟ همین تفکیک استان ها که لینک هاش رو گذاشتیم هر استانی رو که میخواهید میتونید دانلود کنید و تعداد ظرفیت ها و جنسیت های مورد نیاز هر رشته رو ببینید.

  [پاسخ]

 76. mahshid گفت:

  بقیه دوستان لطف کنن و کارت اعتباری و فعلا نخرن

  [پاسخ]

 77. mahshid گفت:

  مدیر سایت منم هم تا حالا چندین بار امتحان کردم مشکلی تو فیلد ها نیست همه هم که پر بشن وقتی بخوای تایید و بزنی نمیره مرحله وبعد که تاییده نهایی باشه…اگر یک فیلد خالی باشه یا نکته ای باشه ارور میده خطا بعد بالای صفحه ایراد کارو مینویسه ولی وقتی همشو کامل کنی و ایرادی نداشته باشه انگار که مرحله بعد صفحه اخطاره من هم عکس م هم تمام مشخصاتم کامل کامله منتها انگار دوستان با ما شوخیشون گرفته و مرحله تایید نهاییرو ورداشتن و جاش خطا لطفا از ابتدا ثبتنام کنید گذاشتن…۱۰۰%مشکل از طرف سایت ثبتنامه
  ————
  مدیر سایت : با این تفاسیر احتمالا همون مشکل ثبت نام هست.متاسفانه این مشکلات در استخدام های دولتی هست هر کدوم به نحوی، نمیدونم کی و چگونه میخواد حل بشه! :(

  [پاسخ]

 78. ئه وین گفت:

  تکلیف کسایی مثل منو هدیه چیه اخه؟همش پیغام خطا میده بدون هیچ مشکلی
  —————-
  مدیر سایت : نمیدونم مشکل دقیقا کجاست که بخوام راهنماییتون کنم ، هر چیزی رو که باعث ایجاد خطا بود گفتم و شما هم میگین موردی نداره ، فرمت عکس رو رعایت کردید از نظر حجم و اندازه؟

  [پاسخ]

 79. هستی گفت:

  خب آخه چرا خطا میده؟؟؟؟؟؟!!!!!
  از صبح تا حالا ۲۰۰بار امتحان کردم نشد!

  [پاسخ]

 80. herokh گفت:

  کسی هست که براش خطا اومده باشه بعدش درست شده باشه. توروخداکمک کنید از صبح هر چی وارد می کنم خطا میده الهی مسببش بمیره.بیچاره اونایی که منتظرن ثبت نامشون کنم

  [پاسخ]

 81. سمیه گفت:

  هر شهری ۱ دونه یا مرد یا زن!
  الان باید اینو بفهمیم؟
  معلومه اون یه نفرم از قبل مشخص شدست دیگه!
  پول کم آورده بودن؟
  اینم یه جور دزدیه دیگه مگه نه!هه…
  با این همه پول ناحق گرفته شده میشه خیلی کارا کرد…
  کف مرتب به افتخار ایران و ایرانی…!!!!!!!!
  نمی دونم باید اعتراضمونو پیش کی ببریم!
  ظاهرا بهترین قاضیه در دسترس خداست!

  [پاسخ]

 82. سمیه گفت:

  یه سئوال از مدیر سایت؟
  آقا مگه کنکوره که این همه شلوغ باشه همش ۸ تا استانه!
  در مورد ساعات خلوت ساعت ۳-۴ صبحم اقدام کردم نشد،نکنه اون موقعم ترافیکه ثبت نامه!
  اینا همش بهونس!
  یه چیز جالبتر اینکه شماره هایی که واسه تماس دادنو گذاشتن رو پیغام گیر که شماره اشغال است مجددا سعی کنید امروز صبح تا ظهر مشغول شماره گرفتن بودم!
  جای این بهونه تراشیا و رفع تکلیفای الکی یه اقدام درست کنید!اگه قرار بود دفتر چه بیاد که جنسیتا مشخص شه چرا درست اطلاع رسانی نکردین تا یه عده الکی پولشونو هدر ندن؟
  واقعاًکه در عجبم…….!!!!!

  [پاسخ]

 83. پيكاسو گفت:

  سلام.ببخشید کی معلوم میشه از هر جنسیت چند نفر می خوان؟من گیج شدم.یعنی خانوما فعلا نمی تونن ثبت نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 84. امید گفت:

  خدا را شکر مشکلات داره یکی یکی حل میشه! حالا میونه حل شدن مشکل کدهای تکراری در بخش مدرک تحصیلی و مشکل تایید نهایی ثبت نام!
  (از مدیر سایت هم عذر میخام چون پیغامشون رو الان دیدم. اما خوشبختانه خودشون لینکها رو پیدا کردن)

  [پاسخ]

 85. هستی گفت:

  ممنون از شما
  من هم چندین دفعه ثبت نام کردم ولی آخرش خطا میده!

  [پاسخ]

 86. امید گفت:

  لیست مشاغل و تعداد مورد نیاز به تفکیک شهرهای هر استان بروی سایت سازمان شهرداری ها قرار گرفته است.

  [پاسخ]

 87. هستی گفت:

  کی دفترچه میاد که عناوین شغلی خانوم ها و آقایان معلوم بشه ؟
  ———–
  مدیر سایت : بله درج کردیم در سایت.

  [پاسخ]

 88. ئه وین گفت:

  هدیه جان تنها نیستی منم ومطمئنن خیلیای دیگه مشکل تو رو داریم صبر ایوب میخاد والله،برن ….

  [پاسخ]

  هدیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۳:۱۴ ب.ظ:

  بله ، سرچ که کردم دیدم خیلی ها مثل ما هستند :(

  [پاسخ]

 89. هدیه گفت:

  سلام
  من از دیروز دو بار کارت اعتباری خریدم و اقدام به ثبت نام کردم .
  ولی بعداز تکمیل فرم اولیه( بعد از مرحله عکس ) ، ثبت رو که میزم و اصلا قبل از اینکه وارد مرحله تایید نهایی بشه، میگه خطایی رخ داده و میگه دوباره به صفحه اصلی برگردید .
  این کار رو بیش از ۱۰ بار و با سه مرورگر ( اینترنت اکسپلورر – موزیلا – کروم ) امتحان کردم ، حتی گفتم شاید به آی پی م حساس شده با وی پی ان م اقدام و امتحان کردم بازم این خطا رو میده !

  چی کار باید کرد !
  دوستانی که نوشته بودن خطا میده ، موفق به ثبت نام شدن ؟
  اگه آره لطف کنن راهنمایی کنن .

  ادمین جان در جواب ها فرمودین همه فیلد ها پر شده ، بله همه اینارو چند بار چک کردم . الانم دوباره کارت اعتباری خریدم ، گفتم شاید قبلی سوخت شده باشه ! ولی بازم نشد ! اصلا عصبی شدم دیگه !

  Help Plzzzzzzzzzzz

  با سپاس .
  ————-
  مدیر سایت : هدیه خانوم اول از همه نگران نباشید، در ثانی چرا وقتی ثبت نام نمیشه اقدام به خرید مجدد کارت میکنید یا سیستم اشکال داره یا متقاضی زیاد هست سرور شلوغه ،روند مشکل استخدامی مخابرات که دوستان چندین بار اقدام به خرید کارت اعتباری کردند رو تکرار نکنید. چند لحظه صبر کنید زمانهای خلوت اقدام به ثبت نام کنید از طرفی اگر منتظر بشید دفترچه بیاد بهتره تا حداقل عناوین شغلی خانم ها و آقایان مشخص باشه شاید عنوان شغلی که شما انتخاب کردین جنسیتش مختص شما نیست ایراد میگیره معلوم نیست.

  [پاسخ]

  هدیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۳:۱۲ ب.ظ:

  از پاسخ شما ممنونم .
  یه کارت اضافه فقط خریدم که سوخت نمیشه برای دوستان دیگه م ثبت نام میکنم .
  ولی فکر کنم هیچ کدوم از اینا نیست یه جایه دیگه این پاسخ رو دیدم :

  سلام بر همه
  من امروز با این شماره ای که داده بودن برای تماس استان گلستان تماس گرفتم.گفتن که :فعلا ثبت نام برای خانمها فعال نیست و تا آخر وقت امروز رشته ها بر اساس شهرها و جنسیت تفکیک میشه.انشاالله که بشه .

  و ظاهرا خانوما در نود درصد موارد با خطا رو به رو شدن .

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۳:۵۶ ب.ظ:

  نگران نباشید واسه ما ثبت نام و پول هدر رفته نمیشه!

  [پاسخ]

 90. moslem گفت:

  چرا از استخدامی شهداری های تهران خبری نیست

  [پاسخ]

 91. mehdi گفت:

  سایت خوبی دارین

  [پاسخ]

 92. mehdi گفت:

  ما که پارسال شرکت کردیم نتایج رو امسال دادن یک نفرهایی
  قبول شدن که قبلا خودشون در مد نظر داشتنو جاگذاری کردن افراد رو
  اون هم خیلی تابلو
  پولتون هدر ندین

  [پاسخ]

 93. herokh گفت:

  جواب اینکه خانمارو میخوان یانه ؟ کدوم شهرها میخواد؟هر کسی رو ثبت نام می کنم خطا میده
  —————
  مدیر سایت : اگر بند ۳ قسمت نحوه ثبت نام و مدارک رو بخونید این گزینه رو ذکر کرده ۳-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دایم (ویژه برادران و تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)
  قطعا خانم هم داره.و برای شهرها هم هنوز مشخص نیست ما هم مثل شما منتظر دفترچه هستیم تا ببینیم اصلاح شده ش رو سنجش در سایتش قرار میده یا خیر.خطا هم احتمالا به دلیل شلوغی هست در وقت و یا زمان خلوت تری اقدام کنید.

  [پاسخ]

 94. هستی گفت:

  چرا نصبه.ولی وقتی می خواد بازش کنه error میده.
  ——–
  مدیر سایت : احتمالا کامل دانلودش نکردید، مطئمن باشید که حجم فایل مورد نظر کامل دانلود شده اگر این طور نیست مجددا دانلود کنید.

  [پاسخ]

 95. herokh گفت:

  کسی پاسخ گو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی قراره همینجوری بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ————–
  مدیر سایت : پاسخ چه سوالی؟

  [پاسخ]

 96. هستی گفت:

  دفترچه رو دانلود کردم ولی باز نمیشه!چی کار کنم؟؟؟
  ————
  مدیر سایت : برای چی باز نمیشه؟ حتما نرم افزار pdf خوان روی سیستم تون نصب نیست یا نرم افزار برای خارج کردن کردن فایل از حالت زیپ؟

  [پاسخ]

 97. herokh گفت:

  من کافی نت دارم بیچاره مشتریا کارتو میخرن بعدش هر پست و شغل و شعری رو میزنن خطا میده. خدارو خوش میاد؟فقط پولشو میخوان. گدایی میکردن محترم تر بودن

  [پاسخ]

 98. kabir گفت:

  in hame alaki agahi midin , to jame 200 reshtei tun jayi bara badbakht bicharehaye SHIMI nabud??????????????????
  kheyli bi ensafid………….

  [پاسخ]

 99. سمیرا گفت:

  Bikhiyalllll babaaaa dorogeeeee

  [پاسخ]

 100. مجید گفت:

  دفتر چه راهنمایی که شهرها رو تفکیک کنه تو سایت نیست؟
  ———-
  مدیر سایت : قرار بوده امروز تکمیل شده دفترچه بیاد. همچنان منتظریم.

  [پاسخ]

 101. nahal گفت:

  ای بابا یکی به ما بگه چه رشته هایی چه مقاطعی پذیرش داره؟بابا چقدر دنبالش بگردم.خواهش

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۳:۰۳ ق.ظ:

  نهال جان یکی دوتا نیس که بهت بگیم تو آزمون استخدامی شزایط تو یه جدول اومده که فایل پی دی افه دانلودش کن تو اون هس

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۳:۰۴ ق.ظ:

  برای دریافت دفترچه عناوین شغلی مورد نیاز هر استان و جزئیات شهرداری موجود در سایت سنجش اینجا را کلیک کنید
  این لینکشه دیگه

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ:

  تو سایت سازمان سنجش آگهی استخدام پیمانی شهرداری و کلیک کن و بعد فایل رو دانلود کن .. اونجا همه اطلاعاتی که میخوای رو داره
  میگم بچه ها حتما باید پیکسل عکس رعایت شه!!
  چجوری بفهمیم چند پیکسله عرض و ارتفاعه عکس!
  —————-
  مدیر سایت : باید سیستم قبول کنه،ولی حجمش خیلی مهمه باید زیر دویست کیلو بایت باشه.برای کم کردن حجم عکس با نرم افزار paint هم میتونید این کار رو انجام بدید یا با نرم افزارهای ویرایش عکس همچنین فتوشاپ.

  [پاسخ]

 102. سمیه گفت:

  واقعاًمن نمی دونم این مسئولین مارو مسخره کردن یا خودشونو یا اینکه دارن مردمو تلکه می کنن
  امروز ۳ ساعت با مرورگرهای مختلف فرآیند استخدام کذاییشون رو انجام دادم تمام اطلاعات رو هم درست و کامل وارد کردم ولی آخر سر می گه خطایی رخ داده است و ازین چیزا!
  خجالت نمی کشن با اعصاب ما جوونا بازی می کنن؟
  با مدرک کارشناسی ارشد تو این مملکت شدیم مسخره اینا!
  ایرانی= رنج،درد،زیر سلطه بودن
  پشیمون شدیم آقا پولمونو پس بدن!

  [پاسخ]

 103. safe گفت:

  این ازمون کل سراسر ایران برگزار می شه یا اینکه فقط تو شهر های که قراره استخدامی صورت بگیره؟
  شهری که من ساکن هستم تو لیست اسخدامی ها نیست لطفا پاسخ و ایمیل کنید
  ———-
  مدیر سایت : خیر در شهرهای که استخدامی صورت میگیره برگزار میشه.

  [پاسخ]

 104. ئه وین گفت:

  سلام من کارت اعتباری خریدم اما هر کاری میکنم ثبت نام نمیشم همش خطا میزنه نمیگه اخه کجاش خطا داره:(
  ————
  مدیر سایت : مطمئن باشید که تموم فیلدها پر شدند و اینکه به دلیل شلوغی تعداد ثبت نام کنند گان هست زمان دیگری اقدام به ثبت نام کنید و با مرورگرای دیگه نیز امتحان کنید.

  [پاسخ]

 105. امید گفت:

  سوتی سازمان سنجش در ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری ها:
  اگر جهت ثبت نام در آزمون قصد یافتن کد مدرک تحصیلی خود را داشته باشید مشاهده خواهید کرد که کدهای ۱۱۲۱ تا ۱۱۲۸ دوبار تکرار شده اند!!!

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۹:۵۸ ب.ظ:

  ۱۱۲۶ هم دوبار اومده واقعاًکه مسخره ان!امروز واقعا پشیمون شدم از درس خوندنم!حالم دیگه داره ازین اوضاع بهم می خوره همش دروغ همش فریب!

  [پاسخ]

  امید پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ:

  بله همنطور که منم نوشتم ۱۱۲۱ تا ۱۱۲۸ تکراری هستند. شما به کلمه تا دقت نکردین. در ضمن یه کد جالب دیکه هم هست کد ۱۱۰۶ نوشته کلیه رشته های تحصیلی!!!

  [پاسخ]

 106. امنه گفت:

  سلام در استخدام شهرداری استان مرکزی شهرداری ساوه هم جزئ انها میشه .میخوام بدونم شهرداری ساوه هم داره نیرو میگیره ممنون
  ———–
  مدیر سایت : بله جزء استان مرکزی است.

  [پاسخ]

 107. مجید گفت:

  سلام
  دفترچه رهنمای استخدام شهرداری کی میاد رو سایت سنجش
  ————-
  مدیر سایت : دفترچه اومده و تو سایت قرار گرفته دانلود کنید.

  [پاسخ]

 108. نقی گفت:

  برای ثبت نام حتما باید بومی استان مورد نظر باشیم؟؟؟
  ————–
  مدیر سایت : چرا غیر بومی ها میتونن منتهی باید طبق اون چیزی که گفته و تعهد ۱۰ سال بدهند.
  اینجا میتونید اطلاعات بیشتر رو ببینید.
  http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=483

  [پاسخ]

 109. mahshid گفت:

  دستشون درد نکنه ولی چرا نزده هر پست چه جنسیتی میخوااان!!!!!چرا کاراشون ناقصه! :(
  ———–
  مدیر سایت : بله متاسفانه جنسیت مورد نیاز هر قسمت رو با ستاره مشخص نکرده.

  [پاسخ]

 110. رامین گفت:

  واقعامتاسفم خاک توسراین آذربایجان غربی بااین برنامه ریزی هاش این همه زیست شناسی گیاهی چندساله منتظراستخدام شهرداری این هم ازرشته هایی که زدن،تواین خراب شده نه شرکتی نه کارخانه درست وحسابی هست که لاقل بریم گارگری کنیم نه یک مسئول باعرزه که واسه رشته های آااواره مثل زیست شناسی ظرفیت استخدامی ایجادکنه من موندم این جوانها چرااعتراضی نمیکنند

  [پاسخ]

 111. محمد گفت:

  سلام دفترچه راهنمای شهرداری تو سایت نیست

  آیا معلولین در این آزمون سهمیه دارند؟

  [پاسخ]

 112. پروین گفت:

  ششششششششرط معدلیه؟؟؟؟

  [پاسخ]

 113. امید گفت:

  و اینک ابتکاری تازه در استخدام شهرداری ها:
  اگر می خواهید بدانید که رشته و تخصص شما مورد نیاز است یا خیر ابتدا با پرداخت هزینه در سایت ثبت نام نمایید. در صورت عدم نیاز هزینه ثبت نام قابل استرداد نمی باشد!
  احتمال عدم نیاز برای تمامی رشته ها و تخصص ها وجود دارد!!!

  [پاسخ]

 114. سویل گفت:

  سلام ببخشید خانم هم استخدام میکنید؟چون تو سایت در این مورد چیزی زده نشده.متشکرم
  ————-
  مدیر سایت : ما هم مثل بقیه دوستان دفتر چه یا چیز دیگری مشاهده نکردیم که اطلاع داشته باشیم بله قطعا خانم هم باید بگیرن.

  [پاسخ]

 115. parvaz گفت:

  خانم ها هم میتونن شرکت کنن؟
  دانشجو ها چی؟من سال بعد لیسانس میگیرم الانم فوق دیپلم دارم با فوق دیپلم ثبت نام کنم یا با لیسانس؟
  تورو خدا یکی کمک کنه
  ———–
  مدیر سایت : بعضی رشته هارو فوق دیپلم پذیرش دارن بستگی به رشته تون داره.

  [پاسخ]

 116. اری گفت:

  اینچطور آگهی استخدام زدنه ؟ نه جزییات ونه اینکه چه شهرهایی چه رشته هایی می خواهند ؟ تا حالا که منتظر استخدام بودیم حالا هم باید منتظر اعلام شدن جزییات واینکه هر شهر چه رشته هایی می خواهد باشیم؟
  ————
  مدیر سایت : بله هنوز اعلام نشده ، ما هم منتظریم.

  [پاسخ]

 117. fereshte گفت:

  دفترچه راهنمای شهرداری تو سایت نیست

  [پاسخ]

 118. علی گفت:

  سلام.حتما باید بومی باشیم؟

  [پاسخ]

 119. mahshid گفت:

  سلام بچه ها از کجا باید دفترچه راهنماشو بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟چرا سایت سنجش نذاشته؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 120. ناز گفت:

  من نمیتونم فایل شرایط استخدام شهرداری و اینکه تو کدوم استان چه رشته ای میتونه امتحان بده رو پیدا کنم…کسی میت.نه راهنماییم کنه؟؟؟؟

  [پاسخ]

 121. پانی گفت:

  سلام.من حسابداری خوندم,میخواین یا نه?اگه قبولم کنین هر ماه۲۰۰۰۰تومان بیشتر بهتون میدم.بابا سر کاریم هممون.واسه چی دنبال کار میگردین!!!!!!!!

  [پاسخ]

 122. محسن گفت:

  بقیه استان ها چی؟؟؟
  بازم الافیم؟؟؟
  اَی تو روحش که مارو دست انداخته…

  [پاسخ]

 123. adeleh گفت:

  salam.daftarcheiii too saite sanjesh peyda nakardam va in ke faghat hamin ostanhaiii k esmesh oomade estekhdami dare?
  ———–
  مدیر سایت: بله همین هشت استان هست،در سایت سنجش از ساعت ۱۲ ظهر زده که ثبت نام شروع میشه، فعلا که صفحه خرید کارت اعتباری که تا دیشب باز میشد الان باز نمیشه پیغام خطا میده.

  [پاسخ]

 124. hamed گفت:

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم آیا متقاضی غیر بومی هم می تونه ثبت نام کنه؟
  خواهشا جواب بدید

  [پاسخ]

 125. محمدرضا گفت:

  همش چرته

  [پاسخ]

 126. سودابه گفت:

  سلام.چه رشته هایی میتونن شرکت کنند؟ اگه دومرحله قبل شرکت نکرده باشیم میشه مرحله سوم شرکت کنیم؟ با تشکر از وب سایت تون

  [پاسخ]

  پانی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۶:۴۶ ق.ظ:

  رشته هاش معلومه.دختر خاله.پسر عمه.پسر عمو و از این قبیل.

  [پاسخ]

 127. میترا گفت:

  کسانی که دو مرحله قبل ثبت نام نکردند اجازه ی ثبت نام دارند این انصاف نیست بخاطر دیر متوجه شدن نتونیم شرکت کنیم

  [پاسخ]

 128. بانو گفت:

  نیمه دوم مرداد هم شده پس چرا بازهم خبری از زمان دقیق ثبت نام نیست

  [پاسخ]

 129. parvaz گفت:

  آخروزمانه
  خدایا خودت به دادمون برس

  [پاسخ]

 130. مریم گفت:

  این مرحله سوم برای انهاست که تیرماه شرکت کردند یا ربطی نداره؟ من تازه خبردار شدم
  ————
  مدیر سایت : خیر ، هنوز ثبت نامی صورت نگرفته.

  [پاسخ]

 131. مریم گفت:

  لطفا زمان دقیق ثبت نام شهرداری استان خوزستان رو برای من هم ایمیل کنید…
  با تشکر
  حالا تا سال دیگه معطل میشیم قبولم نمیشیم ولی بازم بهتر از نا امیدی هست…
  همه چی شده پارتی بازی

  [پاسخ]

  محمدرضا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ ۲:۳۰ ب.ظ:

  میترا خانم مارو هم بی خبر نذار

  [پاسخ]

 132. امين گفت:

  لطفا زمان دقیق ثبت نام شهرداری ها و دهیاری های ااستان مرکزی را برای من ایمیل کنید با تشکر

  [پاسخ]

 133. سپیده گفت:

  ببخشیدا فکرکنم این سایت شهرداری مارو گیرآورده میگه استخدام ازنیمه دوم مرداد؛ پس ماازکجا بریم برای استخدام اصلا توسایت شهرداری شما جایی واسه ثبت نام می بینید اگه پیدا کردید به ماهم نشون بدید خوشحال میشیم.

  [پاسخ]

  sahar kia پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۳:۰۹ ب.ظ:

  salam
  bacheha site sanjesh sabte namo az hamin emruz shoro karde berid be ” http://www.sanjesh.org
  ishala k hamegi movafaq mishim , inqadr ayee ya’s khundan faqat hale hamaro badtar mikone.
  hanuz kasaii hastan k to in vaze mamlekat bedune party ya pole onchenani gelime khudeshono az ab mikeshan , be fekre karaii bashid k be zehne hame kas nemirese .estekhdam k akhare kare donye nist.

  [پاسخ]

 134. مریم گفت:

  سلام
  آزمون مرحله سوم برای اون هاست که مراحل قبل شرکت کردند یا ربطی نداره؟
  من که مراحل قبل خبر نداشتم
  این سری می شه شرکت کنم؟

  [پاسخ]

  امید پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۰۹ ب.ظ:

  سلام به نظر من الکی تشریف دارن قرار بود مرداد ماه توسط سایت سازمان سنجش اعلام بشه که هیچ خبری نیست

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ:

  خب من نمیدونم این چه برنامه ریزی هست که جوونا رو بازی میدن عمرشون هدر میره
  اونوقت انتظار دارن همه برنامه ریز باشن
  خب از خودتون یاد میگیریم
  شما الگوی ما هستین
  قابل توجه مسئولین محترم و برنامه ریز

  [پاسخ]

  پانی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۶:۵۱ ق.ظ:

  اره امید میتونی.نا امید نباش

  [پاسخ]

 135. ياسرطيبي گفت:

  همه حرفاتون اشتباست.۱۴ نفر از کلاس ما در ورودی ۸۴ حقوق تا الان از طریق ازمن های استخدامی بدون پارتی قبول شدن.پس تلاش کنید و نامید نشید.

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ:

  آخه وقتی من عنوان شغلی: کارشناس آمار زده بودم سر بر گه تخصصی همه زده بود عنوان شغلی : تحلیلگر سیستم بعد از نیم ساعت اونم وقتی اعتراض کردیم هیچی بلد نیستیم رفتند سوال آوردن بعد در عرض نیم ساعت باید جواب میدادی اونوقت حرفامو مسخره نمیگرفتین نمیگم همش دروغ عصبی بودم گفتم اما خداییش بد شانسی بود

  [پاسخ]

 136. usg گفت:

  ملومه وقتی ۲ هفته قبل تو شهرداری اراک اختلاس ۱۵۰ میلیاردی رومیشه چه انتظاری دارین

  [پاسخ]

 137. امیر گفت:

  سلام
  خبر دقیق ثبت نام کی اعلام میشه
  ممنون میشم اگه تاریخ دقیقش اعلام شد خبر بدید
  تشکر

  [پاسخ]

 138. بهار گفت:

  این همه منتظر یه استخدامی میمونیم که به رشتمون بخوره هی امتحانشو عقب میندازن به هر حال میریم سر امتحان سر برگه تخصصی بعد از نیم ساعت می فهمن سوالات اشتباه دادن نیم ساعت هم میمونیم تا سوال جدید از شهرداری فرستاده شه اونوقته که میفهمی همه چیز کشک بود از اول

  [پاسخ]

  محمدرضا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ ۲:۳۴ ب.ظ:

  خواشآ به منم اطلاع بده

  [پاسخ]

 139. سویل گفت:

  سلام
  میشه بگید ثبت نام کی هستش و چطور میتونیم ثبت نام کنیم
  ———–
  مدیر سایت : همین طور که در اطلاعیه ذکر شده نیمه دوم مرداد، هر موقع اطلاعی بشه و ثبت نام شروع بشه اطلاع میدهیم.

  [پاسخ]

 140. حسن ملک کندی گفت:

  خواهشمند است به طور دقیق زمان ثبت نام را مشخص نمایید قبلا” از زحمات شما متشکرم-ضمنا” محمد دمت گرم

  [پاسخ]

 141. nazgol گفت:

  دقیقا راست میگین.جاهای دیگه که اینا از همه جلوترند.از سهمیه دانشگاه و قبولی تو کنکور وهزار جور جای دیگه بگیر تا استخدامی.
  اونوقت این حق خوری نیست؟؟؟؟چی بگم والا

  [پاسخ]

 142. حامد گفت:

  سری پیش که امتحانشون سرکاری بود.کلا وقتی اینجور سازمانها نیروی شرکتی دارند دیگه فرصت به من و امثال من که نه سهمیه ایی داریم و نه و نه و نه …. نمی رسه؟؟می رسه؟؟
  بعدشم آقایون فقط به فکر اخذ اون ۲۰۰۰۰ تومان هزینه ثبت نامند نه چیز دیگه

  [پاسخ]

  پارتی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۲:۲۰ ب.ظ:

  خدا بگم چکارتون کنه همه مشکل شما شده این بیست تومن اخه بجای سیگار و تریاک و مشروب خرج استخدامی تون کنید فلکزده ها.

  [پاسخ]

  حامد پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ:

  کافر همه را به کیش خویش پندارد.

  [پاسخ]

 143. نا امید گفت:

  دمت گرم محمد

  [پاسخ]

 144. مریم گفت:

  سلام پس استخدام شهرداری اصفهان چی؟ جرا اصفهان اسثخدام نداره؟

  [پاسخ]

 145. hamon گفت:

  ما چه بدبختی هستیم همش ملت رو سر کار می زارن اون سری برای ثبت نام از هر نفر ۲۰۰۰۰ تومن گرفتند آخرش هم نفهمیدیم چی شد فکر می کنم تمام حقوق کارمنداشون تا آخر عمر در اومد آخه کجا یه امتحان ۲۰۰۰۰ تومن می شه از من می شنوید گول اینا رو نخورید

  [پاسخ]

 146. ali گفت:

  از اینایی که نوشتین توشون فقط آخوندا و فک و فامیل شهردارها گردن کلفت هستن

  یه خرده منصف باشیم

  [پاسخ]

 147. ناشناس گفت:

  خجالت هم خوب چیزیه؟آزمون استخدامی!این همه جوونای مردم رو سرکار گذاشتن از خدا نمیترسن.دوباره آگهی میدن مردم بیان پول واریز کن اقوامشون رو ببرن سر کار دولتی.دیگه هرگز آزمون استخدامی شرکت نمیکنم.اشتباه کردیم درس خوندیم.

  [پاسخ]

 148. هرچی گفت:

  اینجا همه کاراشون اینجوریه همش دقیقه ۹۰ وقتی میگن نیمه دوم ماه یعنی ۳۱ ماه ساعت ۱۲ ظهر واسه اینه همیشه عقبیم

  [پاسخ]

 149. حامد گفت:

  آره عزیزان همه حرفاتونو باید با آب طلا نوشت ..تازه از چند وقت دیگه که به قول دولتمردامون “اقتصاد مقاومتی” کلید میخوره باید ببنید که چه مملکتی داریم !!

  [پاسخ]

 150. سهیلا گفت:

  سلام وقت بخیر لطفا زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی شهرداری رو اعلام کنید و برای ماهم ایمیل کنین.باتشکر

  [پاسخ]

 151. yeki گفت:

  سلام منم با شما موافقم اقا محمد ولی حقوقشون رو می تونن بدن میخان بقیه رو تیغ بزنن گردن اون را کلفت تر و به ریشمون بخندن…

  [پاسخ]

 152. mohammad گفت:

  علت تاخیر در استخدام شهرداری اعلام شد.ما تمام فرزندان خانواده های شهدا،جانبازان،ایثارگران،آزادگان،مفقودان،اسیران،آخوندان،شهرداران،در یک کلمه(گردن کلفتان)را استخدام کردیم وحالا نمیتوانیم حقوقشان را بدهیم به همین منظور تصمیم گرفتیم یک اطلاعیه ی سرکاری استخدام بدهیم تا از پول ورودیه ی ثبت نام شما بدبخت بیچاره ها،حقوق این عزیزان را تامین کنیم.

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۱ ۸:۳۸ ق.ظ:

  سلام ای ول محمد با این جوابت خوشحالم که همه میدونن اینا چه کاره هستن به این ملت فقط خدا میتونه کمک کنه نه هیچ کس دیگه

  [پاسخ]

  نادر پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ:

  منم هزارررررررررررررررررررررررر درصد موافقم.ولی جه کنیم بچه ها؟؟

  [پاسخ]

  محسن پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۱ ۸:۵۱ ق.ظ:

  ۱۰۰ درصد موافقم

  [پاسخ]

  الهام فریسات پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۱ ۴:۰۱ ب.ظ:

  ۱۰۰% موافقم

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۱:۵۱ ب.ظ:

  سلام.در جواب آقا محمد و دیگر دوستان باید بگم لطفاً تر و خشک رو باهم نسوزونید.چهار ساله لیسانس گرفتم و بیکارم.پدرم کارمند شهرداری(تهران)بود یک ساله فوت کرده.میتونست پارتی بازی بکنه ولی انجام نداد.از بیکاریه خودم راضی و خوشحالم چون با پارتی سرکار نرفتم و توکلم به خداست

  [پاسخ]

  اذری پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۹:۲۷ ق.ظ:

  دوست عزیز محمد راست می گه این اگهی استخدام سرکاریه به چند دلیل کاملا واضح که دسته کورها هم تا الان فهمیدند:
  ۱- اول لینک خرید کارت اعتباری ۲۰۰۰۰ هزار تومانی گذاشتند و لینک ثبت نام بدون دفترچه راهنما ملت بیکار بدبخت ذوق مرگ شده زودی رفت و خرید
  ۲- بعد دفترچه راهنمای کلی اومد که بدون مشخص کردن شهر و جنسیت فقط رشته های تحصیلی رو گذاشتند ما هم فکر کردیم امیدی هست چون رشته امون توش بود
  ۳- دفترچه راهنمای تفکیک شده استانی شهرستانی اومد معلوم شد تو اون شهرهای که ما قادریم در اون شهرها شرکت کنیم رشته امون نیست و اگه هست خانوم برنمی دارند فقط تصور کن رشته ای مثل متصدی امور رایانه هست ولی مرد برمی داره ولی رشته ای شغلی مثل مهندس راه و ساختمان هر دو جنسیت رو قبول می کنه ایا به نظرتون کلاهبرداری و دزدیشون کاملا واضح و روشن نیست؟

  [پاسخ]

  سمیه پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ ۵:۵۱ ب.ظ:

  هست من کاملا موافقم اینا یه مشت دزدو کلاه بردارن!

 153. رضا گفت:

  از این اراک کوفتی خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  [پاسخ]

 154. محمد گفت:

  اسم شهرداری که میاد ادم یاد نظافت میفته(اشغال-زباله).

  [پاسخ]

 155. نرگس گفت:

  با سلام میشه بگید دانشجویای ترم اخر میشه شرکت کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 156. alizadeh گفت:

  ما دیگه چه بدبخت بیچاره هایی هستیم یه ساله تمومه منتظره استخدامی شهرداری هستیم الانم که . . .
  تو این مملکت تنها چیزی که به موقع و در موقع حساس انجام می شه همین تاخیرهاست

  [پاسخ]

  مریناز پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ:

  ماها همه مون بدبختیم ولی بین همه بدبختای عالم متولدین دهه های ۶۰- ۶۵ اوضاشون وخیم تره تواین مملکت.درمقام مقایسه اگر بخواهی برآی دوست عزیز!بازم پیش ۶۲ایهاو۶۳ایها،پادشاهی میکنند ۶۰ایهاو ۶۵ایها،آخه اونا سرخط اند.
  دوستان متوجه هستند که دانشگاههابرای چه گروههایی سهل الورود شد.باچه سختی درس خوندیم و کنکور قبول شدیمو تودانشگاهم چه پوستی ازمون کنده شد!حالا مدرکه رو گرفتیم دست،دربدر دنبال کار میگردیم!شرط سنی هم که دیگه تقریبا نداریم.قربون خودمون برم که بدنیااومدیم تایه عده رو ب زور بکشونیم سرکار،یه عده روهم ب زور بکشونیم دانشگاه.چه خدمتی از این بیشتر میتونستی بمملکتت بکنی!؟اینم از وام ازدواج که مال بچهای زیر ۲۵ ساله. رسما کنارمون گذاشتن دیگه…!!!

  [پاسخ]

 157. محسن گفت:

  این چیز تازه ای نیست چون بi علت اوضاع وخیم اقتصادی دارن تمام استخدامی ها رو لغو می کنن و بعد اسمشو میذارن تاخیر

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *