خانه » استخدام در استان اردبیل » بلاتکلیفی استخدامی های استانداری اردبیل

بلاتکلیفی استخدامی های استانداری اردبیل

متن آگهی:

بلاتکلیفی استخدامی های استانداری اردبیل/ وعده شیرین یک معاون و کتمان یک معاون دیگر
با گذشت بیش از یک سال از گزینش ۸۵۰ نیروی استخدامی ادارات اردبیل، این افراد همچنان بلاتکلیف بوده و از هیچ نهاد متولی پاسخ قطعی نمی گیرند. چنانچه خبر خوش معاون رئیس جمهور در سفر اخیر به استان مبنی بر استخدام این افراد تا پایان سال، پس از دو روز و با اظهارات مسئولان استانی دوباره با ابهام روبرو شد.
به گزارش خبرنگار مهر، استخدام نیروهای جدید آخرین میراث دامنه دار دولت دهم در استان اردبیل بود که در طول یک سال گذشته به بهانه های مختلف از به کار گماری آن ها خودداری شده و این تعداد با وجود سپری کردن تمامی دوره های گزینشی همچنان بیکار هستند.
اعتراضات پی در پی، انعکاس و پیگیری رسانه ها، طرح سوال و درخواست پاسخ از مسئولان و در نهایت سفر رئیس جمهور به اردبیل هیچ کدام نتوانست گرهی که به دست مدیران وقت دولت دهم بسته شده را حتی به دندان باز کند.
تا جایی که حتی گردهمایی چند باره استخدامی ها در مقابل استانداری اردبیل هم بی پاسخ ماند و هیچ یک از معاونان استاندار و خود وی را به پاسخ گویی در مقابل مطالبه به حق این گروه مجبور به پایین آمدن از پله ها و صحبت رودررو با معترضان نکرد.
در نهایت سفر اخیر معاون برنامه ریزی و نظارت  رئیس جمهور جرقه ای امید بخش در دل استخدامی های بلاتکلیف ایجاد کرد تا مسافت۴۵  کیلومتری اردبیل-  عنبران را طی کنند و در حاشیه های چند ثانیه ای دیدار با محمد باقر نوبخت بزرگترین خوش شانسی زندگیشان را که به یک بدبیاری تبدیل شده است، طرح کنند.
البته این دیدار و اصرار خبرنگاران برای پاسخگویی با وعده قاطع نوبخت شیرین شد و امیداوری برای تحقق آن در دل این تعداد جوانه زد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *